Отзывы покупателей о МФУ Epson L15160 A3, with Wi Fi, ethernet, duplex, ADF, FAX (C11CH71404)

2 отзыва

Код:  280899403

Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Віктор
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Відгук БФП Epson L15160
  Документацію друкує дуже швидко і якісно.
  При друці на фотопапері А3 залишає невелики клякси фарби на краю зображення, тобто нормальний фотодрук А3 неможливий (тест проводився оригінальною фарбою).
  Великий плюсів - це вбудований блок безперебійної подачі чорнил в якому відсутні будь-які обмеження на те якою фарбою відбувається заправка. В Україні без проблем можна знайти, як альтернативні чорнила різного рівня так і оригінальні. Перейшли на аналогові пігментні чорнила, різниці не помітно. Як на мене вони оптимальні по ціні/якості.
  Є суттєвий мінус, що дуже дратує, а саме під час подачі на друк кількох документів, то при переході на друк наступного принтер постійно видає повідомлення про зажовування паперу або про його закінчення при цьому папір реально папір не зажовується і не закінчується. Просто пропустити повідомлення і продовжити друк неможливо, потрібно пройти весь ритуал із відкриванням усіх необхідних лотків і тільки тоді він дозволяє пропустити це повідомлення і продовжити друк.
  Це дуже дратує, так як відбувається постійно. Рішення це об'єднування усього комплекту документів, що необхідно надрукувати в один, тоді помилки не виникає. Тобто це чисто програмна помилка. Вже кілька разів оновлював прошивку в надії на вирішення даної проблеми, але безрезультатно. Такий глюк для офісного пристрою вважаю критичним.

  Достоинства:
  При подачі на друк документів по одному - друкує без проблем швидко і якісно. Вбудований блок безперебійної подачі чорнил, без штучних обмежень у виборі фарби оригінальної чи ні.
  Недостатки:
  При подачі на друк документів по одному - постійно видає хибне повідомлення про зажовування паперу. Чистовий друк фото формату А3 неможливий через клякси фарби.
 • В'ячеслав Шадюк
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Машина високого рівня

  Достоинства:
  Швидкий та якісний друк
  Недостатки:
  Бумаги не напасешься