Отзывы покупателей о Ноутбук HP Victus Gaming 16-s0009ua (8F2D0EA) Performance Blue / AMD Ryzen 5 7640HS / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ / nVidia GeForce RTX 3050, 6 ГБ / Подсветка клавиатуры + Комплект проводной Piko 4 в 1 GX100 USB в подарок!

18 отзывов Код:  394916523
Получите + 400 бонусных ₴ за отзыв
  • Сергій Плахота
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноутбук купувався на заміну ASUS TUF Gaming (після 2.5 років згоріла материнка, без можливості замінити або ж навіть купити нову), чомусь більше не захотілось того самого бренду. Зупинились на цьому ноуті для сина. Основні задачі: програмування та ігри.

Ноут виявився потужним, досить висока якість матриці та якість передачі кольору, достатні об’єми швидкої пам’яті (DDR5), легкий і зручний для студентського рюкзака, приємна клавіатура, тихо працює.

Набір в подарунок: непогана мишка і клавіатура, навушники середньої якості, звичайний килимок.

Достоинства:
    Потужність, дизайн, адекватна ціна.
    Недостатки:
    Проблеми з встановленням драйверів під мережеві адаптери та деякі модулі під Windows 10 (відсутні на сайті виробника).
  • Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноутбук в користуванні 2 місяці. Гарна якість зображення та висока продуктивність, за свої гроші як на мене - ідеальний варіант.

Достоинства:
    Продуктивність, матриця
    Недостатки:
    Мала ємність SSD та лише один порт для встановлення m2
  • Ирина Подольская
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноутбук нормальний. Все сподобалося. Правда попався брак. За тиждень користування на матриці з'явилось 3 битих пікселя у різних частинах екрану. Розетці респект - гроші повернули без питань.

Достоинства:
    Моцний, гарний дизайн, не гріється у районі кнопок wasd
    Недостатки:
    Під навантаженням сильно шумить, немає порту mini jack, немає fn lock
  • Олександр Н.
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Швидкий та якісний ноут. Тихий в роботі, зручний по розміру. Для ігр або для задач які не повʼязані з графікою буде топ.

Але тим, хто хоче брати його для роботи з графікою раджу цього не робити, бо потрібні танці з бубном для того, щоб відкалібрувати кольори на матриці до більш-менш нормального стану. При встановленні WIndows з коробки в вас не запрацює налаштування яскравості, а тільки після встановлення фірмової утіліти та драйверів від AMD для вбудованої відеокарти. Там як раз і потрібно буде гратися з кольорами та кольоровими профайлами

Маю 17" від HP іншої лінійки 8-річної давнини і там матриця на порядок краще і таких "танців" робити не потрібно. Можливо примусове перемикання на дискретну відеокарту в апках, які використовують інтегровану, щось змінить на краще, але це ще не тестувалось

Достоинства:
    Швидкий, якісний
    Недостатки:
    Матриця
  • Артем
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ззовні дуже приємний - цікавий синій колір, мʼяка тиха клавіатура з підсвіткою, чітке зображення монітору. Досить швидкий - поки потратив його не на дуже потужних іграх, гріється в міру.
    На сайті легко оформив розстрочку, доставили швидко - наступного дня забрав

Достоинства:
    Тонкий, легкий, дизайн, доволі потужний
    Недостатки:
    Можливо малий обсяг накопичувача (у попереднього мого старого ноутбука був 1 ТБ)
  • Константин
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Хотелось бы добавить пропорциональное количество денег и получить больше ОЗУ и SSD

Достоинства:
    Хороший ноутбук на свои деньги
    Недостатки:
    Немного шумноват, когда нагружен
  • Дима
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

По такому качеству железа ноут этот, наверное, лучший в ценовой категории до 50 тысяч, взял и просто в восторге от первых недель эксплуатации. Игры даже топовые современные тянет на максимальной графике.

Если будете устанавливать Винду сами, сначала поищите все нужные драйвера, иначе будет немало мороки. Если финансы позволяют, лучше брать уже с Виндой.

Достоинства:
    Очень быстрый
    Яркий экран, отличная цветопередача
    Недостатки:
    Немного шумный, но иначе не могло быть с таким железом
    512 гб маловато, если брать для игр, так что присмотрите сразу дополнительный ssd.
  • Денис Говоруха
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

По соотношению железо/цена один из самых топовых на рынке. Приятный синий цвет не самый маркий который видел. В целом хороший ноут за свои деньги.

