Отзывы покупателей о Капсулы для стирки Chicco Sensitive 16 шт (10104.00) 6

• Емилия Черноусова

Эти капсулы что-то новенькое:очень понравилось качество отстиранной одежды!рекомендую!

• Світлана Квіточка

Чудові капсули, мені перший раз дала спробувати сестра, бо я взагалі раніше не користувалась капсулами і мала деякі опасііня. Опасіння не справдились, форма дуже зручна, засіб якісний, відпирають добре і забрудення і "дитячі" запахи-радощі. Дуже задоволена ними.

• Поліна

Для прання віддаю перевагу капсулам, це набагато зручніше ніж звичайний порошок чи гель у пляшках. Для дитячих речей вже не вперше кую саме ці капсули. Вони йдуть в пластиковій коробці, яка щільно закривається і в неї дитина не влізе. Гель добре піниться и чудово видаляє всі забруднення з речей, підходить для будь-яких тканин та будь-яких кольорів. Гель краще і легше виполіскується з речей, не залишає білих розводів. Після прання речі м’які з легким майже не вловимим запахом. Відсутність яскраво вираженого запаху дозволяє сушити речі на сушарці в квартирі, що для мене було важливим критерієм. Вагома перевага цього гелю в тому, що він не містить фосфатів, барвників для шкідливі для дорослих, а тим більше для дітей.

• Наталя

У Chicco всі дитячі порошки хороші, але капсули зручніші, не потрібно нічого відміряти, закинув білизну та капсулу тай і все на тому. Яскравого запаху немає, але для дитячих речей це і не потрібно. Мені подобаються.

Достоинства:
    зручність у користуванні
    • Представитель бренда Chicco

• Вита

Для тех кто люби капсулы,отличный вариант.Купила на пробу и не пожалела,все и даж очень старые пятна ушли с милых детских вещей.Нейтральный запах.Рекомендую.

• Юлия Серт

Приємний аромат після прання,гарно перуть одяг!

Недостатки:
    Нема
    • Представитель бренда Chicco

Юлия, благодарим Вас за отзыв!