Телевизор Gazer TV32-FS2G - изображение 1
  Телевизор Gazer TV32-FS2G - изображение 2
Диагональ экрана
Разрешение
Операционная система
Диапазоны цифрового тюнера
 • DVB-C
 • DVB-S
 • DVB-S2
 • DVB-T
 • DVB-T2
Естественная частота обновления (native)
 • 60 Гц
 • Smart TV

Снят с производства

Новые модели Gazer ⟶

Продавец: Rozetka

Описание Телевизор Gazer TV32-FS2G

Смарт телевизор на ОС Android 7.1, диагональ экрана 32", IPS Full HD с технологией HDR, цифровой эфирный тюнер DVB-T2 и спутниковый тюнер DVB-S2, встроенный Wi-Fi и Bluetooth 4.0 с поддержкой внешней акустики и голосового управления, процессор 4 ядра A53 64 bit, оперативная память 1 ГБ, флешь память 16 ГБ, технология Dolby Audio. Мобильное приложение Gazer TV для управления, поиска, дублирования экрана смартфона и потоковой передачи контента. Миниатюрный дизайнерский пульт управления.

Характеристики Телевизор Gazer TV32-FS2G

Диагональ экрана
Поддержка Smart TV
Разрешение
Страна-производитель
Год выпуска
Форма экрана
Цвет рамки
Выходная мощность звука, Вт
Смотреть все характеристики →

Отзывы покупателей 78

 • Наталя Нечитайло
  • Продавец: Rozetka

  Прийшов цілим та неушкодженим не рахуючі мілкої царапинки зверху. Протягом двох-трьох днів працював без нарікань. А потім почалось: інколи зненацька ОС вилітає та перезавантажується, при включені через кілька хвилин екран іде вертікальними сірими полосами і темніє зовсім (нічим не лікується, перезавантаження не допомагає) В останні дні все частіше та частіше. Як якийсь час не включати, то потім можна трохи подивитися без "глюків"
  Маю велику надію, що нам його поміняють на справний

  Достоинства:
  Принятна гучність, добра "картинка", хороша швидість, зручний пульт
  Недостатки:
  ос інколи перезавантажується під час роботи, вилітає в процесі роботи
 • Сергій Гармаш
  • Продавец: Rozetka

  Очікував від IPS-матриці зовсім іншої картинки. Кольорів, по зрівнянню з сучасними телефонами, дуже мало. Якщо дивитись на градієнт - то плавним переходом і не пахне. На більшості коьорів видно кожну кольорову сходинку.
  Є речі які дратують. Звісно до них можна звикнути (але бажання здати ТВ назад пару раз виникало).
  - Намучився з налаштуваннями цифрового ТБ. За короткою інструкцією з коробки так і не зміг налаштувати, тільки після зкачування повної інструкції з сайту. І то за методом виключення - цю кнопку ще не натискав, а до неї он який цікавий функціонал прикручений. І вуа-ля. Почався пошук каналів.
  - Після того першого пошуку і короткого перегляду ТБ, після виключення, всі знайдені канали зникли. Довелось по новій. Після таких двох (чи трьох) пошукових операцій і після вимкнення ТВ - канали врешті перестали зникати.
  - Знайдено 32 канали. Коли доходиш до 32 і потім продовжуєш клацати по колу і переходиш відразу на 1-й канал, то пропадає картинка. Допомагає тільки вимикання з розетки на 15-20 с.

  Достоинства:
  Переваги випливають з технічних характеристик: IPS-матриця, Full HD, HDR, Android, частота 60Гц, вбудовані декодери для цифрового та супутникового телебачень, та т.д.
  Недостатки:
  Але як це все реалізовано... Коли в невисоку ціну входить стільки технологій, то очікуй на лотерею.
 • Ed Deli
  • Продавец: Rozetka

  Прошел ровно год с момента покупки, а проблем нет

Смотреть все отзывы →

Видео с Телевизор Gazer TV32-FS2G

* Обратите внимание, в холодный период года, при температуре ниже +5, нельзя включать технику сразу после доставки, во избежание образования конденсата - это может привести к поломке. До первого включения нужно подождать 8 часов при комнатной температуре

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления