Вино Chizay Кагор Закарпатский красное десертное 0.75 л 16% (4820001632774)

Отзывы покупателей о Вино Chizay Кагор Закарпатский красное десертное 0.75 л 16% (4820001632774) 8

Додаток до попереднього відгуку.
Щось, мабуть трапилося з Розеткою(((((. Ще 5 червня, у зв'язку з тим, що товар прийшов розбитий (через неякісну упаковку), замовлення було скасовано. Товар був оплачений картою. Проте жодної реакції від працівників Розетки не було. Писав до служби підтримки кілька разів. 22 червня таки написали, що можна повернути гроші. Треба було ще заяву написати, хоча не зрозуміло для чого, так як замовлення було скасовано. Ну гаразд, написав одразу заяву, і майже відразу, ще 22-го червня відповіли, що заява написана правильно, очікуйте гроші, робимо все можливе, аби гроші прийшли, якомога скоріше. Проте вони ще десь йдуть, мабудь пішки.
Вино дуже смачне. Найкращий українский кагор. При відправці, розетка запаковує не якісно. Без маркувань скло, або крихке. Один раз було тільки плівкою обмотане, а інший у кортонну коробку, без прокладання між бутилками. У останніх двох заказах було по розбитій бутилці.
Достоинства: Смак, ціна.
Недостатки: неякісна упаковка при відправці
Доброго дня, Ігор! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.
Общее впечатление
Соответствие вкуса
Соответствие аромата
Чизай на высоте! Очень вкусно).
Отличный кагор, никакого "запаха спирта". Плотный, сладенький. Рекомендую!
Общее впечатление
Соответствие вкуса
Соответствие аромата
Содержимое бутылки не похоже на то, что обычно принято называть кагором. Ни плотности ни цвета на аромата. Запах спирта есть, это да. По вкусу наверное больше похоже на воду которой ополоснули кастрюлю от прокисшего компота. Бутылка красивая, за нее одна звездочка в отзыв. Послевкусия ждать не стал, почистил зубы.
Евгений КисельговУже купил
Вы что паленку какуюто купили или требование завышено. Имхо, это лучший кагор в Украине за эти деньги.
Общее впечатление
Соответствие вкуса
Соответствие аромата
Вкусное вино в меру крепкое .Очень приятное послевкусие.
Общее впечатление
Соответствие вкуса
Соответствие аромата
Довольно не плохой КагорЧИК,приятный вкус ,цвет и аромат,рекомендую.
Достоинства: Цена-качество,вкус
Недостатки: креееепкое))))
Общее впечатление
Соответствие вкуса
Соответствие аромата
Общее впечатление
Соответствие вкуса
Достоинства
Недостатки