Отзывы покупателей о Ноутбук HP Pavilion Aero Laptop 13-be2000ua (825C8EA) Ceramic White / AMD Ryzen 7 7735U / RAM 16 ГБ / SSD 1 ТБ /

9 отзывов Код:  407906250
  • Галина Стельмах

Легенький та тонкий.
    Брала для роботи під час подорожей – повністю задоволена. Драйвера на вай фай поставились, з цим проблем не було.

Достоинства:
    Легесенький
    Недостатки:
    Не знайшла
  • Олексій Кожем'яка
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноут швидкий і легкий. Купувався для мобільності. Дуже легкий. При встановленні windows 11 потрібно продумати як підключити до інтернету бо немає драйвера wifi адаптера. Додати вручну shift F10 також не вийшло бо на тому етапі не працює клавіатура. Вийшов з положення за допомогою телефону і юсб проводу. Розшарив через провід доступ до інтернету.

Достоинства:
    Легкий
    Недостатки:
    Немає wifi драйвера для при встановленні windows 11
  • Олександр Гурський
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Має стильний простий вигляд. Екран IPS дійсно має роздільну здатність 2560x1600. Співвідношення сторін 16:10 (діагональ 13,3 дюйми). Може комусь важливо буде: для порівняння з 14 дюймами із співвідношенням сторін 16:9 (наприклад, з Aus Zenbook 14 UX425) висота екрану приблизно така сама, навіть на кілька міліметрів більше. А ширина екрану на 2,2 см менша.
    SSD встановлено на 1 Tb фірми Kioxia (колишня Toshiba).
    Ноутбук рекомендую до покупки. З такими характеристиками та ціною йому дуже мало конкурентів зараз на нашому ринку. І велике спасибі Розетці, що замовлення доставили до точки видачі наступного ж дня.

Достоинства:
    Легкий, IPS екран з високою роздільною здатністю, гарна продуктивність та великий об'єм диска.
    Недостатки:
    У комплекті немає перехідника Type-C на дротовий Ethernet. При інсталяції Windows 11-PRO не побачив мою Wi-Fi точку доступу і для продовження встановлення системи зажадав мережу. Довелося підключити до порту USB 3.2 Gen 2.0 Type-C свій перехідник Type-C на дротовий Ethernet.
  • Роман Беліков
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

В захваті від мого нового ноутбука Ноутбук HP Pavilion Aero Laptop 13-be2000ua (825C8EA). Під час пошуку ідеального ноутбука для своїх потреб я зупинив свій вибір саме на цій моделі.

Перше, що привернуло мою увагу — це його потужність. Завдяки процесору AMD Ryzen 7 7735U цей ноутбук з легкістю впорається з будь-яким завданням. Робота з великими обсягами даних або вимогливі додатки виконуються без будь-яких затримок або перебоїв завдяки 16 ГБ оперативної пам'яті та SSD ємністю 1 ТБ.

Компактний розмір та легка вага роблять цей ноутбук зручним як для мобільної роботи, так і для домашнього використання. Також хочу відзначити його стильний дизайн та наявність української розкладки клавіатури.

Загалом, цей ноутбук відповідає всім моїм потребам і очікуванням. Це чудовий вибір для тих, хто цінує компактність та потужність в одному пристрої.

Достоинства:
    Легкий, компактний та потужний
  • Аліна Домаєва
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Задоволена ноутом, чудове рішення для роботи, якщо потрібно возити цого скрізь із собою.

Достоинства:
    Малий, та вдалий. Приємний суворий дизайн. Дуже легкий, але батарея тримає довго.
    Недостатки:
    На такому маленькому (хоч і якісному) екрані незручно дивитись серіали. Телевізор наступний в черзі на покупку)
  • Марина Мирончук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Наче хорошого ноутбука було мало, Розетка ще й пропонує бонусні ₴ за відгук, гроші навіть у такій формі зайвими не бувають.

Достоинства:
    Дуже швидкий, зручний для роботи і естетично виглядає. Задоволена покупкою!
    Недостатки:
    Білі речі з часом мають тенденцію ставати менш білими( Але що, не купувати їх через це?)
  • Ксенія Мелашко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

взяла для роботи (та і для розваг просто)
    це крутяк, ноут для своєї ціни - просто топовий, він реально дуже тонкий і легкий, це просто шикарно для мене, бо я постійно беру ноут з собою, працюю віддалено, і можу працювати в різних місцях взагалі, навіть у поїздці)) ємність акумулятора теж хороша, мені вистачає попрацювати комфортно. всі програми йдуть, вдалось навіть сімсів запустити пограти - клааас) пізніше ще щось спробую потестувати, поки вийшло тільки цю гру і чисто по роботі перевірити його зі стандартними потрібними мені прогами. швидкий, тихенький, стильний, загалом дуже класний. мені подобається!)

Достоинства:
    стильний, легкий, тонкий, потужний!) крутий ноут за свої гроші
    Недостатки:
    нема
  • Аліна Негода
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ідеально для мене підійшов. Маю багато роботи в таблицях та цей ноут просто справляється на відмінно. Надзвичайно швидкий, при довгій роботі не гріється. Доставили дуже швидко та без пошкоджень при транспортуванні. Рекомендую!

Достоинства:
    Однозначно 5 зірок за таку якість
    Недостатки:
    Не знайшла
  • Вадим Сизов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Супер машина! Ідеально справляється зі своїми задачами. Завдяки потужному процесору цей ноутбук забезпечує швидку та ефективну роботу, навіть з вимогливими завданнями. Також виглядає нереально стильно)

Достоинства:
    Параметри, дизайн, швидкий