Отзывы покупателей о Тонкий матрас-топпер Divaso Linum Ergo Lux 120х200 см (2021591202008)

• Слава Ковальчук
    • Размеры: 120х190 см

Комфорт при сне с применением не очень хорошего дивана на съёмной квартире..

Достоинства:
    Комфорт, качество.

Дякуємо за відгук.

• Глеб Коваль
    • Размеры: 160x200 см

Хороший за свои деньги, брал по большой скидке.

Достоинства:
    Есть резинки по бокам которыми можно закрепить к матрасу или другой поверхности по возможности.
    Недостатки:
    Сильный запах после распаковки. Но он выветрился за неделю как написано в инструкции.

Дякуємо за Ваш відгук.

• Світлана Верес
    • Размеры: 160x200 см

Старий матрац на дачі став непридатним і постало питання про щось нове. Вирішили брати топер. Дуже сподобалось, що його можна скрутити у рулон, а йому ніяких мінусів від цього не буде.
    Через деякий час топер набув рівної форми і зайняв гідне місце, розміри повністю збіглися з розмірами розібраного дивана.
    Спати на ньому дуже зручно, я помітила, що спина зовсім не болить і тіло повністю розслаблюється та відпочиває під час сну.

• Женя Давиденко
    • Размеры: 180х200 см

Треба був невеличкий топер, саме не матрац, а топер, так як місця на матрац немає.
    Обирала тут між 2 і зупинилася на цьому. Не шкодую про покупку.
    Підходить для людей із немаленькою вагою
    Моя вага 56 кг,а чоловіка 99 кг і нам обом зручно на ньому.
    Купляю простирадла на резинці - це зручно для такого топеру.
    Доставили через пару днів швидко і якісно.

• Довольный покупатель
    • Размеры: 160x200 см

Очень много читала про полезность хорошего матраца или на крайняк топера. То, что перестала болеть спина и шея, мы еще ожидали, но получили еще 1 бонус.
    У меня раньше, когда я спала на старом матрасе иногда начинался аллергический кашель, я даже не до конца понимала, почему. Теперь - он вовсе пропал!

Достоинства:
    Удобный, приятный на ощупь
  • Роман
    • Размеры: 140х200 см

К матрасу претензий нет, но лично мне и супруге не подошел,
    слишком жесткий даже "летней", более мягкой стороной....

Достоинства:
    Соответствует заявленным характеристикам
    Недостатки:
    По товару не обнаружил. Расстроен, что не могу вернуть товар после распаковки.

Дякуємо Вам за відгук, Романе. Для нас дуже важлива думка наших клієнтів.
      Нам дуже шкода, що сталася така неприємна ситуація: так як цей топпер виявився для вас занадто жорстким, ми можемо вислати вам додатково більш м`який топпер. Для цього зв`яжіться з нами за телефонами, вказаними в паспорті до виробу, для уточнення нашим менеджером усіх подробиць щодо відправки топперу.