Отзывы покупателей о Газонокосилка электрическая Greenworks GLM1232 (2502207)

• Виктор Метелин

После месяца использования (около 40 часов работы), перестала работать. По звуку понял, что проблема механическая. С гарантией связываться не стал, потому что это долгая история, а косилка нужна сейчас. Разобрал. Оказалось умер подшипник. Система охлаждения построена таким образом, что вся пыль гонится возле подшипников. А подшипники там стоят китайские, самые дешевые.
    Ну, хорошо, поехал купил два хороших подшипника и заменил. Третий менять не стал, потому что его было проблематично снять и он был в нормальном состоянии. После этого до конца сезона всё было нормально.
    На следующий сезон косилка опять стала и опять с симптомами подшипника.
    Разобрал. Заменённые подшипники - в порядке. Сдох последний родной подшипник. Купил, заменил... Но не всё так просто! Оказалось, что когда подшипник начал выходить из строя, он нагрелся и расплавил посадочное место, которое в "лучших" китайских традициях - пластиковое.В результате - ось двигателя сместилась и пришлось ещё "колхозить" посадочное место, чтобы восстановить центровку. Теперь все подшипники у меня качественные, но думаю это последний ремонт, на который я пошёл. В следующий раз, я выкину это "чудо" и куплю нормальную косилку.

Достоинства:
    Лёгкая, достаточная мощность для такой цены, мешок хорошего качества.
    Недостатки:
    Одноразовая. Ужасные подшипники, непродуманная система охлаждения, пластиковый корпус двигателя.
  • Юрий Ляпин

Прекрасно отработала сезон .

Вітаємо, Юрію! Вдячні Вам за придбання газонокосарки від бренду Greenworks. Ви зробили чудовий вибір! Дякуємо, що поділилися успішними результатами її роботи й поставили відмінну оцінку. Бажаємо успішних результатів роботи цим пристроєм протягом іще багатьох сезонів!

• окси

летом косили, все хорошо работает

Доброго дня! Дякуємо, що Ви придбали газонокосарку цієї моделі від бренду Greenworks і поставили їй відмінну оцінку. Дуже раді, що Вам подобається наша техніка. Нехай Ваша експлуатація цього пристрою буде надійною та продуктивною!

• Вячеслав Бурлаченко

Прикупил на небольшой газон. Пока нравится как она работает.

Достоинства:
    Удобная ,нормальная мощность как для сетевой.
    Недостатки:

Вітаємо, В’ячеславе! Раді, що Ви обрали газонокосарку бренду Greenworks. Це чудове рішення! Бажаємо легкої та бездоганної роботи цього пристрою. Дякуємо за відмінну оцінку!

• Михаил Сушко

Замечательно косит газон. До 6 см траву берет хорошо. Если выше, то лучше косить предварительно триммером или бензиновой косой.

Добрий день, Михайле! Вдячні Вам за придбання газонокосарки від бренду Greenworks та її високу оцінку. Ви зробили правильний вибір! Також дякуємо за Ваші рекомендації щодо косіння. Бажаємо довголітньої та безперебійної експлуатації пристрою!

• Дмитрий Чернецкий

Хорошая и маневренная косилка. Для 3-соток газона брал, трава не больше 1 см, так что берет нормально. Предварительно кошу мотокосой.

Достоинства:
    Сборка качественная, гарантия 3 года
    Недостатки:
    Не выскакивали пока ешё

Добрий день, Дмитре! Дякуємо за придбання газонокосарки цієї моделі. Ви не помилися з вибором! Бажаємо, щоб вона радувала Вас своєю надійністю і якісною довголітньою роботою. Вдячні за схвальний відгук!

