Отзывы покупателей о Клавиатура беспроводная Hator Skyfall TKL PRO Wireless ENG/UKR/RUS Yellow (HTK-668)

42 отзыва

• Арсен
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Мятный

Це моя друга механіка і третя бездротова клавіатура, тому не те щоб є багато з чим порівнювати, але головне враження - мені більше не хочеться міняти клавіатуру!

Тут все як зручно і хоча є номінально "кращі клавіатури - для мене то передплата ні за що!

А, ще я працюю в комп'ютерному магазині і переклацав купу варіантів, тому хоча в довгій експлуатації не маю великого досвіду порівняння, кнопочок бачив багато.

Це найкраща клавіатура та ще й від українського бренду!

Достоинства:
    Колір, перемикачі, батарея, дизайн, ергономіка, софт, якість бездротового зв'язку

Вітаємо! Вдячні Вам за високу оцінку та вибір продукції HATOR :)  Бажаємо довготривалого та комфортного користування!

• ТутІтам
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Лиловый

Якщо хочете нових сивих волосинок - сміливо беріть
    В радномні моменті просто перестає працювати на секунд 5-7

Достоинства:
    Зручність, чудовий зовнішний вигляд, компактність, приємні кейкапи
    Недостатки:
    В рандомні моменти перестає працювати, не залежно від того, підключена напряму чи бездротово

Вітаємо! Шкодуємо, що Вам довелось зіштовхнутись із негативним досвідом.
      На дану модель діє гарантійний термін 24 місяці, у Вас є можливість звернутись до нашого сервісного центру напряму для діагностики та безкоштовного обслуговування. Залишити запит до СЦ можливо через форму зворотного зв'язку, що на офіційному сайті HATOR.

• Тутітам

Чесно кажучи, коли купляєш клавіатуру за 4к, не дуже хочется потім їздити по СЦ

• Анна
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Желтый

очень компактная клава, к которой после ноута надо привыкнуть. блютуз подключается с пол-пинка, а вот подключение по шнурку у меня почему-то отваливалось после перезагрузки

Достоинства:
    компактная, даже миниатюрная клава, при этом увесистая, можно сказать тяжёлая и выглядит очень крепкой. приятный ход клавиш
    Недостатки:
    пока не выявлено

Добрий день! Дякуємо Вам за оцінку та вибір продукції HATOR :)
      Нагадаємо, що у разі необхідності Ви завжди можете звернутись до нашої технічної підтримки, що на офіційному сайті HATOR.

• Анастасія
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Лиловый

У когось були проблеми з драйвером з цією клавіатурою? Я придбала і драйвер її не бачить на двох пристроях ні при дротовому підключенні, ні при бездротовому, при тому сама клавіатура працює ідеально. Підтримка виробника сказала, що з моменту випуску цієї клави не зафіксовано жодних проблем з дровами, але я теж так можу сказати)) Дрова правильні, їх надіслав особисто представник підтримки. Поради там були із серії може ви не до кінця втикнули дріт (цікаво як таке можливо, якщо я то питання в підтримку с цієї клави і писала? :D ), перевірте дрова, спробуйте інший пристрій, перевстановіть дрова, систему, своє життя і т.н., нічого не допомогло (ну зараз буду вінду міняти через драйвер клави, вже біжу). Дивна якась ситуація

Достоинства:
    Гарна, зручна
    Недостатки:
    Проблемний драйвер
    • Андрій Скляров

Дуже прикольно написаний відгук. Посміявся (вибачте). Ви змогли виправити ситуацію?

