Отзывы покупателей о Ноутбук HP Laptop 15s-eq2054ua (4A7N9EA) Natural Silver / AMD Ryzen 5 5500U / RAM 8 ГБ / SSD 512 ГБ / Подсветка клавиатуры

• Анастасия Деордица
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудовий ноут, бігає-літає. Була проблема поставити 11 вінду, вибиває помилку. Але 10 про стала як рідна. Всі драйвери встали, вайфай теж, бо на 10-ці не могли знайти та увімкнути той ВЛАН.
    При встановленні вінди, коли попросе інет, треба увімкнути юсб-с кабель і під'єднати до телефона. І воно все далі підгрузить.

Достоинства:
    Швидкий, для роботи, перегляду фільмів
    Недостатки:
    Є проблема з вайфай, але вона вирішується
  • Юрий Трофімчук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Нормальний ноутбук. Звичайно, не елітбук і не енві, але загалом нічого. Батарея тримає, оперативки докинути - і взагалі ракета. Навіть простенькі іграшки йдуть :-)

Достоинства:
    Нормальний ноут, можливість розширювати память
    Недостатки:
    Трошки хлипкий
  • Ігор
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноутбук супер. За свої гроші просто топ. Єдине що розчаровує це батарея, тримає 1.5-2 год. Не можу зрозуміти в чому причина, може windows 11. Люди пишуть що 8-10 год тримає. Мливо мені такий попався простой. І на сайті HP не дуже якось user-friendly зроблено пошук драйверів і софта для даного ноуту.

Достоинства:
    Швидкий, якісний екран
    Недостатки:
    Батарея
  • Олександр

швидкий, компактний для навчання підходить на всі 100%

• Денис
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

За 2 роки постійного користування можу сказати що це чудовий ноут.

Плюси:
    Швидкий SSD, вмкається за декілька секунд, всі программи та ігри також швидко встановлюються та працюють.
    Батарея досі добре тримає заряд (до 10 год. в енерго режимі можна дивитися кіно якщо нема світла). Майже постійно в мене підключений до зарядки тому й батарея мабуть досі жива.
    Майже не гріеться, якщо не використовувати його на всю, вентилятори зачасту навіть не вмикаються.
    Інтергрована графіка AMD + CPU на 12 потоків майже повністю задовільняє мої потреби.

Мінуси:
    Ще б декілька портів USB.
    8 Гб ОЗУ Цього на данний момент замало, однако є ще один солт для планки. Питання в тому який максимальний обьем можна поставити = 16 Гб, 32 ГБ, та якими планками? А цієї інформації немає навіть на сайті HP. Хотілося б знати на це відповідь, а не тестувати методом спроб.

Достоинства:
    Підійте для будь яких задач. Гарне співвідношення ціни та якості.
    Недостатки:
    Є але не значні.
  • Володимир Гій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

За ці кошти очікував щось гірше. Ноутбук придбаний пів року тому. Співвідношення ціна-якість на висоті.

Не хотів розглядати варіанти менше 20 тисяч, але задоволений, що врешті-решт вибір випав саме на цей варіант. Компактний, легкий. Дуже швидкий у використанні. 8 Гб ОЗУ це трошки маловато на сьогодні ,але всі процеси з серфингу інтернету, офісних програм і простеньких ігор він тягне абсолютно плавно і швидко.

Перед покупкою порівнював з аналогами, розглядав процесори від Intel, які йдуть дорожче, і співставляв в бенчмарках на продуктивність. За цю ціну його процесор нічим не гірше за варіанти, які йдуть дорожче. AMD, який для багатьох може здатись чимось неперевіреним, виправдовує себе дуже і дуже добре.

Ще проблема була з першим під'єднанням до інтернет. В ноутбуці немає типового Ethernet-порту і під'єднати його з першого погляду можна лише через Wi-Fi. Проблема була в тому, що драйвер на WiFi не завантажився з встановленням Windows, і я ламав голову близько години та вже почав грішити на брак. Все вирішилось під'єднанням до телефону через порт Type-C і використання телефону в якості інтернет-модему. Далі - магія, всі драйвери завантажились чи то автоматично, чи то внаслідок того, що я завантажив утиліту з офіційного сайту HP.

