Отзывы покупателей о Циркуль Сentrum + грифели (87799) (4030969877999) 5

5,0

• Дмитро Скорик

Замовив зелений, товарів було багато, не все перевірив. Дома помітив, що він рожевий. Розетка, ви в курсі, що колір має значення???

• Оксана Гапич

У нас та сама ситуація. Ми також замість зеленого отримали рожевий

• Світлана Грень

Дуже зручний циркуль, рекомендую! Дитині сподобався.

• Игорь Мартыненко

Хороший циркуль, прочная конструкция, удобный в использовании. Цена соответствует качеству.

Достоинства:
    Надежная конструкция. изготовлен из качественных материалов (особенно удобны резиновые вставки на пластиковых ножках).
    Недостатки:
  • Любовь

Не обнаружили достоинств так как нам тоже вместо салатового отправили розовый. Это прикол!)

Доброго дня! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.

• Алена Мевлид

Симпатичный циркуль, подойдет как младшим школьникам, так и старшим, и учителям

Достоинства:
    Очень удобный циркуль, по хорошей цене, конструкция надежная, чертит круг ровно, удобно чертить им.
    Недостатки:
    не вижу