• Анастасія

На жаль ні, виправити не вдалося. Перевіряла на двох пристроях з він10 та 11, перемикач на звороті клавіатури теж ставила у відповідні режими (дрот/бездротове) - ситуація завжди однакова, драйвер не бачить клавіатуру. Не те щоб мені взагалі були дуже потрібні ті дрова, але було цікаво подивитись які є функції і загалом було б добре, щоб все працювало як треба

• Максим

Було таке на іншій клаві хатор, допомогло переставити віндовс

• Вова Обух
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

норм калава за свою цену

Достоинства:
    цена=качество
    Недостатки:
    нету

Добрий день! Дякуємо Вам за відгук та вибір продукції HATOR :)

• Михайло Романов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Мятный

Норм клавіатура, але відсутній софт для мак, теж саме із мишкою від хатор.

Достоинства:
    Класні перемикаці, добе зібрана, не надто шумна, не дзвинить.
    Недостатки:
    При використанні бездротового інтерфейсу не можна включити підсвітку щоб світила на постійній основі, відсутність програмного забезпечення для мак ос.
    • Тимур

как вы ее подключили, можете сказать, просто когда я ее подключаю, она сбрасывается и не хочет подключатся

• Владислав Андрієвський
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Мятный

Добрий день! Дякуємо Вам за оцінку та вибір продукції HATOR :)

• Вадим Хауляк

Клавіатура супер.

Достоинства:
    Нічого ніде на скрипить і не відпадає та довго тримає заряд)
    Недостатки:
    Не знайшов

Добрий день! Дякуємо Вам за відгук та вибір продукції HATOR :)

• Владислав Самчук

Непогана клавіатура

Достоинства:
    Механічна,бездротова
    Недостатки:
    Ціна
  • Умудов Сулейман
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

Клавіатура супер. Не знаю навіщо взяв безпровідну версію адже вона важка і тягати з собою її не зручно.

Недостатки:

Добрий день! Дякуємо Вам за оцінку та вибір продукції Hator :)

• Никита Гринько
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Желтый

Хорошая клавиатура. Качественная сборка, тихие свичи. Единственное, что не понравилось - это светодиодная полоса сбоку клавиатуры, которая настраивается отдельно от подсветки клавиш, да ещё и не через приложение. А ещё пластик в этом месте просвечивается.

Достоинства:
    Качество.
    Недостатки:
    Почти нет.
  • Ярослав Колташов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Желтый

Все працює чудово, заряд тримає довго

Достоинства:
    Чудовий звук, ціна, якісні матеріали
    Недостатки:
    Не знайшов

• Антон Панин
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

Брал в 15го мая на замену Hyperx alloy fps pro. Спустя 3 месяца использования клавиатуры могу сказать что клавиатура хорошего качества, не глючит, заряд держит достойно (на минимальной статичной яркости) единственное что я брал именно этот цвет из-за цвета корпуса, привык к классике чёрного стиля, поэтому переставил кейкапы с Hyperx) в целом доволен покупкой. Единственный для меня недостаток это подсветка на минималке тусклее чем у хайперов, но вечером всё нормально видно.

Софт не идеальный, но и не ужасный, команды на клавиши позволяет настроить необходимые.

Достоинства:
    Беспроводная, шумка, комплект.
    Недостатки:
    Подсветка тускловатая

• Геннадий
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

не сподобалась, висока о потрибна пiдставка пiд рукы , дуже, дуже шумна, а це заважае як граты, так и пряцюваты , якщо вы полюбляете темряву - це не ваш вибiр.

А так це дуже не поганый продукт за своi грошi якый, пicля обнови, може порадовати бильшicть.
    Не викидайте iнструкцию , на сайтi не мае, а як там воно переключае режими , наприклад блютуз, мiж 1м та 2м девайсами

Достоинства:
    багатофункциональна
    Недостатки:
    дуже шумна, не аргономична , важка

Вітаємо!
      Нам шкода, що ви не змогли повністю оцінити функціонал даної клавіатури. Якщо ваш основний критерій при виборі клавіатури - звук, тоді скоріше за все механічні клавіатури для вас не підійдуть.
      Щодо інструкції, посібник користувача знаходиться на сторінці продукту, що на офіційному сайті Hator. Інформацію щодо перемикання між сполученими пристроями ви можете побачити на 16-й сторінці інструкції.
      На тій же сторінці товару ви можете знайти драйвер, після завантаження якого буде змога налаштовувати підсвітку так, як вам необхідно.
      Вага для клавіатури спеціально підібрана таким чином, щоб під час використання вона була більш стійкою.
      Також, нагадуємо, що згідно з законодавством України у вас є 14 днів для оформлення процедури повернення товару, який вам не підійшов за будь-яких причин.