Достоинства:
    Розумне співвідношення ціни та якості
    Недостатки:
    • Відсутність Ethernet-порту • Середня якість вбудованих динаміків та веб-камери.
  • Виталий
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Непоганий ноут за свої кошти.

Достоинства:
    Ціна-якість
  • Наталія Дзівіцька

Дуже добре

• Вячеслав Натітник
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Другий місяць роботи все добре.

Достоинства:
    Добре працює
  • Андрей Порт
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Мене все влаштовуе все ОК швидко та надійно запокували.

• Ульяна Довбиш
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Доставили швидко,легкий , справляється з усіма завданнями, рекомендую

• Вячеслав Натітник

Працює справно

Достоинства:
    Марка - ціна.
    Недостатки:
    Можливо для особливо придірчивих комплектація зарядного блоку з двух складових, і все.
  • владимир сердюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноутбук со своими задачами справляетса работает шустро .В игрушки типа танков гта 5 на среде низких настройках поигать можна.При установке виндовса пришлось скачать драйвер с офицального сайта на модуль фай фай

Достоинства:
    легенький
    Недостатки:
    пока необнаружил
  • Дмитрий Полтавец
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Звичайний ноутбук для роботи ,месенджерів та інтернету.
    У світлий час доби треба шукати положення щоб не було прямого потрапляння світла на клавіатуру ,бо працює як дзеркало із засвічуванням написів на клавішах.
    Теж стосується і освітлення штучного.
    Але у напівтемряві чи сутінках цей ефект пропадає.Написи відео чітко .
    Зауваження до дизайну .
    Клавіша включення на поверхні клавіатури зліва у горі ,а індикатор з протилежного боку на торці пристрою.
    Це баг чи фіча ?
    А загалом,ноутбук як ноутбук .
    До обслуговування Розетка зауважень немає.
    Пристрій новий ,без слідів користування чи втручання.

Достоинства:
    Тонкий .Відносно легкий .не дорогий
    Недостатки:
    Є один неприємний момент .
  • Олеся Шинкарук

Купувався для студента, задоволений

Достоинства:
    Купувався для студента, задоволений
    Недостатки:
    Не виявили
  • Олександр Даценко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

За деякий час користування цим пристроєм я можу сказати, що дана модель дуже продуктивна і справляється з багатьма завданнями, для яких він купувався(для студента). Дуже приємна клавіатура. Гарна якість звуку. Приємний екран.Є можливість збільшити об'єм оперативної пам'яті.

Достоинства:
    Швидкий процесор, компактний,звук,акумулятор.
    Недостатки:
    Не виявлено
  • Ольга Бендерська
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Екран яскравий, насичені кольори, приємно дивитися фільми і працювати. Продуктивність мене влаштувала. Для стандартних робочих задач оперативної пам'яті вистачає. Вбудований жорсткий диск теж цілком достатній.Клавіатура зручна, при наборі тексту руки не втомлюються. Батарея тримає досить довго – близько 6-7 годин за активного використання.

Достоинства:
    хороше співвідношення ціна/якість, для роботи та домашнього використання
    Недостатки:
    особливих недоліків за тривале використаня не виявлено
  • Ірина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Не встигли оформити товар зі знижкою

Достоинства:
    Жаль що закінчилася знижка -1000
  • Юрій Куляша
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Досить хороший товар за таку ціну

Достоинства:
    тихий
    Недостатки:
    не виявлено
  • Владислав Ксьонз
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Хороший ноутбук, усе сподобалось, і матриця, і клавіатура, і працює шустро, і динамік... але довелось повернути. Батарея за першим разом розрядилась буквально за годину вусмерть, за другим - за годину на 75 відсотків. Ні, ну я не вимагаю заявлених виробником 9,5 годин, але ж хоча б 3-4...
    До речі, 10 днів уже минуло, гроші ще не повернули, теж сум...

