Джинсы Colin’s CL1034696DN08813 25-32 (8681597502867)

Отзывы покупателей о Джинсы Colin’s CL1034696DN08813 25-32 (8681597502867) 14

На який об'єм розмір 31-32
Наталя
Отличные джинсы. Прямого кроя. На бедра 94 брала размер 25-32, сели как надо, попка выразительная. Чистый Коттон, потянется ещё. Длина штанин на рост 160 огромная, дважды подвернула , чтоб обычная была)
Достоинства: Коттон, хорошо сидят
Недостатки: Не обнаружила)
Привіт!
Моє перше замовлення. Не вгадала з розміром від "взагалі" більшомірять - як вширину, так і по довжині. Прийшлося шукати нову власницю.
Але все ок. Штани прилаштовані, обидвом комфортно
Достоинства: Колір і сама модель відповідають фото
Недостатки: Більшоміри
Доброго дня. Товар супер і доставка оперативно спрацювали. Єдине- не вгадала з розміром. Чи можна поміняти розмір?
Доброго дня, Ірино. Обміняти товар можна протягом 14 днів за допомогою служби доставки або в наших сервісних відділах. Адреси та графік роботи відділів дивіться тут
Оформити заявку на повернення товару можна на сторінці https://service.rozetka.com.ua/.
#41302029
Отримала джинси оперативно...великомірять...по якості хороші,але величезне розчарування-після розпакування вдома виявили що відірвана петля для ременя...неприємно
Доброго дня, Тетяна! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.
Джинсы очень классные, ткань качественная, плотная, но мягкая, потертости с подложкой. Чуть большемерят. На ОТ 70, ОБ 97 взяла 28, сели свободно, талию буду ушивать (но у меня это почти на всех джинсах так). Размер меньше, наверное, был бы совсем в обтяжку, а мне хотелось именно свободные джинсы бойфренд.
На бедра 100 28 розмір буде малий?
Підкажіть
Подскажите 28-32 Это какой украинский размер?
Джинсы отличные, сидят свободно, не skini. На фото девочка подросток (бедра 88, рост 165) , джинсы с размером 26-32, носибельны с ремнем.
Общее впечатление
Общее впечатление