Отзывы покупателей о Бальзам для губ Биокон Моя звездочка для детей 10 мл (4820160038967) 3

• Евгения Кравчук

Отличный бальзамчик. Подойдёт и взрослым женщинам (не мужской, тк есть блеск). Приятный сладкий аромат, губы увлажненные, защищает от сухости при постоянном применении. На долго хватает.

Достоинства:
    Цена, качество
  • Олена Чеботарьова

Хоча він і дитячий, але взяла 1 і собі на пробу. Губи м'якенькі, зволожені. А запах - бомба. Такий смачний запах кокосика, що хочеться з'їсти. Однозначно рекомендую.

Достоинства:
    Описала вище
    Недостатки:
    Не знайшла
  • Галина П

Купувала 3-х річний племінниці, яка дуже любить у всьому копіювати ваму. Після того, як дитина без дозволу замалювала собі пів лиця маминою дорогою помадою, вирішили, що треба дитині купити дитячу помаду, щоб уникнути в майбутньому повторення таких ситуацій. Обирала дитячу помаду ретельно, вивчаючи склад. Склад цієї помали мені сподобався, запах приємний, ціна доступна, дівчачий дизайн, гарне зволоження дитячих губок. Тепер дитина просто в захваті, перед кожною прогулянкою фарбує губи тепер вже своєю помадою, так як мама. Дякуємо за якісний і доступний продукт.

Достоинства:
    Ціна, якість, зволоження, склад, дитина щаслива