Отзывы покупателей о Тонкий матрас-топпер Green Streem Dream Cocos 160х200 см (02022020-25-17) (2020251602004)

3 отзыва

• Юрій Мельник
    • Размеры: 150x200 см

Не купуйте матрас, якщо на відділенні видачі вам Товар не дозволили перевірити (наповнення та якість самого матрасу, так як для цього потрібно було розрізати упаковку), мотивуючи це тим що можемо дома ознайомитись і у випадку недоліків чи невідповідності звернутись у службу підтримки без проблем. В повернені і обміні нам відмовили на наступний же день після покупки (мотивуючи тим, що пошкоджено заводську упаковку, але ж товар при цьому НЕ був у використанні), враховуючи НЕ одноразове звернення до менеджерів магазину, які дали чітко зрозуміти що розібратися в ситуації не можуть і мов це ваші проблеми, ми не можемо перевірити факт відмови в перевірці товару на нашому відділенні. Топовий рівень служби підтримки "найбільшого" інтернет магазину. Наголошую, що товар вже другу добу стоїть в заводській подвійній упаковці (фото додаю) і чекає повернення. Не було бажання навіть спробувати якість матраса з таким наповненням, і в звязку з цим, ввечері (в день покупки) ми були впевнені що на наступний день без проблем повернемо його. Шкодуємо дуже що купили в розетці, яким байдуже на відсутність можливості перевірити товар та допомогти у вирішенні питання. Ми згодні доплатити навіть, аби забрали цей матрас-нещастя, а в обмін ми б придбали інший в цій же розетці.

Достоинства:
    Недостатки:
    Це не ортопедичний матрас, після відкриття близкавки, щоб зрозуміти що там за наповнення матрасу (на фото і в реальності це абсолютно різні речі!!) побачили і жахнулись від якості матрасу за 3500 грн.

Доброго дня, Юрій! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.

Дякуємо Вам за відгук. Прохання зв`язатися з нами за контактними номерами телефонів, вказаними в паспорті до виробу. В разі, якщо Ви, з якихось причин, втратили паспорт до виробу, Ви можете звернутися до контакт-центру інтернет-магазину "Rozetka.ua" та залишити свої контактні дані. Наш представник обов`язково зателефонує до Вас для вирішення цієї проблеми.

• Блащук Валентин
    • Размеры: 150x200 см

Таких денег, он не стоит.

Достоинства:
    Пошит качественно, но не скрывает стык диванна.
    Недостатки:
    Нечего особенного,ортопедических свойств не почусвовал, напряжение на спину не уменьшилось.

• Олеся Трофименко
    • Размеры: 160x200 см

Покупала не здесь. Но матрас очень качественный, хорошо упакован. Реально ортопедический, повторяет форму тела. Сейчас положили на сторону "зима", прям отлично,как будто обнимает

Достоинства:
    Зима/лето
    Недостатки:

Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук. Для нас дуже важлива думка користувачів нашої продукції. Бажаємо Вам приємного та довготривалого користування топпером.