Отзывы покупателей о Телевизор Hisense 43A7GQ 7

4,3

• Роман Галенко

У користуванні 2 місяці.

Зауважу що вимоги до "мізків" телевізору у нас були не високі так як він обирався лише як монітор для консолей (ps4 та xbox series S), тому оцінювати смарт (а тим більше TV) функції не берусь. Основним тригером покупки стала приємна вартість при наявності QLED матриці. Були сумніви щодо виробника, зазвичай "ноунейми" не розглядаємо при покупці техніки, але на цей рахунок більш менш заспокоїли знайомі які трохи краще "шарять ринок". Для геймерів/консольщиків: рішення скоріше компромісне; при увімкненому ultra smooth motion в деяких іграх (до прикладу farcry 6 на ps4) плавність картинки суттєво покращується але input lag трохи зростає (не критично), при тому є ігри на які цей режим сильно впливає (покращує framerate), так і є ті, на яких він майже непомітний. Щось суттєво краще для ігор в цій діагоналі починається в середньому від 25к грн (LED) і від 32к грн (QLED).

Тезово:
    - Не найнижчий input lag для ігор (хоча прийнятний)
    - Хороший звук
    - Супер картинка
    - Комплектний пульт ДУ не кльовий (бюджетний)

В цілому - повністю відповідає очікуванням.

Достоинства:
    Вартість, якість зобрраження, якість збірки та матеріали корпусу
    Недостатки:
    Шкода що не підтримує AirPlay
    • Демиденко Вадим

Здравствуйте , здесь va или ips ?

Доброго дня, тип матриці у цій моделі - VA.

• Мар'яна Бойко

Покупкою дуже задоволені

Достоинства:
    Багатофункціональний.
  • Олександр

Абсолютно не рекомендую даний тв. І причина лише одна - операційна система vidaa 5.0. Користуюсь цим тв біля місяця. Перед тим як её

• Олександр

Перед тим як його придбати. Я перелопатив все що міг знайти пл ньому і всі писали і говорили що на нього сторонні додатки не без бубна але можна встановити. Забудьте не зможете нічого поставити. Всі уже відомі методи встановлення не працюють. Тому ви зможете щивитись лише ютуб і встановлені сервіси от як мегого, іві, якогось біса уєфа тв (кому він треба в Україні?) та інші не потрібні стрімінгові платформи. І забудьте про те що ви щось скачаєте цікавого з їхнього магазину.

• Іван Лень

Купить собі андроїд приставку і встановлюйте все що заманеться.

• Максим

Не знаю, не знаю... У меня на нём стоит форк и лампа, всё работает отлично и значительно быстрее, чем на андроид приставке s905x3. Да, для торента нужно в домашней сети поднять торсерв, не совсем удобно.
      Из минусов для меня: приложение, при выходе из него, выгружается из памяти, но при этом последняя страница запоминается.

• Макар Плаксий

Сделали себе подарок и купили телевизор. В нем есть смарт ТВ, много разнообразных инновационных технологий, качество изображения на высоком уровне, экран насыщенный и хорошо передает цвета. Дизайн классический, настроить нам помогли в магазине и подключили мегого по акции. Покупкой довольны, спасибо!

Достоинства:
    Хорошее достойное качество
  • Вадім

Класний дизайн, чудова кольоропередача, звук, зручний пульт

Достоинства:
    Задоволений
  • Сергій Надточій

Купил такой телик (правда не на Розетке). Стильный дизайн. Хорошее качество картинки и очень шустрая ОС. Интернет подключал через кабель, все летает. Никаких засветов на матрице не обнаружено

Достоинства:
    Хорошее качество
    Недостатки:
    Не заметил
  • Денис Комаров

Телек не плохой, но фото на сайте для модели 43 не соответствуют действительности. VIDAA не даёт поставить fork player, только приложения из апп сторе, их там не много, думаю вскоре найдутся умельцы который найдут способ. Изображение и звук просто отличные. Брал не в розетке

Достоинства:
    Качество картинки, голосовое управление, пульт блютуз
    Недостатки:
    Толщина 86мм
    • Максим

Уже ForkPlayer запускается на нём.