Отзывы покупателей о Ноутбук Dell Inspiron 3525 (I35716S3NIW-25B) Silver / AMD Ryzen 7 5700U / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ / Windows 11 Home

• Олександр Мудрик
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Динаміки начали репіти,як тільки начав користування

• Влад Морозов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Взагалі, ноутбук добрий. Автономність гарна. Але так само як у попередніх відгуках були проблеми зі звуком. Раптово починали рипіти динаміки. Виправлялось таке перезапуском системи. Таке було разів п'ять. Останнім часом ніби більше не спостерігав такого. Але є ще одна дивна річ. При перемиканні між мовами вводу, іноді є затримка і динаміки видають дивний однотональний звук схожий на ігри 80их. І це явно не системний звук. А в решті, за два місяці експлуатації задоволений ноутом.

Достоинства:
    Автономність, ліцензійна Виндоуз, тонкий, легкий. Яскравий екран. Звук доречі гарний як для ноута.
    Недостатки:
    Зі звуком,вказані вище.
  • Марія
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже сподобався, стильний, швидкий, сучасний - дуже задоволена.

Недостатки:
    Не виявила
  • Анастасія
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

На другий день користування ноутбуком виникли проблеми зі звуком - рипіння і шум під час відтворення... Можливо, брак.

Достоинства:
    Простий і стильний дизайн, досить непогані характеристики + ОС за таку ціну.
    Недостатки:
    Проблеми зі звуком/динаміками
    • Александр Беликов

А через два місяці вмер в мене

• Анастасія
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Спочатку все сподобалося, окрім звуку. Я подумала, можливо, така особливість цієї моделі - не надто якісні динаміки... але на другий день користування ноутбуком під час відтворення звуку з'явилося якесь рипіння і шипіння. Не очікувала такого Підкажіть, будь ласка, куди звертатися з ремонтом.

Достоинства:
    Простий і стильний дизайн, досить непогані характеристики + ОС за таку ціну.
    Недостатки:
    Проблеми зі звуком/динаміками
  • Татьяна Пальчик
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Після чотирьох ядер вісім - це просто кайф. Я дуже задоволена.

Достоинства:
    Швидкий, потужни
    Недостатки:
    Поки не виявила
  • Дмитро
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Отримав ноутбук, з виду на відділені все було добре. Коли розпакував його вдома, помітив що коли його перевертаєш, всередині ноутбука деренчить по всьому корпусу якась внутрішня деталь ноутбука. Тобто скоріше за все там щось відвалилось у середині.

На наступний день поніс його на повернення у відділення. Там мені одразу дали бланк на повернення коштів який треба заповнити. Я сказав що не хочу повернення коштів, а хочу просто замінити товар на не бракований. На що мені відповіли, що я можу зараз повернути кошти та зробити новий заказ. Це чудово, але ціна піднялась на 2000грн. Але потім мені сказали все-таки що після експертизи зі мною звʼяжуться та запропонують варіанти вирішення проблеми. Ну окей погодився

Вийшов з відділення та через 5 хвилин прийшла смс з текстом що вирішення ситуації - повернення коштів. Тобто його ніхто і не збирався вести на експертизу, навіть не відкривали коробку з ноутбуком щоб перевірити чи все з ним добре. Скажу одразу, що новий заказ я робити не збираюсь та переплачувати із-за того що товар бракований.

Тобто скоріш за все цей ноутбук з браком поїде до когось іншого хто його замовить, бо його навіть ніхто не дивився з персоналу розетки.

Достоинства:
    Dell
    Недостатки:
    Брак, котрий навіть ніхто не перевіряє при відправці та поверненні товару

Доброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику.
      У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром

• Дмитро

Експерт Rozetka, і що далі?

• Юрій Юрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Звичайний лаптоп, за таку ціну є кращі

Недостатки:
    Дуже шумний
  • Андрій Луценко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дякую за товар! Все добре, все працює!!!
    Рекомендую!

• Артем Побережний
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Доставили в точку видачі швидко

Недостатки:
    Динаміки почали рипіти на другий день користування
    • Анастасія

Та сама ситуація... Скажіть, будь ласка, як вирішили цю проблему? Обміняли/повернули, чи відремонтували?

• Александр Беликов

В мене теж

• Марків Софія

У мене така ж ситуація...21.01 відправили на діагностику і поки що жодної відповіді стосовно неполадки не отримала.

• ЮРИЙ КОЛОБОВ

Супер

• Олексій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже не сподоався звук у ньому
    Відсутнє підсвічування клавіатури

Достоинства:
    Стильний, ціна
    Недостатки:
    Звук, підсвічування клавіатури
  • Андрій Уманський
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чьотікий , малому брату зайшов ( 17 років ) , буде вчиться і паралельно шось своє мутить , серіали , онлайн ігри якісь, я не знаю ) Моя справа помогти вибрати була )
    Норм фірма по якості техніки , у самого Делл , хороші ноути роблять , вибрали , перевірили - усе ок , літає , звук топ , заряджається швидко і тримає акум нормально , пам'яті нормас вистачає , у співвідношенні ціна / якість взагалі майже без конкурентів )
    Короч ми задоволені ним )

Достоинства:
    Багато ( у коменті ) . Хороший ноут
  • Олеся
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ідеальний варіант для дома та навчання. Швидкий в роботі, легкий. Не сильно розбираюсь, для мене все ідеально.

Достоинства:
    Працює швидко, тихо. Співвідношення ціна - якість. Достатньо пам'яті.
    Недостатки:
    Нема
  • Софія Лотоцька
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

я не дуже розбираюсь в ноутах, треба була якісна заміна моєму старому, який часто використовувався для роботи (візуал - фото/відео, тексти), то порадилась і мені кинули список достойних ноутів з прийнятним цінником, серед усіх обрала цей, експлуатую вже тижня два. все супер, не пошкодувала неі разу, задоволена ним на усі сто. швидкий, не підвисає, тягне мої задачі, акумулятора вистачає на 5 годин точно, +-, як на мене це результат топовий. не шумить, очі не болять, комфортна картинка і якісний звук. під музику теж приємно працювати, не обов'язково вдягати навушники)
    короче за свої гроші це крутий вибір)

• Мирослава

А як у вас із кольоропередачею? Бо той, що у мене дуже псує кольори. Червоний стає більш помаранчевий.

• Влад Морозов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудовий ноутбук. Екран соковитий, яркий. Хоча при виборі були сумніви, чи WVA матриця буде такою в передачі кольору і яскравості. Ліцензійна Виндоуз все працює. Звук відмінний. Трохи басу б ще. Акумулятор тримає добре. Процесор майже не гріється, лише в потужних сценаріях використання. Легкий. Сканер відбитків пальців працює добре.

Достоинства:
    Все вказане вище.
    Недостатки:
    Поки не побачив
  • Альона
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Працює чудово, не підвисає, все ок.

Достоинства:
    Красивий та легкий . Працює тихо, компактний, крутий, все що можу сказати за нього.
    Недостатки:
    За декілька місяців використання не виявив.
    • Лилия

Добрый день. Подскажите, пожалуйста, есть ли русские буквы на клавиатуре? Если есть,то насколько их хорошо видно и какого они цвета?

Подсвечивается ли клавиатура?

Спасибо.

• Діана Будько
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

КУпляла для роботи віддалено - реально дуже хороший варіант за свої гроші. Легкий, потужний, дуже шустрий. Тиха клавіатура і не шумить. Супер ваірант

Достоинства:
    Хороша якість та ціна
    Недостатки:
    Для мене немає
    • Лилия

Подсвечивается ли клавиатура?

Спасибо.

• Валерий Дубинец
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Все не перевірив. Купував сину в інститут. Вистачає органієнтовно на 5-6 годин.

