Отзывы покупателей о Мышь Defender Monstro GM-510L Black (52510) 6

4,3

• Никита Рудич

Взял на "попробовать" чисто из-за привлекательного дизайна, в итоге ЛКМ у первой мыши умерла на третий месяц использования, решил дать второй шанс и купил такую же, в итоге ЛКМ и на этой мыши сдохла на третьем месяце

Достоинства:
    Внешний вид и в меру яркая подсветка
    Недостатки:
    Низкая прочность
  • Alexey Oliinyk

Коли я достав мишку з коробки я зразу подивився на клавіші права кнопка миші просідає!!!

Вернули?

• Наталья Кучернюк

Отличная мышка за свои деньги, я в общем люблю компанию "Defender" и эта мишка мне азу подошла, пользуюсь уже почти 2 месяца, ничего не сломалось, короче, мышка классная

Достоинства:
    Не слишком срывает
    Недостатки:
    громкая
  • Мирослав Ігоревич

Недавно придбав для себе цю мишку. За цей час використання не помітив жодних недоліків тим більше за таку ціну, виглядає яскраво та по ігровому стильно. Все подобається

• Сергій Чмерук

Купив цю мишку десь два місяці тому і дуже задоволений, що обрав саме її. Крутий яскравий дизайн, симетрична форма, різнокольорова підсвітка. Невелика ціна, але мишка дуже якісна та добре зроблена, кнопки нажимаються тихо та легко, колесико не люфтить. Мишка ігрова, вона має дуже швидкий відклик та можливість регулюювати dpi. Є дві додаткові кнопки, я їх налаштував під свої ігрові потреби. Гарантія два роки. Мишка неважка, маленька та дуже зручна. Правду кажучи, я придбав її не на rozetka, а в іншого продавця, але якість сервісу там там погана, тому тепер завжди замовляю і купую лише тут. У цієї мишки немає недоліків. Вона ще дуже довго буде радувати моє око. Рекомендую вам також придбати її.

Достоинства:
    Дизайн, ціна, якість, ігрова, гарантія, зручна, кнопки, підсвітка, dpi
  • Андрей Зайко

Вопросик! На маленькой сенсе, при резких движениях мышку срывает??

• Ваня

А как же, бери не пожалеешь