Отзывы покупателей о Набор для нагревания табака Glo Hyper+ Gold (4820215624442) 9

3,7

• Татьяна Прокопова

Попросту не заряжается, оформляем возврат
    Разочарованы в гло :(

Достоинства:
    Нету к сожалению
    Недостатки:
    Бракованый

Тетяно, нам шкода, що ви зіткнулися із неприємною ситуацією. Для девайсів передбачено гарантію. Для детальної консультації просимо звернутися на 8008

• Татьяна Прокопова

Товар бракованный, оформляем возврат

Недостатки:
    Просто непросто не заряжается

• Екатерина

Отличное устройство. Все максимально устраивает.

Недостатки:

Катерина, дякуємо за відгук. Раді що вам все сподобалось. Це дуже важливо для нас!

• Богдан

Купую 2й пристрій, можливо мені просто не пощастило, але коли намагався почистити стандартною щіточкою, що є в комплекті, вона там намертво застрягла і витягти її можна було тільки з усім нагрівальним механізмом, тому -1 пристрій.

Богдане, нам шкода, що ви зіткнулися з неприємною ситуацією. Для аксесуарів передбачена гарантія. Для детальної консультації просимо звернутись на 8008.

• Буркут Наталья

Потрясающий дизайн. Круто смотрится. Идеально подходит вместо сигарет. Рекомендую. Особенно тем, кто собирается бросить курить.

Достоинства:
    Красивый дизайн. Лёгкий в обращении.
    Недостатки:
    Нет недостатков

Наталя, дякуємо за відгук. Раді що вам все сподобалось. Це дуже важливо для нас!

• Олег Викторович

Отличное устройство для тех, кто решил бросить курить.

Достоинства:
    Оправдывает свою стоимость
    Недостатки:

Олег, дякуємо за відгук. Раді що вам все сподобалось. Це дуже важливо для нас!

• Алексей

Скажите пожалуйста, можно ли им накуриться как обычной сигаретой? Перешёл на под систему электронную, очень слабо, перешёл снова на сигареты. Ответьте пожалуйста

• Владимир Гергиев

Супруга очень довольна.

Достоинства:
    Купил жене.Отлично подходит для тех кто не накуривается обычным GLO.
    Недостатки:
    Великоват для женской руки.

Володимир, спасибі за відгук.
      Так, glo може здатися незвичним. Але його дизайн був створений спеціально для того, щоб зручно поміщатися в руці. Ви швидко звикнете до нього - так само, як і до будь-якої нової речі, наприклад годинах, кільцям і т.д.

• Марина Колесниченко

Курю айкос 3 года, решила попробовать гло. Полный провал, покурила 3 дня и вернулась в айкосу.
    Минусы:
    10 тяг против 13-15 в айкосе
    Заряд на 1 день (пачку) против айкоса 2-2.5 дня.
    Вкусы стиков слишком химозные против табачных хитс.

Достоинства:
    Никаких
    Недостатки:
    В отзыве перечислила

Марина, сприйняття смаку - це дуже індивідуальне питання. Зберігайте пачку стіків в сухому і прохолодному місці. Якість тютюнових стіків може змінитися при зберіганні в неналежних умовах з підвищеними холодом, спекою, сухістю або вологістю.
      У нас є багато смаків. Сподіваємось, ви підберете для себе улюблений смак.
      Тривалість сесії при звичайному режимі складає 4 хвилини. За цей час ви можете зробити будь-яку кількість затяжок - у кожного клієнта це індивідуально.

• Егор

Цвет супер! Удобный в руке, для крепких потребителий табочной продукции)

Достоинства:
    Вес, индукционный нагрев
    Недостатки:
    Не замечено

Єгор, дякуємо за відгук. Раді що вам все сподобалось. Це дуже важливо для нас!