• Горобий Сергей

поддержка у розетки такая себе , ни чего не знают и не могут помочь с вопросом

Достоинства:
    поломалась сразу же
    Недостатки:
    сервис центр держит больше 28 дней и не могут посмотреть что с ней

Добрий день, Сергію! Прикро, що сталася така ситуація зі щойно придбаною Вами газонокосаркою. Будь ласка, щодо Вашого питання зверніться на гарячу лінію представництва компанії Greenworks в Україні за телефоном 0 800 33-75-67. Завжди готові допомогти!

• Евгений Корецкий

Проработала 10 покосов.

Достоинства:
    Леґкая и тихая стрижки нормально
    Недостатки:
    Ненадежная

Добридень, Євгене! Прикро, що трапилася така ситуація, і газонокосарка вийшла з ладу. На жаль, Ви надали недостатньо інформації, описуючи проблему, що виникла. Для успішного вирішення Вашого питання радимо звернутися на гарячу лінію представництва компанії Greenworks в Україні за телефоном 0 800 33-75-67. Завжди готові Вам допомогти!

• Артем Рощин

Газонокосилка замечательно справляется со своей задачей. Мне нравится. Легкая и верткая, управлять может и мужчина, и девушка без особых усилий.

Достоинства:
    Хорошее качество по относительно доступной цене
    Недостатки:

Доброго дня, Артеме! Щиро вдячні за придбання газонокосарки Greenworks і позитивний відгук щодо її роботи та вартості! Раді, що Ви отримали задоволення від використання цієї моделі. Ви зробили правильний вибір! Бажаємо подальшої успішної довготривалої експлуатації пристрою. Нехай наша продукція приносить Вам тільки позитивні емоції!

• Марина Суворова

Доброго дня всім! Я залишала після покупки позитивний відгук про газонокосарку, і про ,, молодець, Розетка,,(((. На сьогоднішній день маю дууууже негативний досвід співпраці з сервісом магазину Розетка, і з майстрами, які відповідають за гарантійний ремонт придбаного товару. Хочу своїм прикладом, який ще не має логічного завершення застерегти покупців. Я придбала газонокосарку 3 червня. Використовувала її в продовж 1(наголошую!!!) місяця 4 рази , на різних невеликих площах свого домогосподарства. Маю досвід роботи з триммером, до речі, теж був придбаний років з п'ять тут, у РозеЗнаю, що не можна давати багато працювати, щоб техніка не перегрівалась. Через місяць косарка одного дня просто не включилася. Звичайно, перше, що я зробила, це подзвонила в сервісний центр Розетки. Зі мною поспілкувалися, я відправила газонокосарку на гарантійний ремонт. Прийшло повідомлення, що її отримали, мені подзвонив менеджер, пояснив процедуру. Я згадала питання стосовно того, що на час ремонту мені мають дати можливість користуватись аналогічним товаром,( ця норма є у Правах споживачів), до того ж, це сезон, всі , я думаю, розуміють, косарка актуальна літом. До того ж, коли я відправила газонокосарку, я долучила свою письмову заяву з приводу заміни на період ремонту. Але! На це запитання відповіді не отримала, а в ответ тишина(((. Через п'ять днів мені повідомили, що косарка відремонтована і відправили її мені. Звичайно, я була цьому рада. Як була ОБУРЕНА, коли відкрила вдома, і підключила до подовжувача( який теж купила у Розетці), і газонокосарка навіть не включилася! Тепер рахую. 1. Купила косарку. Плюс доставка. 2. Відправила на ремонт - таксі туди-назад до НП 70 грн в руках не понесеш, відправила у Розетку-186грн, приїхала забирала з ремонту 70 грн, знову відвезла!!! 70 грн, знову відправила в Розетку.
    До того ж в спілкуванні зі мною менеджер на моє обурення дав відповідь, що вони, магазин лише посередники, і за такі випадки несе відповідальність виробник.

Недостатки:
    Сервісне обслуговування безвідповідальне.