Достоинства:
    Майже все добре
    Недостатки:
    Акумулятор
    • Ігор

В чат їм напишіть

• Андрей Попов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже засмутив мене той факт, що мій сьогодні отриманий НОВИЙ ноутбук виявився вже з активованою 16 листопада... гарантією

Дуже неприємний сюрприз від продавця РОЗЕТКА (фото додаю)

Навіть не знаю, чого чекати далі від такого девайсу..

Достоинства:
    Заявлені параметри
    Недостатки:
    Отримав вже з активованою 16 днів тому заводською гарантією

Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в техпідтримку.

• Дмитрий Репужинский

Все чудово

• Роман Громик
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купив собі для всього все ок все літає за свої гроші топ якщо обмежений бюджет то це хороший варіант

Достоинства:
    Пока Що не має
    Недостатки:
    Нажаль немає роз'єму лан rj45
  • Роман Громик
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

На перший погляд вроді норм пластик на вид хороший за свої гроші ( через рік допишу відгук можливо) але саме більше мене здивувало це роз'єм для зарядки спочатку подумав що не до кіньця заходить а оказалося що так має бути

Достоинства:
    Пока що все ок
    Недостатки:
    Зараз немає
  • Александр Кожема
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купил на смену Hp 250 G7. Был нужен ноутбук для ежедневного использования для офисных целей и что бы не жалко таскать везде. Для этих задач более чем подошел. Вменяемые рамки вокруг дисплея (для этой ценовой категории), наличие подсветки клавиатуры, SSD=512– основные плюсы. Минусов, как для офисной рабочей лошадки пока не обнаружил. Разве что нужно будет сменить оперативку на 16, после окончания гарантийного срока. Думаю, что за эти деньги сложно найти что-то лучше.

Достоинства:
    Тихий, компактный
    Недостатки:
    не обнаружил
  • Сергій Голуб
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Товар надійшов в точеу видачі швидко. Зовнішній вигляд і якість монтажу без нарікань. Сподобався IPS екран : зображення насичене і глибоке. Потужність даного ноутбука для мене більш ніж достатня. Процесор швидкий і оперативної достатньо. Але одне але. Після встановлення віндовса виявилось що модуль WI-FI не подає признаків життя. Довелось відразу відпоавляти на ремонт.

Достоинства:
    Процесор, екран, зовнішній вигляд, та врешті швидкість доставки.
    Недостатки:
    Не працює WI-FI модуль
  • Роман Радченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Офіційні представники вперто ігнорували питання про можливість встановлення додаткової оперативної пам'яті, але виявилося, що можна. У диспетчері завдань Віндовса 11 пише, що залучений тільки один із двох слотів оперативної пам'яті. Надіюсь це справді так. Але до терміну гарантіі додавати самому не раджу - гарантія злетить.
    Спочату хотів купити схожий ноут на процессорі r3 7320u, але на новіших процессорах графіка у 2-3 рази гірша ніж на 5-му поколінні. Навіть якщо порівнювати райзени 5 5000 і 7000 поколінь між собою. Чому так - не знаю. А взагалі ноут - самольот! Ще приємні такі плюшки, як зміна яскравості екрану, підсвітка клавіатури у плюсі з віндовс 11 відчувається класно.
    Робив стресс тест - на ютюбі вмикав 8к відео. Підтормажує сильно. Планую повторити тест після встановлення планки пам'яті. Може в 2хканальному режимі краще буде.

Достоинства:
    Можливість апгрейду пам'яті (якщо вірити диспетчеру завдань), IPS, Підсвітка клавіатури, енергоефективність.
    Недостатки:
    8 гб на старті малувато пам'яті.
  • Валерій Плюта
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Я купил ноутбук несколько дней назад, и я в восторге от него. Он идеально подходит для моих повседневных задач, таких как работа с документами, веб-серфинг, просмотр видео и легкая игры.

