Ноутбук Asus ZenBook 14 UX425EA-BM172T (90NB0SM1-M03510) Pine Grey

4 отзыва

Отзывы покупателей о Ноутбук Asus ZenBook 14 UX425EA-BM172T (90NB0SM1-M03510) Pine Grey 4

• Ноутбук Asus ZenBook 14 UX425EA-BM172T (90NB0SM1-M03510) Pine Grey фото от покупателей 1

• Ольга К.

Стильний класичний дизайн.

Достоинства:
    Сучасний ноут, який відповідає способу життя сучасної людини. Ультратонкий та легкий. Швидкий. Потужний. Довга автономна робота. Швидка зарядка. Функція ClearVoice Mic, яка фільтрує фонові шуми під час спілкування. Аутентифікація користувача за обличчям. Зручний комплект інтерфейсів. Цифровий блок в тачпаді. Зручна клавіатура з підсвіткою. Яскравий монітор.
  • Олександр Онищук

Вибирав між MacBook Air і Asus Zenbook. Все-таки вибір зупинився на останньому. Користуюсь три дні. Задоволений ноутбуком повністю, швидкий, легкий, зручний в експлуатації. Часто їжджу у відряджання, тому в моєму випадку зручний. Хороше поєднання зі стилем та потужністю. Підсвітка клавіатури додає стильного вигляду і зручності при набиванні тексту вночі. Хоча для мене не зручно, коли є українська розкладка, але це дрібниці.

Достоинства:
    Потужний, тонкий, стильний.
    Недостатки:
    Немає.
  • Тарас Лагойда

Купував даний девайс на розетці. Перші враження двоякі. Ноут стильний, приємно користуватися. В офісному режими все працює швидко. Але при першому ж перезавантаженні включився біос і видав таку помилку: check system power error please plug in ac adapter (фото додаю) хоча він був заряджений на 80+ відсотків. Таке повторювалося ще кілька раз. Зараз наче все ок.

Заявлена автономність до 21 год, що дуже далеко від дійсності. Ще буду тестити, але попередньо в офісному режимі без особливого навантаження реальний час роботи 7-8 год. При чому яскравість екрану в мене 40%. Це дуже розчарувало. Купуючи ноутбук за таку ціну, очікуєш отримати не тільки красивий дизайн але і автономність, близьку до заявленої.

Достоинства:
    Стильний, швидкий
    Недостатки:
    Автономність далека від заявленої
    • А1

Написано что экран матовый.
      Но судя по вашему фото это совсем не так

• Юрій

А1
      Экран матовый. Видимо, фото передает не совсем корректно.

• Александр Карпенко

Судя фото, вызывал ошибку ezflash, а это значит была прошивка BIOS. BIOS без адаптера питания не прошивается, вот он и ругался, а один раз перезагрузили с адаптером,он и обновился. Обновление вызвала скорей всего утилита ASUS в OS.

• Юрій

В цілому ультабук суперовий! Я купував його не в Розетці, але можу рекомендувати. Він своїх грошей вартий!
    Вказані в недоліках "підвисання", як я зрозумів, обумовлені неоптимальними налаштуваннями UEFI. Після зміни режиму роботи носія даних з Intel Optane на звичайний ASHI, "тормозів" начебто стало менше. Але для впевненості ще слід потестити.

Рекомендація для маркетологів: розглянути можливість разом з ноутбуками з офіційною Windows як бонус пропонувати Microsoft Office із значною знижкою. Якщо ціна буде досить лояльна, думаю, більшість споживачів перейдуть з "піратських" версій на офіційні. Але це слід з Microsoft узгоджувати.

Достоинства:
    Компактність, вага, дизайн, підсвітка клавіатури, цифрова клавіатура на тачпаді, тривала робота від батареї, офіційна Windows
    Недостатки:
    Бувають підвисання під час перегляду при перегляді звичайного відео (навіть не HD).