Отзывы покупателей о Телевизор Bravis UHD-50M8000 Smart + T2 7

4,7

• Влад Лобуцкий

Телевизор хороший, нормальная картинка, смарт работает достаточно быстро и плавно, звук слабенький но для просмотра ТВ сойдёт, ещё минус что нет голосового управления и у меня проблема что не поддерживает флешку Usb, пишет типо не поддерживает формат пробовал форматировать на самом телевизоре и ничего не помогает.

• Владислав Данильченко

Попробуйте поставить другую флешку, если нет флешки, можете попробовать вставить телефон.

• Коваленко Маргарита

Телевизор как для такой цены даже очень хорошо настроилось все быстро рекомендую

Достоинства:
    Быстро настроилось, цена качество
    Недостатки:
    Пока нет
  • Владислав Данильченко

За такую цену самый отличный и качественный телевизор!

Достоинства:
    Хорошая сборка телевизора.
    Недостатки:
    Единственный минус это wi-fi 2.4, хотелось бы 5g
    • Влад Лобуцкий

Пробовали флешку вставлять? у меня не хочет работать.

• Владислав Данильченко

Влад Лобуцкий, обращайтесь к производителю по гарантии, это не есть нормально.
      Все функции и разъемы должны работать.
      У меня все работает.

• Владислав Данильченко

Телевизор бомба, не глючит и нормально справляется со своим функционалом.
      Конечно же цена радует!

• Сергей Васильевич

Пользуюсь месяц , все хорошо работает , изображения на отливном уровне. Звук хороший, на 17 кВ, м хватает с годовой. Рекомендую.

Достоинства:
    Цена , качество
    Недостатки:
    Пульт без голосового управления
  • Андрей Кургуз

Класний телевізор! Потрібен був побільший екран. Оскільки ні lg смарт, ні samsung смарт мені не подобається, вирішив закрити очі на смари взагалі і купити чисто величенький екран. Оскільки розкручені бренди з такими ж характеристиками коштують в половину дорожче (в кращому разі), вирішив спробувати bravis. Чесно кажучи, бренд трохи викликав сумніви, та перечитавши відгуки я зрозумів що картинка хороша, а для мене це був єдиний принциповий параметр. Серед мінусів, взагалі по марці читав про звук і слабий приймач Т2. Підключивши, був приємно вражений. Картинка чудова, звук як на мене теж, на старій антені, яка на попередньому телевізорі майже нічого не показувала, зловило 25 каналів (в принципі можна було поставити підсилювач і зловити всі, проте мене телеканали хвилюють найменше. Те шо дійсно здивувало, то це смарт. Він чудовий і зручний. Бо взагалі планував докупляти приставку, так як самсунговський і елджі смарти мені не подобаються. Навіть якийсь типу андроїдівський смарт на телевізорі jvcу батьків розчарував. А тут така несподіванка)) Дуже зручно і швидко. Запустити відеоролик на утубі можна натиснувши лише дві кнопки, а після виключення, тв включає одразу ж ютуб на тому ж місці де закінчив. Реагує швидко на команди, канали переключає швидко також. Бо ж це проблема багатьох недорогих брендів. Wifi антена також непогано, відео 4к показує без затримок, чудово.

Достоинства:
    Картинка, смарт, т2 приймач, WiFi антена, швидкий, доступний
    Недостатки:
    Не розібрався з технологією chromecast
    • Владислав Данильченко

Прекрасный отзыв!!!)))

• Денис Ушаков

Отличная цена и функционал. Рекомендую!

Достоинства:
    Цена и функционал
    Недостатки:
    Отсутствуют