Насадка-терка BOSCH MUZ45KP1

Отзывы покупателей о Насадка-терка BOSCH MUZ45KP1 15

Отлично
все очень быстро и качественно
Это именно та терка и шинковка, которой так не хватало. В комплекте с комбайном (MUM 5) шла крупная и мелкая терка/шинковка, а это средняя, которой в основном и пользуешься. Теркой пользуюсь для овощей на суп-борщ, вторые блюда, заготовки на зиму, шинковка идеальна для капусты.
Достоинства: Самый востребованный размер терки на кухне.
Недостатки: Цена
#44252007
Подходит к МUM 4855?
Представитель компании
Добрый день! Да, подходит!
#20432968
В характеристиці пише, що насадка підходить для моделей MUM4.... і MUM5.... Люди, перш ніж сипати запитаннями - читайте характеристику товару.

А ось про моделі MCM нема інформації.

Тому, мене цікавить чи підходить ця насадка до комбайну серії MCM68885 ?

Якщо так, то додайте, будь ласка, цю інформацію до опису товару. Дякую.
#20375552
Давно шукала такий диск-шатківницю з теркою саме такого діаметру, бо ті диски, що йдуть в комплекті до комбайна, мені не підійшли. У моєму відео - дивіться #моєрозпакування я спеціально лінійкою поміряла, бо коли шукала такий диск, ніде в описі не знаходила розміру отворів терки. Даний диск використовую для заморозки моркви на зиму і Вам рекомендую)) Дуже задоволена: натерла 2-3кг свіжої моркви і маю на зиму готову до приготування моркву.
Достоинства: Підходить для тертя і заморозки моркви на зиму
Недостатки: ціна
Елизавета Новитняя
Зачем морозить на зиму морковь? Она и зимой дешевая.
НаталіяУже купил
Заморожую моркву на зиму, тому що:
По-перше, в свіжозамороженій моркві зимою вітамінів більше, ніж у "свіжій" зимою, а до весни в такій "свіжій" моркві хіба що клітковина залишається і нічого більше корисного.
По-друге, зручно, коли для приготування потрібно лише дістати уже помиту почищену і вже потерту моркву і лише розморозити, ніж одягати рукавички, чистити і терти 1 морквинку, потім ще терку мити.
І взагалі практикую заморозку різних овочів на зиму, так корисніше )
Отлично шинкует капусту для закваски- идеальная толщина. Шинковка из комплектации или крупная или мелкая. Тёрку использую для моркови и буряка по корейски.
Достоинства: Подходит для MCM 5529 RU
Скажите, пожалуйста, подойдет ли данная насадка для модели MCM 5529 RU ?
подходит для REDMOND
Достоинства: подходит для REDMOND
Покупкой довольна. Терка вполне может заменить диск-жульен (для корейской моркови). Шинковкой пока не пользовалась.
Обычная крупная терка и шинковка, ее то и не хватает в комплекте к комбайну.
Достоинства: надежна
Недостатки: цена

Достоинства
Недостатки