Отзывы покупателей о Будет кровь - Стивен Кинг (9789669936776) 2

• Игорь Онищенко
  • Руслан

До цієї збірки оповідань увійшли такі твори: «Телефон містера Харрінгтона», «Життя Чака», «Буде кров» і «Щур». Збірники завжди складно оцінювати, адже, як правило, враження неоднорідні. Якщо судити про повістях окремо, то можна сміливо сказати, що кожна повість особлива, теми різні, але всі вони якісь сумні, принаймні мені так здалося. Основний повістю є «Буде кров», але повинен вас попередити - спершу читайте трилогію «Містер мерседес». «Буде кров» - розповідь дуже динамічний, прям в дусі Кінга, що не може не радувати. Крім «Буде кров» в збірнику присутній філософська притча «Життя Чака», дуже цікавий момент - повість розповідає від смерті Чака до його юності і до дитинства. Так само в збірці присутній «Телефон містера Харріган» - зворушлива історія, в ній все будується на зв'язку між героєм повісті і покійним сусідом. Може комусь історія здасться трохи сумбурно і незрозумілою, але в цьому сам Кінг, він такий) І нарешті, «Щур» - історія про письменника, який хоче написати головний роман, до цього писав лише розповіді. І цей письменник їде в глибинку в пошуках натхнення і таланту. Тему письменства Кінг дуже круто описує, я завжди задоволена цими творами, а «Мизери» і «Як писати книги» залишаються в моєму топі. Тому ця історія мені дуже сподобалася.

Достоинства:
    довол легко читається
    Недостатки:
    місцями нуднувато