Отзывы покупателей о Мышь Canyon Merkava GM-15 USB Corded Black (CND-SGM15) 5

Фотографии и видео покупателей

 • Мышь Canyon Merkava GM-15 USB Corded Black (CND-SGM15) фото от покупателей 1

Есть что рассказать о товаре?

Интересует дополнительная информация?

 • Євген
  • Продавец: Rozetka

  Мій логітеч задаблклікал, роккет на час ремонту закопаний далеко й ліньки було розгрібати, тому вирішив взяти щось бюджетне з багатьма кнопками.

  Бокові кнопки досить зручні за відстанню по горизонталі, але нижній рядок дещо низькуват, великий палець шкребе по килимку. Кнопка мультикліку розташована незручно: якщо ми вказівним пальцем і на коліщатко, і на LMB, і на мультиклік - нам треба вулканским привітанням пальці тренувати.
  Софт персоніфікований для кожної моделі, розпакований важить 4.5Мб (!!!), йде з англійською та россійською локаллю, але кирилиця в мене на англомовній W10 не зображується. Прийшла з якимось трьома тестовими бзпонтовими макросами (на кшталт нажати W - відпустити W) з іменами россійською, хоча виглядала зовсім новою.

  З того, що не сподобалося:
  - погано працювала на старезному тканому килимку. Я розумію, що йому вже років з 10, але всі інші мої миші (лазер/оптика) на ньому працювали без нарікань. На новому килимку всу ОК.
  - софт не має збереження налаштувань поза мишою, а миша містить лише один поточний профіль. налаштували під роботу а потім забажали під гру? легко, але попрощайтеся з попереднім пресетом.
  Але взагалі софт, як не дивно, працює добре й має досить багатий функціонал. Щонайменш краще дефендерівського софту.

  tl;dr досить непогана миша за акційною ціною.

  Достоинства:
  додаткові клавіши, софт працює
  Недостатки:
  потрібен килимок, один єдиний профіль, клавіша мультикліка незручна
  • Мышь Canyon Merkava GM-15 USB Corded Black (CND-SGM15) фото от покупателей 1
 • Олександр Багмут
  • Продавец: Rozetka

  Миша така собі на картинці виглядає більш продовгуватою, а в реаліях вона більш круглої форми дуже широка

  Достоинства:
  Кількість кнопок, програмовані кнопки, не поганий кабель
  Недостатки:
  Ну просто на голову не налазить НАВІЩО ЗБОКУ МАЛЮВАТИ ГРАНАТУ В КОЛІ, я думав то кнопка а то лише муляж навітьякщо то була б кнопка у неї не зручне розташування
  • Представник бренду

   Доброго дня, Олександре. Так, ви праві, граната в колі - це лише елемент дизайну ігрової миші. Розмір миші становить 124 x 79 x 43.5 (мм), як і вказано в описі. Дякуємо за ваш відгук та бажаємо епічних перемог!

 • Роман Мерзликин
  • Продавец: Rozetka

  Немного спонтанно ее выбрал про причине того что старая сломалась, и в принципе очень неплохо мышка тактильно приятная, не натирает руку, боковые и основные кнопки нажимаются легко и мягко, ничего не поскрипывает и не отходит. Отклик моментальный.

  Достоинства:
  Надёжная, тихая
  Недостатки:
  Нету
 • Андрей Рута
  • Продавец: Rozetka

  Она сразу же мне пришлась по руке. По бокам у мышки есть специальные вмятины. Это для того, что бы пальцы рук не уставали от длительной работы рукой.Пластик приятный на ощупь.Колесико гладкое, в отличие от других аналогичных мышек.Хорошая кликабельность.В общем мышка для своей цены просто божественна.

  Достоинства:
  Удобство, надежность, быстрота и точность
  Недостатки:
  Я не нашел
 • Павло
  • Продавец: Rozetka

  Для мене це просто ідеальна мишка, що втілює в собі всі переваги, які потрібні для комфортної роботи або гри. Коштує вона дешево, зате її якість дуже хорошо, надійна збірка та довга гарантія. Мишка зручна у користуванні, легка, кабель не заважає. Однозначно рекомендую!

  Достоинства:
  Якість, дизайн, зручність, недорога
  Недостатки:
  -