Отзывы покупателей о Генератор дизельный COVAX KDE 7000T 5/5.5 кВт электрический пуск

6 отзывов Код:  360612708
  • Сергей Шаповал
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже задоволений аппаратом. Одним словом ,трактор. Так, трішки шумноватий ,але для приватного господарства ,норм. Все включено , все працюе і котел італьянский двухконтурний і холодильник американский . Плазма самсунг, ноут і т. д.

Достоинства:
    Мала витрата пального.
    Недостатки:
    Поки не виявлено.
    • Богдан

Мала це орієнтовно яка ?

• Павло Непом'ящий

Нет пока написаний.

• Кирило
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

У нас останнім часом бувають перебої з електрикою, тому вирішили зекономити час та нерви і купити генератор.
    Дуже виручає у такі моменти.

• Bruce Dwayne
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Вражає своєю потужністю та надійністю. Зміг заживити офіс із 15 ноутбуків, освітлення, 2 холодильники, змогли навіть періодично користуватися мікрохвильовкою. Нарікань на якість роботи не виникло.

Достоинства:
    Потужний
    Недостатки:
    Шумніший, ніж хотілося б
    • Владислав Ларович

Підкажіть яка вага генератора ?
      Та скільки він потребую палива на годину?

• Сергей Марченко

Та ви навіть і половини потужності не використали ,вам достатньо на 2.5 кВт

• Вова
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Взяв по скидці, дуже задоволений вибором. Старенький генерато уже своє відпрацював, тому прийшлось шукати новий.
    В користуванні легкий, рівень шуму для мене прийнятний.

• Василь Голубокий
    Продавец: Rozetka

Замовити доведеться в іншого постачальника

Недостатки:
    Замовити на регіон України програма не дозволяє. Видає лише Київські відділення Нової пошти
    • Віталій Остапченко

Може помилка якась. У мене все ок. І заради цікавості інші міста спробував обрати, то наче ок все. Можна.