• Саша Кравчук

если она шумная то тогда вы явно не видели шумную механику , сказать честно это даже на отзыв не похоже так как продукт реально стоит своих денег

• Кристина Куленко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Желтый

Десь з пів року на неї дивилася та нарешті купила. Чудова клавіатура, дуже стильна та зручна. Підключення майже інтуїтивне, все дуже зрозуміло. Крути режими підсвічування, приємні тактильні відчуття. Натиснення сподобалось більше ніж у клавіатур Dark project, але це імхо. Хочу ще спробувати замовити біли кейкапи та подивитися як вони будуть виглядати на цій клавіатурі. Заряд тримає добре, можна подивитися заряд натиснув fn backspace. Можна підключити декілька пристроїв та переключатись між ними одним натисненням (підключила навіть до iphone)
    Дуже задоволена якістю, чудова клава за свої гроші.
    З мінусів: добре що побачила в відгуках що налаштування підсвітки у додатку не працює із підключенням bluetooth, бо сиділа перед додатком і чекала коли він знайде клаву, та він ії не знаходив, не зрозуміла чому спочатку, але коли підключила проводом то одразу знайшло.

• Карбовничий Сергій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Мятный

Моя перша бездротова клавіатура, довго тримає заряд при підсвічування клавіш після натискання, вистачає десь на пару тижнів. Виглядає гарно. Також відсутність нампаду, яким я раніше частенько користувався, не виявилась проблемою.
    До якості матеріалів питань не виникає.

• Вячеслав Шнайдрук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Лиловый

Шикарна клавіатура, сигналу 2.4 реально вистачає на 10 метрів прямої видимостіи, але через пригради десь 7. Блютуз не перевіряв по відстані але сигнал тримає стабільно, затримка блютузу не підійде для ігор, тільки для другу. Заявлено 16 годин автономності з підсвіткою але у мене вийшло 23 години при максимальній яскравості підсвітки. Одразу з коробки бокова підсвітка не працювала при відході зі сну, але після оновлення прошивки все запрацювало нормально. Цей баг у мене був на прошивці v401, а зараз прошивка v404

Достоинства:
    Hotswap, kailh box red, тримає зарядку довше ніж заявлено, яскрава дуже красива підсвітка, гарний тул у комплекті, BPT кейкапи, режим мас. З заводу тільки українські і англійські букви.
    Недостатки:
    є русняві кейкапи в комплекті

• Сергій Сабінін
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Желтый

Брав лише за зовнішнім виглядом (якби ще клавіши сині були, було б круто) та українською розкладкою. Всіми її фішками користуватись не збираюсь, тому для мене клавіатура гарна.
    Єдине, хотів зняти комплектим знімачем клавіші та свічі подивитись, то в мене не вийшло, між клавішами його ледь просунешь, а свічі взагалі не зрощумів як витягти. Ну і грець з ними.
    Багато хто каже, що центральна ніжка не дістає поверхні. В мене все дістає, всі три верхі ніжки.

Достоинства:
    Гарно тримається поверзні, та майже всіма функціями можна керувати серез гарячі клавіши, якщо все запам'ятаешь
    Недостатки:
    Дорого! Я останню свою клавіатуру за 70 гривень купував, років 15 тому. Жінка вб'є, якщо дізнається скільки коштує!