Достоинства:
    Для мене тихий.
    Недостатки:
    За добу подорожчав
  • Тестувальник Автоматизатор
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Для розробки ПЗ та тестування, коли не потрібна потужна відеокарта — хороше рішення, що покриє усі потреби.

Достоинства:
    Райзен — це сила. Також вирішальною характеристикою стала можливість апгрейду оперативи в майбутньому. Вебки вистачає для щоденних зідзвонів у Дискорді. Матовий екран — насолода для очей, хоч це і не дорогий IPS.
    Недостатки:
    USB-портів би побільше... Але зараз у всіх ноутбуків така кількість. Доведеться докупити хаб.

Подскажите, на счет типа матрицы, в данном ноутбуке, так как в описании не совсем понятно, указано что WVA, но это относится как к IPS, так и TN/VA матрицы...

• Захар
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

В ньому є все, що мені й потрібно для роботи та відпочинку. Потужний процесор, оптимальна кількість пам'яті. Ноутбук швидкий та надійний. Крім того має помірну вагу і його легко брати з собою.

• Кирило Кольцов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Брав як друкарську машинку з можливістю іноді помонтувати відео. Із цими задачами справляється на відмінно, можна навіть деякі невимогливі ігри пограти.
    Систему з підіймальними шарнірами непогано продумали, друкувати зручно, руки не втомлюються.
    Вебка з мікрофоном не хапають зірок з небес, але для відеодзвінків їх цілком вистачає. А-от якщо знадобиться записувати відео, варто брати для таких цілей більш повноцінні камеру та мікрофон.

Достоинства:
    В принципі, перелічив.
    Недостатки:
    За такою ціною і докопуватися незручно.
  • Оксана Матвієнко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Думаю, зібрати ПК (з монітором, клавіатурою, невеличкий) за такі гроші навряд чи вийде. І точно не вийде носити його скрізь із собою і працювати від батареї.

Достоинства:
    Швидкодія на висоті і в іграх, Ів робочих задачах. Швидко завантажується Віндовс, іще швидше завантажуються ігри. Словом, додає з усіма робочими та позаробочими навантаженнями.
    Недостатки:
    Дизайн досить повсякденний, але гарні ноутбуки коштують непристойно дорого, поки що не мій вибір.
  • Тетяна Лутченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Брала переважно для робочих задач (дизайнерських), чудово справляється. Шустрий, не тормозить. Заряд тримає добре. Ще помітила, що реально менше очі втомлюються, коли довго за ноутом час проводжу. Вебкамера класна, для созвонів саме те що треба, якість навіть перевершила мої сподівання. Пам'яті мені більш ніж достатньо. Коротше кажучи, прекрасний девайс за оптимальну ціну. Dell - то якість (ще й з ринку росії вийшли, за що респект).

Достоинства:
    Cтильний, шустрий, справляється з робочими задачами (редактори фото, відео, фш ітд), не втомлюються очі, вебка, ОС встановлена
    Недостатки:
    Не виявила для себе. Товар рекомендую.
  • Александр Беликов
    Продавец: Rozetka

Спочатку через тиждень почали репіти динаміки,а через 1.5місяця вообще виключівся і все

Достоинства:
    Недостатки:
    Реплять динаміки
  • Александр Беликов
    Продавец: Rozetka

Что делать нету даже месяца ноуту,а он репит при просмотре видео????Куда сдавать на ремонт?

Недостатки:
    Динамики реплять кожен день
    • Анастасія

Другий день користуюся ноутбуком, та сама ситуація... Я такого не очікувала.

• Ірина Абдалкіна
    Продавец: Rozetka

Все нібито окей, але дуже гучно працює.. ((
    Мій попередній Делл 3582 - його взагалі не чутно було.
    Всі інші функції виконує добре.

Достоинства:
    8 ядер, екран, дизайн
    Недостатки:
    гучний