• Марина Суворова

На сегодняшний день, 18.08, со мной никто не связался, как продвигается мой вопрос с ремонтом, я не в курсе. Пишу это для того, чтобы покупатели понимали, что так называемые ,,удобные,, магазины - это ловушка для ваших денег и нервов.

Доброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук переданий відповідальному співробітнику для уточнення інформації та вирішення питання.

• Валерий Мовлян

Доброго дня, Валерію! Дякуємо Вам за придбання газонокосарки цієї моделі. Раді, що Ви задоволені використанням цього інструмента. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Александр Фатеев

Спасибо, заказом доволен! Доставили быстро. Косит нормально, без дополнительного функционала, на за эту стоимость - хорошее качество. Предварительно лучше косить триммером или бензопилой, от травы выше 809 см может греться сильно. Лучше сразу читайте инструкцию!

Вітаємо, Олександре! Ми вдячні Вам за вибір і придбання електричної газонокосарки Greenworks. Дуже раді, що Ви задоволені використанням цієї моделі та знайшли час поділитися своїм відгуком. Бажаємо приємної експлуатації та завжди відмінних результатів!

• Єщенко Ольга

Хороша газонокосарка, легка, гарно косила. Через півтора сезона здохла... Не витримав двигун. Дуже жаль...

Достоинства:
    Легка у використанні
    Недостатки:
    Прослужила лише півтора сезона

Добридень, Ольго! Дякуємо за придбання електричної газонокосарки Greenworks. Добре, що Ви оцінили переваги роботи з цим інструментом. Дуже прикро, що трапилася така ситуація. Для її вирішення можете звернутися за телефоном гарячої лінії офіційного представництва компанії Greenworks в Україні: 0 800 33-75-67. Ми зможемо Вам допомогти!

• Борис Дьячков

Отличная газонокосилка, мощная и качественная рекомендую

Достоинства:
    Небольшая не тяжёлая и мощная как для такой
    Недостатки:

Вітаємо, Борисе! Ми вдячні Вам за придбання електричної газонокосарки Greenworks. Раді, що Ви оцінили переваги цієї моделі та знайшли час поділитися своїм відгуком. Бажаємо легкої та приємної експлуатації!

• Олександр Пуд

На жаль, у мене негативний відгук, хоч я і постійний клієнт, і прихильник Розетки. Придбав цю газонокосарку в середині травня 2021. Зібрав без проблем, хоча інструкція не дуже зручна. Використовував 5 разів. Перші 3 рази косарка працювала непогано, перескакували тільки рівні, які задають висоту скошування. Однак, на четвертий раз косарка почала грітися, змінився звук з монотонного гудіння на якийсь з завиванням, і швидко заглохла . Одразу оглянув. Виявилось, що косарка почала сильно грітися. Дав їй охолонути. Запрацювала, але знову почала підвивати і сильно грітися. Перестав косити. На наступний день спробував запустити і виявилось, що ніж не обертається, рукою провернути неможливо, тобто машину заклинило. Оскільки було це за містом і я не мав можливості виїхати та здати косарку на гарантійний ремонт, а косити було необхідно, то вирішив ризикнути і звернувся до кваліфікованого спеціаліста відремонтувати цю косарку. Однак виявилось, що в ній заклинив електродвигун із-за випрацювання верхнього підшипника ротора, він весь потемнів від високої температури (!). Майстер замінив цей підшипник. мотор запрацював. Але, виявилось, що натягнути приводний ремінь (передачу) від двигуна на вал практично неможливо. Відсутні регуляторні можливості, або ми їх не знайшли. В результаті ця газонокосарка не працює. Але, підозрюю, якщо навіть і вдалось би накинути цей ремінь і косарка запрацювала б, то результат був би той же самий, бо причина перегріву не з'ясована, можливо це проблема поганої збірки, може ще щось. Тепер маю думати, як її нормально відремонтувати або здати.