• Сергей Денисюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Желтый

Після дабл клик на клавіатурі Logitech 910 вирішив вибрати наступну клавіатуру саме цього виробника, по перше це наші хлопці, по друге натискання клавіш божественне, по третє розумні гроші і відсутність аналогів блютуз до 5-6к і тут АЛЕ...
    По-перше, СОФТ - це просто жах, читайте інструкцію і все робіть підключившись виключно через кабель!
    По-друге, якщо ви думаєте що через кабель ПК-Клавіатура ви будете грати і клавіатура зарядиться, а потім ви просто від'єднайте кабель та будете грати то НІ, так вона не заряджається нормально.
    Відсоток заряду батареї Ви можете дізнатись тільки в режимі (без кабелю тільки натисканням FN+Backspace, по натисканню покаже на кнопках 1-9 скільки заряду... І зависне... це просто жесть
    Підсвітка... Ви не можете її зменшити якщо ви налаштували підсвітку кожної клавіші окремо тим кольором яким захотіли ТІЛЬКИ в однотонному режимі...
    Із того що ще помітив по Блютуз іноді може "відвалитись зв'язок" що просто жесть в іграх де треба не вчасно натискати клавіші.

Як висновок скажу так, якщо Ви не вибагливий гравець, і купуєте клавіатуру Блютуз але будете грати на шнурі, тоді ця клавіатура Вас здивує своєю якістю клавіш і матеріалом. Якщо НІ і Ви вибагливий гравець, то моя Вам порада, чекайте поки вийде шось адекватне на ринку ігрових Блютуз клавіатур до 6к, бо такі косяки як тут це жах...
    І так.... перемикання з Блютуз, ПК і Вайфай... це перемикач з якоїсь китайської іграшки за 5 гривень...

Виробник! Зроби нормальну кнопку перемикання, відсоток заряду, нормальний софт з підсвіткою і батареєю яка заряджається нормально від ПК і адекватний конект з тим же ПК, а не блютуз адаптер за 3 копійки який працює як цому заманеться (як, наприклад реалізовано в Логітеч МХ і все чудово конектить) і це буде топова клавіатура!

Дякую за увагу!

Достоинства:
    Хід клавіш, вітчизняний бренд, матеріал, тиха.
    Недостатки:
    Софт, підсвітка, блютуз, акумулятор.

Вітаємо!
      Всі вище перечислені зауваження не стосуються повноцінно справного екземпляра даної моделі клавіатури. Можливо припустити, що дістався бракований екземпляр, але в наш сервісний центр не надходила жодного звернення стосовно проблем з безпровідним зв'язком. Тому варто звернути увагу на якість USB порту та сумісність версій БТ.
      Стосовно зарядки - клавіатура повністю заряджається під час кабельного з'єднання, про що свідчить індикатор на нижній панелі, тому варто звернути увагу чи до упору\кінця під'єднано кабель.
      Стосовно керування налаштування - керування основними налаштування відбувається у два етапи:
      або через програмне забезпечення, при кабельному з'єднанні та запущеному драйвері;
      або гарячими клавішами при безпровідному з'єднанні.
      Судячи з Ваших слів, Ви використовуєте ці два методи одночасно.
      Умови повернення за посиланням: ссылка

• Сергій Борщ
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

Відразу дам пораду, після роботи з цією клавіатурою:

1) Інструкція, що йде у комплекті, обов'язкова для перегляду! Аби просто знати, як налаштовувати клавіатуру без софту.

Достоинства:
    Ціна,якість.
    Недостатки:
    Немає.

