Отзывы покупателей о Комплект женского термобелья Craft Mix And Mutch Set Woman 1904508-09-8101 XS P Net Panic (4821000050248) 2

Купила термобілизну розміру S на свій ризик. Тому що по розмірній сітці в мене M, але скрізь писали в відгуках,що на цю фірму потрібно брати на розмір менше, бо великі. Дуже переживала за це. І все чудово, розмір S як раз підійшов. Тому ще раз кажу - беріть на розмір менше( у випадку,якщо не підійде можна обміняти).
Спочатку була розчарована, бо термо не дуже гріло. Але я поняла фішку: як я ходила на пари до корпусу чи десь небагато прогулювалась,то постійно потіла при русі. А , прийшовши, на пари завжди застигала і мене морозило. А з термобілизною такого справді немає. Вона виводить пот назовні і зберігає тіло сухим і в комфорті. Це точно лайк!
І я сама по собі мерзлячка, тому розумію,що мені однозначно без термобілизни було б дууже і дуже холодно. Так що, поносивши тиждень, я відчула результат.
Не знаю чи точно радити, бо це моя перша термобілизна, немає з чим порівняти.

PS( єдине реальний мінус,який мене вже не раз бісить - це те,що до колл-центру розетки нереально додзвонитися. От вже не раз з таким зіштовхуюсь. На які номери не дзвонила- нуль. Навіть минулого разу дзвонила в сервісний центр, теж не беруть. Так, вони працюють чудово і перепрошили мені телефон по гарантії, але я тоді була не в Києві і якби отримати інформацію від них неможливо, що по телефону, що по пошті. Так і в цей раз дзвонила,щоб дізнатись,що робити з тим розміром. Не взяли. Вже тільки змогла поговорити з представником, коли замовила товар і оплатила його. Кайф)
І наступне - я була в шоці від вашого кур'єра,який приїхав до мене. такий "люб'язний", що немає слів. от по його тону та розмові було зрозуміло як він хоче доставити мені товар. Супер. Чесно, після такого навіть думала зав'язувати з розеткою. Дуже неприємно.
Але мені подобається їхні товари по якості. Купляла не раз, поки не засмучена.
Вибачаюсь за стільки тексту.
Достоинства: Тонкий, добре облягає тіло
Недостатки: Після декількох використань тканина вже почала кошлатитись,зношуватись в деяких місцях
Доброго дня, Надія! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.
Отримала термо білизну і дуже задоволена))) покрій супер і сів на мені Ідеально
Достоинства: Легка, не стримує рухів, ідеальний покрій, гарний колір
Недостатки: Не знайшла
Достоинства
Недостатки