Отзывы покупателей о Ортопедический матрас Divaso Green Tea 140х200 (16022021-48-08)

• Євгеній Носар
    • Розмір: 90x200 см

Неплохой, пока тестируем

• Андрей Григоренко
    • Розмір: 160x200 см

Airy foam високої щільності, чтоб вы понимали обычный поролон, причем мягкий, покупкой не доволен....

Достоинства:
    Нормальный чохол
    Недостатки:
    Не держит даже 95кг. прогибаеться, проседает, нужно прстоянно переворачивать, внутри обычный поролон

Доброго дня, Андрію. При виробництві матраців Airy foam використовуємо високої щільності. Даний матрац має жорсткість 2/3 це є м'яка та середня жорсткість. Яка і заявлена в характеристиці матрацу.

Для вирішення питання зателефонуйте, будь ласка за телефоном вказаним в паспорті матрацу.

• Андрей Григоренко

представник постачальника я вам кажу що тут звичайний мягкий поролон, якщо це у вас называеться Airy foam высокой плотности, то хай буде так, під моею вагою 95 кг він просідає повністью, я його перевертаю майже щодня

Доброго дня!
      Поролон по щільності відповідає своїм заявленим параметрам.
      Даний матрац має жорсткість: м'який/сердній по жорсткості матрац. Він не буде жорстким.

• Валентин Баев
    • Розмір: 140x200 см

Нормальный матрас в меру жёсткий

Недостатки:
    Новый немного пованивает но думаю выветрится
  • Наталия Хаустова
    • Розмір: 180x200 см

Матрас понравился, очень удобно спать, не мягкий, не жёсткий, мне подошёл идеально

Достоинства:
    Приятно спать
  • Александр Дворник
    • Розмір: 180x200 см

Как сделать возврат матраса?

Доброго дня! Дякуюємо за звернення. З умовами обміну / повернення товару протягом 14 днів Ви можете ознайомитися за посиланням .

• Ольга

А что с ним? Законом о защите прав потребителей не предусмотрено возвращение этого товара надлежащего качества.

• Нина Зуева
    • Розмір: 80x190 см

Аболютно всё устраивает,нет никаких заломов.Матрас аккуратный,чехол на молнии,что очень удобно для его стирки.Спится очень комфортно.

Достоинства:
    Пользуюсь не очень давно.Жёсткость нормальная,не люблю мягкого матраса.
    Недостатки:
    Нет.

Дякуємо Вам за відгук. Для нас дуже важлива думка наших клієнтів. Бажаємо Вам приємного та довготривалого користування матрацем нашого виробництва.

• Филоненко Дарина
    • Розмір: 180x200 см

Брала данные матрасы детям в количестве 2 шт. Матрасом очень довольны, удобные, довольно комфортные, ортопедические, имеют чехлы на замке. Есть стороны зима -лето, что очень удобно. Своих денег однозначно стоит, планирую заказать такой нам с мужем.

Достоинства:
    Удобный, качественный, беспружинный
    Недостатки:

Дякуємо Вам за відгук, Дарино. Для нас дуже важлива думка наших клієнтів. Нехай користування матрацем нашого виробництва приносить Вам і Вашим дітям лише гарний настрій.

• Илья Івасик
    • Розмір: 180x200 см

Жесткость соответствует указанно, а именно 2й степени, хорошо что материал без пружин, а то был печальный опыт) я вешу 100 кг и хорошо выдерживает меня

Достоинства:
    Весит мало
    Недостатки:

Доброго дня. Дякуємо Вам за те що зупинили свій вибір на продукції саме нашого виробництва. Бажаємо, щоб користування матрацем надавало Вам тільки задоволення.