• Иван Базильский
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Мятный

Купил, нарадовался, поменял свитчи на синие, купленные у производител. У них хороший выбор свитчей (правда их нет в наличии и скорее всего еще долго не будет) и пишут, что они смазанные, хотя на деле вранье, они смазаны примерно никак. Клавиатура уходит в спящий режим и это никак не пофиксить (софта ведь нету, а если кто-то думает что он есть - тот софт не видел) Клавиатура не стоит 150 долларов, 120 - может быть, если вы фанат линейных свитчей:)

Достоинства:
    Хотсвап, кейкапы, качество сборки, подсветка, смазанные стабилизиторы
    Недостатки:
    Только красные свитчи на выбор, отсутствующий софт (тот что есть - не считается, это не софт, это шщутка китайца, который его писал). При неактивности клавиатура уходит в спящий режим, даже по проводу, возрващается оттуда не всегда сразу, иногда нудно секунду на "подумать". Отсутствие вариативности свитчей, сами свитчи не смазаны
    • Віктор

Відгук ні про що...
      Ніхто не казав про змащені перемикачі у цій моделі, читай опис - "індивідуально змащені стабілізатори", також є шумозаглушення.
      У продажу є 9 видів перемикачів для цієї моделі. 9 Карл.
      Софт є, та дає можливість всіх основних налаштувань, підсвітки, макросів, перепризначення клавіш.

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Лиловый

Чудова клавіатура, від підсвітки до якості матеріалу.

Єдине, що помітив після 2 місяців, натиск на клавіші змінився.

До 2 місяців натиск був трішки м'ягкішим в самому кінці, я ще здивувався тому, що свічі аналогічні моїй попередній клавіатурі. Це дуже приємне відчуття.

Але після 2 місяців натиск став аналогічним до попередньої клавіатури. Все це ніяк не вплинуло на використання.

Підключав лише через 2.4, софт не використовував.

Достоинства:
    Матеріал, підсвічування, комбіноване підключення.
    Недостатки:
    Приємний натиск на початку який дуже приємний але далі зникає

• Євген
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

Все сподобалось. Хіба акум більший би.

Достоинства:
    Якість.
    Недостатки:
    Пока не знайшов.

• Богдан
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Мятный

Якщо описати в цілому - одна з найкращих клавіатур на маркеті за ці гроші на момент написання відгуку. Далі моя особиста думка.

- Якість пластику супер, абс кейкапи ще й з укр. літерами, ще й з коробки також супер.
    - Хот свап
    - Кабель гарний, легкий і добре згинається. Хто планує використовувати як провідну і любить кастом, майте на увазі що вхід під type-c кабель трохи не стандартний, не кожен кабель можна підключити.
    - Підсвітка РГБ, усі кольори бокова або РГБ перелив, або окремо на вибір декілька статичних кольорів, або викл.
    - Стаби змащені, пробіл з коробки видає супер крутий звук, а не дзвенить як у деяких клав за 7к грн (привіт ducky).
    - Із цікавого - є в комплекті пластикова накривашка від пилу, таке не часто бачиш у цьому бюджеті клавіатур.
    - Батарею тримає звичайно, у мене сідає за 2-3 дні при максимальній яскравості підсвітки клавіш бокова підсвітка. Користуюсь у день 8 годин.

Із суттєвих мінусів це звичайно софт: жахливий, але купуючи клаву я це вже знав. Дуже не зручно робити свій профіль кольору. Не розумію чому не можна було взяти прогу яка була у rockfall evo tkl, дуже зручна була і легка в використанні.

Достоинства:
    Матеріали, шумодавка під платою, АБС кейкапи з Укр літерами, легкий кабель. Естетичні кольори і вайб від клавіатури.
    Недостатки:
    Софт: Дуже жахливий, незручний і не інтуїтивний в моменті налаштування власної підсвітки.

Вхід під кабель нестандартної форми (для тих хто ставить кастом кабелі у провідному режимі буде недоліком)

• Катерина Солдатова
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

Брала на подарунок, замовник задоволений) Цікава та хороша клавіатура. Вона тихіша за рейзер, підключилась без проблем по блютузу, за пару хвилин самі розібрались. Особистий недолік те, що не можна підклюдити магнітну зарядку, бо гніздо зарядки глибоко посаджене і розраховане тільки на їх кабель, те саме і з мишкою.

Достоинства:
    Тихша за аналоги, маленька, комфортна у використанні.
    Недостатки:
    Може бути погано видно літери для тих, хто не друкує всліпу.

