Отзывы покупателей о Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 FA506NF-HN019 (90NR0JE7-M004D0) Graphite Black / 15.6" IPS Full HD 144 Гц / AMD Ryzen 5 7535HS / RAM 16 ГБ / SSD 1 ТБ / NVIDIA GeForce RTX 2050

3 отзыва

Код:  418645080

Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Леонід Старченко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Купував сину для навчання, пробував працювати за ним сам, стягує всі необхідні задачі, окрім вимогливих ігор. Відеокарти достатньо, щоб непогано провести дозвілля, але недостатньо, щоб надовго залипнути в гру і забити на важливіші речі.

  Достоинства:
  Хороше середньобюджетне залізо, присутнє підсвічування клавіатури, ємкий ссд, доволі непоганий звук з коробки.
  Недостатки:
  Батарея не дуже потужна, хоча її вистачить, щоб доробити домашку чи досидіти онлайн-заняття.
 • Микола Василенко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Ноут купувався в основному для навчання, тому переплачувати за дорогу відеокарту сенсу не було.
  Але все-таки дозвілля буде включати в себе ігри, тому дискретка тупо необхідна) Зараз в основному граю Valorant, швидкодії вистачає, щоб 144 Гц матриця не простоювала.

  Достоинства:
  Дивно, чому у менш потужні ноутбуки ставлять менші SSD) Але я радий, що не доведеться апгрейдити це добро найближчі роки.
  Недостатки:
  Посередня відеокарта, у майбутньому вимогливим проектам буде бракувати швидкодії. Але самі вимогливі проекти коштують дорогувато, тому я їх уникаю))
 • Павло Кирилюк
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Все ще під враженням від покупки.

  Достоинства:
  БАГАТО пам'яті і можливість зробити іще більше. Підсвічування клавіатури, навіть якщо працювати лише вдень, все ще приємна фішка. Екран приємний як і передачею кольорів, так і плавністю рухів тому думаю, що 144 Гц скоро стануть необхідністю, а не привілеєм.
  Недостатки:
  В цій ціновій категорії є ноутбуки з 3050, тому це швидше ноут для роботи з можливістю пограти і саме такий сценарій використання у мене.
  • Руслан Жосан

   Як зараз працює?