Город

Отзывы покупателей о Носки Diwari E 19С-146СПЕ 29 р Белые (4810226499184) 10

• Человек
    • Размер: 43

По такой цене грех не взять (доставка бесплатно) Можно тупо менять их хоть каждый день, чтоб даже не стерать. Понасил, выкинул, одел другие! Производители работают себе в убыток по ходу ))

Достоинства:
    Экономия порошка
    Недостатки:
    Где тут найти недостки не знаю, я скуриваю пачку в день 50гр..думаю бросить курить чтоб 2 раза на день носки менять!
  • Алдис Левданскис
    • Размер: 43
    • Общее впечатление

Отличные носки

Достоинства:
    Отличные носки
  • Жанна

Отличные носочки.

• Артем Овсієнко
    • Размер: 43

Купив, сподобалися, але дуже швидко хтось вкрав одну шкарпетку, та тепер інша сумує без пари.

• Віктор Морозов
  • Roman
    • Размер: 41
    • Общее впечатление

При покупці, було написано: Акція! При купівлі двох одиниць товарів Conte, Diwari, Esli – третя в подарунок
    ___________________________________
    Купив 2 пари. Третю не поклали в подарунок. Класна акція... Це, звісно, сміхотворна сума))) але обідно, коли не виконують те, що обіцяли.

Достоинства:
    Нормальні за таку ціну
    Недостатки:
    Не виконали умови акції
    • Наталя

На сторінці є деталі акції - Для отримання подарунка необхідно додати в кошик три та більше одиниць колготок, панчіх, шкарпеток Conte, Diwari, Esli. Ви скільки в кошик додали?

• Інна

Кожного разу як міняєте склад кошика, треба зайти в товар, потім відкрити деталі акції. І проконтролювати , щоб в кошику перерахувало і червоним вказало применена скидка. Я так робила і все по акції спрацювало, купувала дитячі, чоловічі і жіночі шкарпетки і всюди є скидка на третю пару. Просто потрібно контролювати кінцеві лані в кошику при оформленні і враховувати , що якщо акція або промокод то ціна товару в кошику червона....

• Roman

Вибирав дві одиниці товару. Мабуть, не дочитав умови. Дякую.

• Анна Чічаєва

Супер ціна та якість!

• Владимир
    • Размер: 45

Очень классные и стильные легкие носки по адекватной цене. Размер точный. Однако подумайте подойдет ли вам такой цвет. Лично я полностью доволен данной моделью носков.

Достоинства:
    Очень легкие
    Недостатки:
    Не заметил
    • Соответствие размерной сетке

Точно

• Ольга Фомина

Отличные классические носки.

Достоинства:
    Все супер.
  • Анна Артеменко

мягкие носочки, хорошего качества

Достоинства:
    мягкие, удобные
    Недостатки:
    не обнаружила
    • Соответствие размерной сетке

Точно