Вітаємо!
      Дякуємо Вам за відгук та вибір продукції Hator! Думки клієнтів важливі для нас, і ми врахуємо Ваш відгук, щоб покращити якість і функціональність майбутніх продуктів.

• Виталий Остапчук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

Пользуюсь клавиатурой два дня, всё нравится. Приятный звук, прекрасная подсветка клавиш, разные режимы подключений, отличный отклик.

Достоинства:
    Красивая подсветка, качество самой клавиатуры на высоте
    Недостатки:
    их нету, разве что цена(

• Алексей Петруненко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Желтый

Жаба трохи піддавлювала стосовно вартості. Але жодної секунди не пожалкував. Клава просто топчик! Єдине що трохи напрягає - чомусь неможливо настроїти бокову підсвітку.

Достоинства:
    Дуже якісна. Солідна. Можливість настроїти підсвітку кожної клавіши.
    Недостатки:
    Чомусь не можна настроїти бокову підсвітку. Вона ні на що не впливає, але в деяких ситуаціях може трохи відволікати і дивно виглядає відсутність можливості її настроїти (все інше можна настроїти).

Добрий день. Дякуємо Вам за відгук та вибір продукції Hator!
      Бокову підсвтіку можливо налаштувати за допомгою гарячих клавіш, радимо перевірити інструкцію.

• Таран Андрей
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

Погано літери видно під різним освітленням постійно треба міняти колір під відповідне освітлення у кімнаті

• Вячеслав Шнайдрук

не думаю що це проблема тільки цієї клави, це у всіх з подібними кейкапами, але ж їх тут можна легко замінити та й якщо користуєтесь клавіатурою такого класу то можна як я наприклад друкувати в сліпу

Вау вау вау!
    Користуюсь буквально 2 дні.

Вже мав досвід механічних клавіатур, я задоволений був. Але відсутність проводів те чого я шукав.

Вразили матеріали, дуже приємні та якісні.
    Зі знижкою чудова клавіатура.

Rgb підсвічування чудове, шукав саме так, щоб були і укр символи підсвічені, також окрема підсвітка бортів тут.

Важка, що для мене приємно, фіксація чудова.

Тактильний досвід, я про свічі, просто шикарний, попередня мала буквально на 1-2% голосніший клік, тут ніби трішки тихіше та глухіший звук. Коли сильно нажимаєш клавішу тоді точнісінький звук як і раніше. В цілому тиха.

Ще питання в автономності залишається відкритим.

Протестив в Elden Ring, задоволений!

Hator, а саме люди які її конструювали, ви молодці!

Достоинства:
    Підсвічування, rgb, матеріали, якість, дизайн, індикатори (типу капслоку).
    Недостатки:
    Русифікація, хоча при цьому основні рус символи замінені і лежать в коробці як додаткові.
    • Дмитро Курдельчук

Уточнення, софт не використовував!

• Демцюх Максим
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Желтый

Клавіатурою цілком задоволений. Дуже приємна тактильно, зроблена з якісного матеріалу, чудовий дизайн. Єдиний недолік, по не бачить клавіатуру, може хтось знає як це можна вирішити?

Достоинства:
    Приємна на дотик, якісний матеріал
    Недостатки:
    Не працєю по

Вітаємо!
      За консультацією по завантаженню актуального драйвера у Вас є можливість звернутись до нашої тех. підтримки напряму.

• Роман Глібчук

Підключіть саме кабелем і тоді побачить клавіатуру, через адаптер чомусь не хоче

• Олексій Шейченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Лиловый

Я просто в захваті з клавіатури. Почну з зовнішнього вигляду, ідеальне поєднання кольорів. Далі вже береш до рук і розумієш що пластик не такий як в більшості клавіатур зараз, дорожчий, він приємний на дотик. Дуже тактильно приємна, за рахунок АБС кейкапів та світчів. Приємно здивувала можливість підключати і 2.4, і блютуз. Я до речі ніде раніше не бачив українську розкладку на АБС кейкапах(тут є). ПО доволі зручне, легко все налаштовувати. Це однозначно крутезний девайс. Дякую HATOR!