Достоинства:
    дивитись коментар
    Недостатки:
    дивитись коментар

Добридень, Олександре! Дякуємо Вам за придбання техніки ТМ Greenworks. Шкода, що трапилася така ситуація. Зауважимо, що для отримання кваліфікованої допомоги зі збереженням гарантії необхідно звертатися виключно до авторизованого сервісного центру. Для вирішення Вашого питання зверніться, будь ласка, за телефоном гарячої лінії офіційного представництва компанії Greenworks в Україні: 0 800 33-75-67. Ми зможемо Вам допомогти!

• Валерий Мовлян

Доброго дня, Валерію! Дякуємо за придбання цієї моделі електричної газонокосарки Greenworks та її високу оцінку. Бажаємо успішної і приємної експлуатації!

• Марія Дика

Газонокосарка хороша, легка в користуванні. Незважаючи на незрозумілу інструкцію я сама її швидко зібрала. Дякую за швидку доставку!

Достоинства:
    Ціна, вмістимий травозбірник-мішок, вага.
    Недостатки:
    Інструкція.

Добридень, Маріє! Ми вдячні Вам за придбання електричної газонокосарки Greenworks та Ваш відгук. Добре, що Ви оцінили переваги роботи із цією технікою. Бажаємо легкої та успішної експлуатації на довгі роки!

• Марина Суворова

Розетке спасибо за быструю работу, очень нравится, что расширяются возможности с доставкой, и товаром очень довольна.

Достоинства:
    Достаточно лёгкая, устойчивая, понравилось, что траву мульчирует, уход за газонами будет упрощён. Покупка радует.
    Недостатки:
    Не нашла.

Вітаємо, Марино! Ми вдячні Вам за придбання та високу оцінку електричної газонокосарки Greenworks цієї моделі. Добре, що Ви задоволені цим інструментом, а також знайшли час поділитися своїм відгуком. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Козіч Олександр

Не заповнена гарантія

Добрий день! Згідно з постановою Кабінету Міністрів від 10 травня 2018 № 353 печатка на гарантійному талоні не потрібна.
      Для більш детальної інформації про роботу з гарантійним талоном пропонуємо подивитися відео.

• Кононова Петровна

Хорошая,недорогая газонокосилка. Для небольшого участка настоящая находка. Регулировка скашивания, мешок для травы. Отличная вещь!

Достоинства:
    Недорогой, качественный товар.
    • Представник бренду Greenworks

Вітаємо Вас, шановний клієнте! Дякуємо за вибір і придбання електричної газонокосарки GLM1232, а також високу оцінку її зручності й якості! Бажаємо неперевершених результатів і безперебійної експлуатації пристрою Greenworks на довгі роки!

• александр пендиковский

мощный моторчик

Доброго дня, Денисе! Ми щиро раді, що Ви стали власником електричної газонокосарки моделі GLM1232. Дякуємо за Ваш відгук та відео з розпакуванням. Бажаємо безперебійної експлуатації пристрою Greenworks на довгі роки і неперевершених результатів!

• Игорь Любимов

Для небольшого участка как у нас в самый раз згодиться. Косили ней только осенью пару раз но результатом были очень довольны. Косилка компактная, травосборник чистится легко.

Достоинства:
    компактная, есть регулировка уровней скашивания
    • Представник бренду Greenworks

Ігорю, вітаємо Вас! Дякуємо за вибір і придбання техніки ТМ Greenworks і високу оцінку її якості. Бажаємо продуктивної та безперебійної експлуатації на довгі роки!

• Олег Сосюк

Поки, тільки позитивні враження, доставили вчасно, зібрали газонокосилку, чекаємо весну, щоб перевірити в дії.

Достоинства:
    Названі в описі, інші переваги буде видно після використання
    Недостатки:
    На даний момент не виявлено
    • Представник бренду Greenworks

Олеже, вітаємо Вас! Дякуємо за вибір та придбання техніки Greenworks, а також високу оцінку її якості й універсальності. Бажаємо приємної безперебійної експлуатації на довгі роки!

