Кабель CHARMOUNT HDMI 1.4v 2 м Черный (60020)

Отзывы покупателей о Кабель CHARMOUNT HDMI 1.4v 2 м Черный (60020) 1

#44520760
Хороший кабель, добре зібраний, в міру гнучкий і грубий, контакт тримає відмінно, проблем немає, зображення не змінюється) Перед покупкою огляньте роз'єми HDMI до яких ви будете підключати його і переконайтеся, шо вони стоять в такому ж положенні як штекер на кабелі, бо я мав неприємний сюрприз, коли купив кабель і виявилося, шо роз'єм на відеокарті розвернутий в іншу сторону, прийшлося докупляти рухомий перехідник але він мало чим допоміг, лише на час вирішив проблему з заломленням кабелю, в майбутньому прийдеться купити інший кабель, тепер вже з одним кутовим штекером для монітору і іншим прямим штекером для відеокарти, тепер при наявності такого перехідника можу кабель пустити вниз) обідно звісно ж) але кабель вже знайшов своє майбутнє місце призначення, в ноутбуці, сам ноут стоїть на столі так, шо кабель ідеально звисає донизу і всі роз'єми збіглися) для себе можу точно сказати, шо ця раніше невідома мені фірма в моїх очах показала себе відмінно і в майбутньому можу спокійно на них розраховувати теж)

Достоинства
Недостатки