Достоинства:
    Все перераховано в коментарі
    Недостатки:
    Не виявив, дуже класний девайс

• Artem

Як я зрозумів кейкапи з PBT пластику

• Владислав

А какой разъем подключения клавиатуры?

Продавец: Rozetka. Цвет: Лиловый

в основном нормальная клавиатура,но есть достаточно минусов

Достоинства:
    приятные клики приятно набирать текст и нет мис кликов,быстрое нажатие клавиш приятная яркая подсветка много функций с fn
    Недостатки:
    если дотронутся по бокам клавиатуры будет скрипеть,и некоторые клавиши по звуку когда дотрагиваешься сам сейчас отпадёт не похожы к примеру (esc) shift левый и правый левый как будто сильно смазан а правый наоборот не смазан,а ctrl как будто дё
  • Андрій
    Продавец: Rozetka. Цвет: Лиловый

В цілому клава виглядає і відчувається значно краще ніж вартує. За виключенням того, що періодично відбувається "залипання". Враховуючи, що "залипання" буває на різних клавішах - виглядає, що більш софтова проблема.
    Ну і так - зробіть нормальну інструкцію. Людині, яка перший бере такий девайс розібратись вельми не вельми
    В цілому якби не залипання (яке не факт, що у всіх), ставив би 5, незважаючи на інші дрібні огріхи

Достоинства:
    зручна, красива, укр розкладка
    Недостатки:
    зрідка залипає, нестандартна форма в корпусі під кабель, погана інструкція
  • Юлія Казмірчук
    Продавец: Rozetka. Цвет: Лиловый

Клавіатура неймовірно естетична та зовнішньо дуже приваблива . Покупкою задоволена :)

Достоинства:
    Багато режимів підсвітки

• Макс
    Продавец: Rozetka. Цвет: Желтый

Для мене це тверда п'ятірка. Перша механіка і одразу в серденько. В ній прекрасно все, а ті хто кажуть що це не так, просто не виховані.

Жартую.
    Але до клави поки нуль питаннь.
    Питання є тільки до софту, хоч насправді можна спокійно обійтись і без нього + наскільки я розумію у наступних ревізіях з приставкою "2" це питання вже почали виправляти.

За захисний кейс на клавіші окрема повага, вдома дві собаки з яких постійно летить шерсть тому це мастхев. А от за відсутність стікерів в коробці моє сердце країлось.

За день до цього придбав Hator Rockfall 2 Mecha TKL і там вони були, не сподобались свічі тому довелось замінити на цю модель, але тут вже нажаль стікерів в наборі не було Т_Т.

Достоинства:
    HATOR
    • Даниил Мачуский

З приводу собак я с вами згоден, теж саме і тому захисний кейс це реально топ, клавіатура топ,теж перша механіка і я дуже задоволен.

• Барабаш Максим

Шо може сказати, за 4000 грн, ну таке собі
    1. ПО - фігня повна, щоб настрроїти клаву - підключи її кабелем до ПК - брєд
    2. я часто підвигаю клаву до себе кладучи руку на клавіші зі сторони 2-3-4-5, 2-ка постійно випадає, це перша клава в якої такий гємор
    3. Клава важе нормально можна було і акб поставити в 3-4 раза більше, а то з підсвіткою держе до 1 дня, навіть вечером на зарядку став.
    4. Немає НОРМАЛЬНОГО індекатора клави, якщо ПО убоге, щоб глянути, зробіть нормальний індекатор заряждку
    5. Інколи дісконектить, в 50 см від донгла працює норм, якщо 1 метр, то все, клава лагає

Достоинства:
    Колір, та звук
    Недостатки:
    АКБ, немає адаптивної підсвітки, не надійно сидят клавіші