Упаковка чая пакетированного Edems Ассорти 5 видов по 25 пакетиков (38191028)

Отзывы покупателей о Упаковка чая пакетированного Edems Ассорти 5 видов по 25 пакетиков (38191028) 9

• Упаковка чая пакетированного Edems Ассорти 5 видов по 25 пакетиков (38191028) фото от покупателей 1
  • Упаковка чая пакетированного Edems Ассорти 5 видов по 25 пакетиков (38191028) фото от покупателей 2
  • Упаковка чая пакетированного Edems Ассорти 5 видов по 25 пакетиков (38191028) фото от покупателей 3
  • Упаковка чая пакетированного Edems Ассорти 5 видов по 25 пакетиков (38191028) фото от покупателей 4
  • Упаковка чая пакетированного Edems Ассорти 5 видов по 25 пакетиков (38191028) фото от покупателей 5
  • Упаковка чая пакетированного Edems Ассорти 5 видов по 25 пакетиков (38191028) фото от покупателей 6
  • Упаковка чая пакетированного Edems Ассорти 5 видов по 25 пакетиков (38191028)
  • Упаковка чая пакетированного Edems Ассорти 5 видов по 25 пакетиков (38191028) фото от покупателей 7
  • Упаковка чая пакетированного Edems Ассорти 5 видов по 25 пакетиков (38191028) фото от покупателей 8

• Артем Старуш

Для разнообразия в зимний период времени пойдёт, много имбиря во всех упаковках

• Viktoria Matievskaya

Хороший чай, интересные вкусы.

Достоинства:
    Разнообразие вкусов
  • Таня Шаповал

Чай хороший але очікувала більш вираженого смаку і аромату

• Александра Лесик
    • Общее впечатление

• Насыщенность

• Крепость

Відгуки на цей чай допомогли його купити. Не розчарована: смак приємний, насиченість та міцність (пакетика вистачає для кухлика об'ємом 250–300 мл, аби напій був відповідної міці) відповідні, купаж схожий на натуральний. Рекомендує почати з набору, щоб визначитися щодо смаку чаю, також вважаю це добрим подарунком.

Достоинства:
    Ціна (брала за акцією)
    Недостатки:
    Особливих нема
  • Мізерний Руслан

Брали для офісних працівників. Дуже цікаві і незвичайні смаки. Вже майже все випили. Пора брати знову.

Достоинства:
    Цікаві смаки
  • Ірина

З чаєм Edems знайома давно, цей вирішила замовити, оскільки це їх нова лінійка, а тому захотіла спробувати. Спеціально взяла асорті, щоб можна було порівняти і обрати той, який зможу купувати надалі.
    Перший великий плюс, який одразу помічаєш – привабливий дизайн. А для тих, кому важлива викладка і красива подача (ресторани, готелі, кафе), то це вагома перевага. Мені ж – просто приємно для ока, я естет )))
    Друга перевага – індивідуальна упаковка для кожного пакетика – це зручно: можна і з собою взяти потрібну кількість на пікнік чи на роботу, і чай додатково захищений від вологи, пилу, світла, а тому довше зберігатиметься свіжим.
    Третя, а для мене, основна, перевага – натуральні складники – чай, трави, спеції. Я взагалі прихильник всього натурального, тому для мене це великий плюс.
    Четверта перевага – смак. Чай смачний, аромат приємний.
    Проте мені сподобались не всі смаки. Найбільше прийшлись до вподоби «Глінтвейн» (у нього дуже приємний аромат), і два зелених – «Мартіні» і «Мохіто». Щодо інших двох – «Дайкірі» і «Бренді», то, як на мене, у них слабо виражений аромат, проте ця думка суб’єктивна.
    Раджу замовити, як і я, для початку – Асорті. Визначитись, який подобається, а тоді вже замовляти улюблений смак.

Достоинства:
    Натуральні інгредієнти, кожен пакетик упакований в індивідуальне саше, привабливий дизайн
    Недостатки:
    Не всі смаки сподобались
    • Упаковка чая пакетированного Edems Ассорти 5 видов по 25 пакетиков (38191028)
  • Владимир

Вкусный, ароматный, натуральный чай, приятно пить.

Достоинства:
    Натуральный чай, цена по акции
    Недостатки:
    Не обнаружил
  • Сергiй

Вже як 2 роки перейшов на чай Едемс так як подобається постійно незмінна якість. З виходом нової лінійки вирішив спробувати і зрозумів що буду ранок починати з цього смаку))

Достоинства:
    Вдало та якісно підібрані смаки за допомогою натуральних інгредієнтів.
    Недостатки:
    Не відчув.
  • Ярослав

Чай сподобався. Смак описувати не буду, щоб не вводити в оману. Загалом приємний. Але треба скуштувати, щоб зрозуміти. Комусь сподобається, комусь ні. Виникають питання до якості самої чайної сировини - смак чорного/зеленого чаю майже не відчувається. При цьому смак чайного напою в цілому досить гармонійний, колір насичений, домішки та їх пропорції підібрані добре. Як на мене, величезний + у відсутності ароматизаторів, принаймні їх не згадує виробник. Опосередковано це підтверджує слабкий аромат. Він є доволі насичений, але не заполоняє всю кімнату.
    З інших моментів відмічу наступне. Фасувальник - Житомир (гарне місто). Товар свіжий (+2 роки на зберігання, але то і забагато). У "Дайкірі чай" намішали аж на 115%))) Ну і звісно "Не містить алкоголю!")))
    Отже, не знаю чи сам ще буду купляти, але принаймні раз замовити раджу! Цікавий задум і чудова реалізація!

Достоинства:
    Смак схожий на натуральний. Відсутні ароматизатори. Асорті з 5 видів чаю.
    Недостатки:
    "Не містить алкоголю!")))