Отзывы покупателей о Ноутбук HP 250 G8 (3V5L2EA) Asteroid Silver / Intel Core i3-1115G4 / RAM 8 ГБ / SSD 512 ГБ

• Валерій Кувіца
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Прошив два куплені ноутбуки HP 250 G8 (3V5L2EA) Asteroid Silver, політ нормальний. Мої студентки задоволені придбаним товаром. Сірий колір - бомба, не видно бруду, швидкий, сучасний, тонкий, ціна.

• Валерій Кувіца
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Придбав відразу 2 ноутбуки для своїх студентів. Вибирав по співвідношенню фірма-якість-ціна-продуктивність-дизайн. Для стандартних задач студенту цілком достатньо "фаршу": процесор Intel Core i3, 8 Гб оперативки, 512 Gb SSD диск, клавіатура з українською розкладкою. Rozetka зробила гарну знижку, за що велике дякую! Товар прибув вчасно, неушкодженим.
    #фотовідгук
    #моєрозпакування

Достоинства:
    Ціна-якість-рівень оснащеності, тонкий, легкий.
    Недостатки:
    Поки-що не знайдено
  • Сергій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

В загальному гарний ноутбук за невелику суму. Якісний екран, швидкий процесор і шустрий і великий жорсткий диск, гарна батарея і якісна збірка. Всі програми швидко завантажуються, працює класно. Вистачить і попрацювати і погратися в «не важкі» ігри. Якщо купувати зі знижкою, то взагалі аналогів немає. Рекомендую.

Достоинства:
    Гарний яскравий IPS Full HD екран, потужний процесор Intel І3 11 покоління , швидкий ssd диск на 512 ГБ , гарна якість збірки, акційна ціна.
    Недостатки:
    Тільки 2 порти USB, небагато оперативки ( 8 ГБ ), але є ще слот, можна з часом збільшити, проблеми з встановленням Windows 10 ( потрібні драйвери до ssd )
  • Євген Лошкарьов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Працює без нарікань, як і повинен

Достоинства:
    Ціна, габарити
    Недостатки:
    Не виявив
  • Андрей Андрей
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

оптимальний вибір за характеристикою ціна - якість

Достоинства:
    безліч,все супер
    Недостатки:
    не виявлено
  • В'ячеслав Бортяний
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Отримав ноутбук, що хочу сказати, зовні гарний, начинка на свої кошти непогана, літає теж не погано, з недоліків хочу виокремити відсутність драйверів, так як віндовс встановлював сам, щоб не переплачувати, і з цим виникла трохи проблема, адже при встановленні віндовс, викинуло помилку, що відсутні драйвери сховища, тож всім на майбутнє хочу порадити, у разі такої помилки заходете на сайт HP та завантажуєте драйвер IRST Tiger Lake. На даний момент завантажив програми першої необхідності, а також фотошоп 2023 року і ніби все працює чудово. Також хотів би зауважити те, що він нормально так гріється, а взагалом ноутбуком задоволений, все інше час покаже.

Достоинства:
    Співвідношення якість - ціна, гарний зовнішній вигляд, начинка
    Недостатки:
    Відсутність драйверів, та сильне нагрівання нижньої частини ноутбука
  • В'ячеслав Бортяний
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Отримав ноутбук, візуально гарний, при отриманні все відкрили, показали пояснили, шкода що без операційної системи щоб відразу провірить. Встановлю ОС доповню коментар.

Достоинства:
    Гарний, непогана начинка на свої кошти
    Недостатки:
    Не поміьив
  • Юлія Куклінська
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже задоволена і сервісом і ноутбуком. Обравши саме цей ноутбук звертала увагу на конкурентоздатну ціну. Його екран вражає яскравістю та точністю передачі кольорів, що є для мене великим плюсом . З цим ноутбуком працювати дуже зручно . І я абсолютно задоволена своєю покупкою, не маю жодних скарг. Чудова ціна та чудова якість!

Достоинства:
    Все круто!
  • Андрей Андрей

тачпад не завжди встановлюється одразу

Достоинства:
    ціна-якість, надійна техніка
    Недостатки:
    тачпад не завжди встановлюється одразу
  • Владислав

Хороший ноутбук.
    Візуально має гарний. Ще не тестував, але згідно опису то надіюсь що не підведе.

Недостатки:
    Ще не знайшов
  • Антон Пиляев
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Гарний ноутбук та ще й за акційною ціною. Купувався дитині для навчання. Дуже красивий зовнішній вигляд, гарні параметри, яких вистачить не тільки для навчання, а й для деяких ігор, відео, інтернету. Швидка і безкоштовна доставка у точку видачі.

Достоинства:
    Гарний зовнішній вигляд, параметри, акційна ціна, безкоштовна доставка.
    Недостатки:
    Немає.
  • Екатерина Корнева
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

купувала для роботи, ціна та якість відповідають, поки задоволена.

Достоинства:
    працює оперативно досить швидко, кількість ціна, оперативна пам'ять, батарея тримає нормально, роз'єм type C.
    Недостатки:
    немає підсвічування, шумний, USB роз'єм занадто близько до роз'єму для заряджання
  • Александр Ходанич
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

все добре працює, швидка доставка

Достоинства:
    Гарна якість
    Недостатки:
    немає
  • Володимир Хілінський
    Продавец: Rozetka

Ноут нормальний для роботи і деяких ігор. Цей ноут дуже класний для офісної роботи. Свою ціну оправдовує

Достоинства:
    Нормальний процесор, автономність
  • Бевз Платон
    Продавец: Rozetka

Ноутбук Гарний за це ставлю пам'ять зірок та характеристика гарна дуже!

Достоинства:
    Переваг для мене нема
    Недостатки:
    Недоліків теж для мене нема