Насадка к электрической зубной щетке ORAL-B BRAUN 3D WHITE (4210201757757)

Отзывы покупателей о Насадка к электрической зубной щетке ORAL-B BRAUN 3D WHITE (4210201757757) 34

Користувався такою насадкою місяць. Потім забули насадку на відпочинку і тепер хочу купити саме таку, з резинкою, а не тільки щіточки. Попробував самими щіточками - не те.
З першого разу дуже сподобалось відчуття повної чистоти після чищення. Саме резинка добре зчищає "нічний наліт" з зубів. А відбілює поєднання пасти і резини. Паста діє яка абразив (я користуюсь Glister), а резинова частина насадки - як шліфмашинка (одні щіточки цього не можуть). Попробуйте слід від графітового олівця на папері стерти щіткою, а потім резинкою. Зрозуміла різниця?
А от ступінь білизни залежить від природньої білизни емалі кожного. P.S. Зверніть увагу, що замовляючи одну штуку ви отримуєте 1 упаковку - це 2 насадки.
Достоинства: Дуже сподобалась. Відчуття повної чистоти, і після чищення зуби блищать, як відполіровані.
Недостатки: Для мене нема.

Подскажите, пожалуйста, следующее. Купил щетку oral-b pro 750 cross action с коробки, подойдут ли к ней данные насадки, так как в насадке cross action круговые движения, а в 3D WHITE возвратно поступательные.
Вопрос к тем кто уже купил. Подскажите пожалуйста, кольца одноцветные или разных цветов?
Євгенія
Всегда разные
Добрый день, эти насадки подойдут для зубной щетки braun Oral-B Type: 3744?
Если нет, то какие?
alexander
Да подходит,у меня такая щётка,все стало и работает на 5+
Отличные насадки!!!
с перекрещенными щетинками лучше. Эти воняют резиной
Достоинства: 2штуки
Недостатки: Цена
несподобалась!можливо комусь підійшло!нам з дружиною ні!купили 2пачки-4шт.2-ві викинули,другі 2 валяються.таке враження що це не оралби!!!
Достоинства: немає!
Недостатки: дуже тверда,некомфортно для ясен,
Насадка чистит хорошо, но про отбеливающий эффект это они наврали конечно. Думаю в следующий раз брать FLOSS ACTION
Дуже добре чистять наліт на зубах
Достоинства: Дуже добре чистять наліт на зубах
Недостатки: Немає
Даний комплект насадок придбав додатково до зубної щітки, щоб можна було користуватись декільком людям однією щіткою.
Насадки хороші, зручно міняються.
Вибілити зуби звичайно не зможуть, але можна підтримувати природній колір емалі чистим.
Качественные насадки!
Достоинства: хорошо чистит налет на зубах

Достоинства
Недостатки

Аксессуары к товарам по уходу за телом