Тонкий и легкий дизайн

Ноутбук очень легкий и компактный, поэтому его легко носить с собой в сумке или рюкзаке.

Хорошая производительность

Ноутбук быстро и плавно работает даже при выполнении нескольких задач одновременно.

Не подходит для тяжелых игр или задач

Ноутбук не подходит для тяжелых игр или задач, таких как редактирование видео или 3D-моделирование. Однако для повседневного использования он отлично подходит.

Достоинства:
    Длительное время автономной работы
    Тонкий и легкий дизайн
    Хорошая производительность для повседневных задач
    Недостатки:
    Не подходит для тяжелых игр или задач
  • Вікторія Оніщенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Плюси: компактний, симпатичний, клавіатура з підсвіткою, можливість розширення памʼяті, автономність , яка не впливає на роботу, досить потужний і оптимальний після зниження ціни та ще «-» 5% , при оплаті «ПриватБанк». Мінуси: задавлені HP можливості процесора та ядра відео. Треба додавати ще 8Гб памʼяті для покращення роботи в цілому і розширення можливостей GPU до 128 bit. Не має прямого доступу до розʼємів памʼяті та SSD

Достоинства:
    Легкий, тонкий, підсвітка клавіатури. Досить потужний.
    Недостатки:
    Немає прямого доступу до роз'ємів пам'яті та SSD. Ще би додати пам'яті для покращення роботи.
  • Вікторія Оніщенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноут перевершив сподівання. Швидкість завантаження - супер. Якість картинки - вражає. Підсвітка клавіатури, то взагалі окрема супер опція)) Легенький, зручний. Покупкою задоволені на 100/100.

Достоинства:
    Якість зображення, швидкість завантаження, підсвітка клавіатури, легкий.
    Недостатки:
    Не виявлені
  • Юрий
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Windows всановився дуже швидко , в офісних програмах просто "літає") , відео ядра шести ядерного процесора вистачає навіть для не дуже вимогливих ігор.

Достоинства:
    Легкий та потужний
    Недостатки:
    Поки не помітив
  • Леся Попадин-Остапович

Все супер!

• Кордик Дарина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Гарний ноутбук, купували на подарунок для навчання ,все подобається ,тихий и легкий

• Матвей Сухарь
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Микрофон нигде не опрелеляет при любой версии драйверов

• Анонимус
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Модель купил в ноябре 2021 года, с тех пор активно использую. Всё хорошо работает, с подключением к Wi-fi проблем не возникало. Кому не принципиально, чтоб ноутбук тянул все новые игры - это устройство хороший вариант. Когда был блэкаут, 6ч ноутбук тянул в режиме полёта для просмотра чего-либо скачанного.

Достоинства:
    Ёмкая батарея, адекватная цена, неплохая производительность.
    Недостатки:
    Не обнаружил
  • Ліна
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Досвід протягом 1.5 роки.
    Ну просто чудовий ноутбук, немає в ньому поганого. Хоч і куплявся для роботи, але виявилося, що на ньому й пограти можна (Dragon Age Inquisition на мінімалочках, але тягне з впевненими 30 FPS; Dragon Age Origins; TES: Oblivion). Батарея мужньо пережила важку зиму 2022-2023, заряду вистачало при розумному споживанні на 8 годин впевнено (браузер). До того ж витримав бойові дії з супутніми вібраціями, стрибками по відвалах тощо. Кілька разів на нього на повній швидкості залітав 7-кілограмовий кіт, але ноут тримається непереможним. При цьому досить легенький, гарний екран, не маркий корпус. Коротше HP тепер мій краш

Достоинства:
    Легкий, гарна батарея, досить потужний, підсвітка клавіатури, якісні матеріали та сборка
    Недостатки:
    Камера - фє
    • Єлизавета Кравченко

Чудова історія)) Підняла настрій, дякую. І відгук корисний:)