Сапоги Fabiani 1636-1-22 39 24.5 см Черные (2100000171439)

Отзывы покупателей о Сапоги Fabiani 1636-1-22 39 24.5 см Черные (2100000171439) 4

39 24.5 см сколько см в голинище?
Добрый день, Ксения Сокуренко. Полуобхват голенища - 18.5 см.
Чоботами дуже задоволена. Заявлена якість від італійського виробника відповідає дійсності. Я довго підбирала собі модель типу "офіцерські чоботи" або щось схоже. Зупинилася на цих з кількох причин: 1) натуральна шкіряна поверхня високої якості, 2) поліуретанова стійка підошва з невисокими підборами і рифленням (уже добре зарекомендувала себе у перший же день - був сніг і лід, але я ні разу не підсковзнулася); 3) висота халяви чобота лише 32 см (у мене зріст 158 см, така довжина мені якраз до коліна, інші схожі моделі значно вищі); 4) хутряне утеплення лише внизу, а від щиколотки і до верху - синтетичний тканий матеріал, досить щільний і теплий (мені більше подобається такий варіант, тому що у високих чоботях із суцільним хутром знизу і до верху надто "парко" під час швидкої ходи).
Важливе уточнення щодо розміру цієї моделі: МАЛОМІРНІ. Я взяла 37 розмір, у якому: довжина устілки 23,5 см, довжина халяви - 32 см, півобхват верху халяви - 17 см. (Взуття інших виробників 37 розміру найчастіше має довжину устілки 24 см і я на свої 23 см стопи завжди до цього придбання купувала 36 розмір).
Так що пильнуйте під час вибору, краще зайвий раз переглянути сітку розмірів конкретного виробника, або додатково уточнити у продавця, перш ніж замовляти.
Достоинства: Висока якість роботи; добротні матеріали, використані при виготовленні цієї моделі (і верху, і підборів, і внутрішнього утеплення); комфорт
Недостатки: Відсутні. Можливо щось і виявиться згодом, але за три дні походеньок по різному рельєфу поки що все добре, ніяких прикрих несподіванок.
Длина стельки. В размере 40? Высота и ширина голенища?
Добрый день, Старокожко Татьяна. На размер 40 длина стельки - 26 см, высота голенища - 32 см, ширина голенища - 19 см.
Добрый день! Подскажите ширину в икре?
Добрый день, Сова Ольга. В данной модели сапог полуобхват голенища - 18 см.
Общее впечатление
Комфорт
Общее впечатление
Комфорт
Достоинства
Недостатки