• Єщенко Ольга

Друга моя газонокосарка. Перша і сезон не витримала. Територія косіння - 10 соток. А ця, молодчинка, справилася) задоволена

Достоинства:
    Винослива)
    • Представник бренду Greenworks

Ольго, вітаємо Вас! Дякуємо Вам за придбання електричної газонокосарки GLM1232 та високу оцінку її якості! Щиро бажаємо безперебійної експлуатації пристрою Greenworks на довгі роки!

• Денис Власенко

Неймовірно легка і в той же час добре звроблена косарка. Траву косить не гірше за інші електричні, які більші по вазі .

Достоинства:
    Чудова потужність, легка, гарний колір
    • Представник бренду Greenworks

Доброго дня, Денисе! Дякуємо за придбання і високу оцінку електричної газонокосарки Greenworks цієї моделі. Раді, що Ви задоволені використанням цього інструмента і знайшли час залишити свій відгук. Бажаємо успішної експлуатації!

• Вячеслав Кушарский

Хорошая газонокосилка, не дорого сравнительно и довольной хороший эффект от неё, свои 1,2 кВт выдаёт.

• Вячеслав Кушарский

Странно, ставил 5 звезд, а розетка поставила 1. Можно узнать почему?

• Представитель бренда Greenworks

Здравствуйте, Вячеслав! Спасибо за приобретение электрической газонокосилки Greenworks этой модели. Рады, что Вы высоко оценили данный инструмент и нашли время оставить свой отзыв. Желаем дальнейшей успешной эксплуатации!

• Александр Руженский

Покупкой доволен, она того стоит. Удобная, качественная, и может спокойно работать женский пол .

Достоинства:
    Качество выше цены
    • Представитель бренда Greenworks

Добрый день, Александр! Спасибо за покупку электрической газонокосилки Greenworks этой модели. Рады, что Вы высоко оценили данный инструмент, а также удобство и эффективность работы с ним. Благодарим, что нашли время оставить свой отзыв. Желаем дальнейшей успешной эксплуатации!

При аккуратном обращении работает нормально. Косит и траву и небольшой сорняк. Для небольшой площади хватает вполне.

Достоинства:
    Работает
    Недостатки:
    Ящик для сбора травы
    • Представитель бренда Greenworks

Здравствуйте, Сергей! Спасибо за выбор и приобретение электрической газонокосилки Greenworks этой модели. Рады, что в целом Вы довольны работой с этим инструментом, а также нашли время поделиться своим отзывом. Желаем успешной эксплуатации на долгое время!

• Надежда Винограденко

Доставка быстрая , спасибо! Газонокосилка понравилась.Уже косили дважды. Собрали быстро. Косить пришлось первый раз высокую траву,немного было сложно.Второй раз все получилось отлично. Но вот пришлось купить кабель,его нет в комплектации. Лучше бы он прилагался, пусть немного дароже цена.Т.к. пришлось ехать в супермаркет.Пока всем довольны.Дальше будет видно.Рекомендую

Достоинства:
    Удобная, тихая, косит хорошо. Не сложная в сборке.Быстрая доставка
    Недостатки:
    Нет в комплекте кабеля
    • Представитель бренда Greenworks

Добрый день, Надежда! Благодарим за приобретение электрической газонокосилки Greenworks этой модели. Рады, что данный инструмент пришелся Вам по душе, и Вы оценили преимущества работы с ним. Желаем успешной и приятной эксплуатации на долгое время!

• Наталия Денисюк

в принципе, родители довольны. да, когда немножко за 70, может машинка и тяжеловата, но абсолютно не критично. отчец остался доволен - собирал сам, с инструкцией.

