Отзывы покупателей о Набор для нагревания табака Glo Hyper+ White (4820215624466) 5

3,3

• Андрей Савенко

Вобщем очень на любителя сей девайс

Достоинства:
    Проще чистить чем айкос
    Недостатки:
    Вкусы у табака

Сприйняття смаку - це дуже індивідуальне питання. Зберігайте пачку стіків в сухому і прохолодному місці. Якість тютюнових стіків може змінитися при зберіганні в неналежних умовах з підвищеними холодом, спекою, сухістю або вологістю.
      Також у нас є багато інших смаків. Сподіваємось, ви підберете для себе улюблений смак.

• Артур Курман

Якого дідька пристрій прийшов без повного комплекта, коли в описі є блок живлення і все інше. Якщо так турбуєтеся про природу потурбуйтеся й про нижчу ціну на гло халтурщики й брехуни.

Достоинства:
    Не смердить як айкос
    Недостатки:
    Не повний комплект і брехня компанії гло

Артур, як соціально відповідальна компанія ми докладаємо багато зусиль для зменшення впливу нашого бізнесу на довкілля. В рамках глобальної ініціативи ми відмовляємось від блока живлення у комплекті девайсів glo™ pro та glo™ hyper+, а також прагнемо мінімізувати використання пластикових елементів в упаковці. В найближчі декілька років у планах повністю перейти на переробну і придатну для повторного використання упаковку. Ми продовжуємо забезпечувати належну якість нашої продукції та дбаємо про довкілля.

• Андрій Кірчей

Прийшов без блока живлення в комплекті

Достоинства:
    Перестав курити сигарети
    Недостатки:
    Не та комплектація яка заявлена в характеристиках товару

Андрій, як соціально відповідальна компанія ми докладаємо багато зусиль для зменшення впливу нашого бізнесу на довкілля. В рамках глобальної ініціативи ми відмовляємось від блока живлення у комплекті девайсів glo™ pro та glo™ hyper+, а також прагнемо мінімізувати використання пластикових елементів в упаковці. В найближчі декілька років у планах повністю перейти на переробну і придатну для повторного використання упаковку. Ми продовжуємо забезпечувати належну якість нашої продукції та дбаємо про довкілля.

• Андрій

Якщо в описі комплектації є блок живлення — а ви його вийняли то це прямий обман користувача

Андрій, нам шкода, що сталася неприємна ситуація. Ми обов'язково змінимо опис комплектації.

• Кристина Пономаренко

Мне нравится

Дякуємо за відгук. Раді що вам все сподобалось. Це дуже важливо для нас!

• Сергей Барановский

Сьогодні забрав з магазину. З/У та кабель для заряджання в наявності !
    Упаковка фірмова, непошкоджена, на зворотній стороні комплектація пристрою розписана. Не знаю, яким чином, якщо коробка не розкривалась, як писали в попередніх відгуках, що З/У та кабель відсутні. Це третій пристрій у нас у сім'ї.

Сергій, дякуємо за відгук. Раді що вам все сподобалось. Це дуже важливо для нас!