Достоинства:
    легкая в управлении
    Недостатки:
    немного тяжелая для пожилого человека
    • Представитель бренда Greenworks

Здравствуйте, Наталия! Благодарим приобретение электрической газонокосилки Greenworks этой модели. Рады, что для подарка родителям Вы выбрали инструмент нашего бренда, и они остались довольны Вашим выбором. Желаем дальнейшей легкой и успешной эксплуатации!

• Ольга Кривохижина

Классная газонокосилка! Покупала весной. Идеальная трава после скашивания. Как отполированная поверхность :)

Достоинства:
    Лёгкая, маленькая, хорошая маневренность. Удобная в использовании.
    Недостатки:
    Пока не нашла.
    • Представитель бренда Greenworks

Здравствуйте, Ольга! Благодарим Вас за покупку электрической газонокосилки Greenworks этой модели. Рады, что Вы оценили преимущества данного инструмента и довольны работой с ним. Спасибо за оставленный отзыв. Желаем успешной эксплуатации еще на много сезонов!

• Mega Advocate

Отличная газонокосилка за свои деньги. Работает четко. Стрижёт как положено. Можно опускать одну сторону, тем самым регулируя высоту скоса. Быстро забивается травосборник, но и модель маленькая, и не дорогая

Достоинства:
    Цена. Качество. Работоспособность
    Недостатки:
    За эти деньги - Не выявлено
    • Представитель бренда Greenworks

Добрый день, уважаемый покупатель! Благодарим Вас за выбор и приобретение электрической газонокосилки Greenworks этой модели. Рады, что Вы оценили преимущества данного инструмента и довольны работой с ним. Отдельное спасибо за видеообзор. Желаем легкой и успешной эксплуатации на долгое время!

• Лунева Анастасия

Вчера забрала с новой почтой, сегодня опробовала её на своем газоне. Покосила вполне хорошо, скос травы ровный, можно даже мульчировать, если достать травосборник. Пока спасибо за быструю доставку и не плохое качество.

• Представитель бренда Greenworks

Добрый день, Анастасия! Спасибо за приобретение данной электрической газонокосилки Greenworks. Рады, что Вы оценили преимущества этой модели. Желаем легкой и успешной эксплуатации инструмента на долгое время, а также благодарим за Ваш отзыв!

• Андрей Иваницкий

Газонокосилку доставили быстро и в срок, брал на день рождение отцу на не большой газончик. Проверили уже вместе её, всё легко собирается и сносно работает. Перерывчики в работе посоветовал знакомый делать чтобы не спалить движок. Отец доволен, я само собой также доволен. Благодарю!

Достоинства:
    Маневренная, 1,2 Квт, легко собирается, не дорогая
    • Представитель бренда Greenworks

Здравствуйте, Андрей! Спасибо за покупку электрической газонокосилки Greenworks этой модели. Рады, что для подарка дорогому человеку Вы выбрали инструмент нашего бренда. Уверены, он станет надежным помощником на долгие годы. Благодарим за оставленный отзыв и желаем успешной эксплуатации!

• Іван Пилипчук

Хороша газонокосарка з дешевшого сегменту

Достоинства:
    Якість матеріалів, потужність двигуна
    Недостатки:
    Малий травозбірнтк, не для високих людей
    • Представник бренду Greenworks

Добридень, Іване! Дякуємо, що придбали електричну газонокосарку Greenworks. Добре, що Ви оцінили якість і функціональність цієї моделі. Впевнені, цей інструмент буде Вашим надійним помічником на довгі роки. Бажаємо легкої та приємної експлуатації!

• Дмитрий Баланюк

Лучшая газонокосилка, не дорогая и очень практичная, 2 недели использования, полет отличный. Рад что выбрал именно её, аккуратная, легкая и в меру мощная

• Представитель бренда Greenworks

Здравствуйте, Дмитрий! Благодарим за выбор и приобретение электрической газонокосилки Greenworks этой модели. Рады, что Вы высоко оценили преимущества данного инструмента и нашли время поделиться своим отзывом. Желаем легкой и приятной эксплуатации на долгое время!