Достоинства:
    Лучшее железо за свои деньги.
    Недостатки:
    Геммор с установкой винды, нужно потанцевать с бубном
  • Кабанцов Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже швидкий ноутбук, сподобався дисплей! Я думав що буде темний але виявився дуже яскравий і приємний. Темний колір дуже крутий. Дизайн приємно здивував, простий і стильний! Динаміки, хороший середнячок, гучні, трохи басів мені не вистачило! Підсвічування можна вмикати та вимикати! Вогонь просто. З windows довелося дуже багато грати, краще звичайно купити оригінал.
    Придбанням товару дуже задоволений.

Достоинства:
    Гарний дісплей,швидкість,ціна
    Недостатки:
    Не має windows
    • Нікіта

Олександр, скажіть будь ласка, у вашого ноутбука є характерна вібрація під кулерами ?
      Чи звук «шелчок» при вмиканні кулерів.
      Просто цікаво, чи в мене одного така проблема.

• Юрій Лисюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Слабка батарея, 3 години і вона в ноль !

Недостатки:
    Слабка батарея
    • Олександр Куш

А яка задача її так розряджає? В мене Омен з такою ж батареєю, зум/ютюб не менше 5 годин на 95% яскравості, а то і більше, просто потім перерва і ставив на зарядку. Після 2.5 роки активного користування на акб втратила 20%. Рік тому при блекаутах з яскравістю 50% витягував 6 годин точно

• Тимофій Хлистік
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже ернономічний ноутбук, в порівнянні з іншими ноутбуками з дискретною відеокартою то він відносно тонкий. Також гарний дизайн і приємна клавіатура, порадувало те що 6 гіг відеопам'яті і ддр5 оперативна пам'ять. В своїй ціновий категорії кращий на ринку ноутбук. На рахунок ігор то поки що грав тільки в PUBG на максимальних картинка плавна приємно грати.

Достоинства:
    Тонкий як для ноутбука з відеокартою, гарний дизайн, оперативна пам'ять і 6 гіг відео памяті, приємна автономність.
    Недостатки:
    Поки що не помітив.
  • Сергій Міщенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купив тиждень тому. Привезли швидко, дали добру пораду не вмикати з морозу - чудово. Запакований шикарно, все як треба. Щоб дістати з коробки, треба трохи постаратись, бо відкривається вона по довгому торцю. Перше враження повністю робить кришка ноута))
    Встановив Віндовс 11, як виявилось це не найкраща ідея, бо Майкрософт постійно підсовує віконця зі своїм Windows Hello та іншими сервісами, не можна налаштувати розташування панелі задач. Надо багато повідомлень, в цілому. Але це ноута не стосується, просто порада - ставити 10 або лікувати 11.

Щодо характеристик хочу сказати, що брав саме за процесор, бо він є конкурентом набагато дорожчих моделей. Але це, думаю, один із найкращих виборів у своїй ціновій категорії. Інші ноути або малі, або зі слабшими процесорами, або зі тьмяним застарілим екраном (обережно, це легко не помітити, завжди гугліть абревіатуру типа матриці). А тут 16", матриця IPS, 6 ГБ відеопам'яті. Єдине що карта 3050 а не 4050, але ну треба ж чимось поступитись (чи доплатити грішми). Я гадаю, це не критична відмінність.

Ноут дуже тихий, якщо ним просто користуєшся. Взимку зручно, що трохи підігріває руки)) Не гарячий, просто є легке тепло.
    Підсвітка клави норм. Просто рівний блакитний колір, але його видно сильніше під гострим кутом. Підсвітка проблискує по краям клавіш не через скло, а напряму - ніякого захисту від пилу там нема. Підсвітку можна вимкнути на Fn+F4, але навіщо.

Тепер до недоліків. Найголовніше - хід клавіш дуже довгий, мені після HP Pavilion G7 капець як незручно. Там були клавіші 10/10 просто.
    Є кнопка "Калькулятор", яка викликає калькуляор)) Краще б зробили Home. Поряд з нею є ще якась кнопка - я поки не знаю, що це. Начебто нічого не робить.
    Стрілочки плюс-мінус непогані, краще ніж на моєму минулому ноуті. Не любять стрілочки в компанії HP...
    А сама компоновка нормальна. Шифти, таб і інтер нормального розміру, а не як у деяких.

Тачпад мені також не сподобався. Він є величезною кнопкою з зазором по периметру, яку можна фізично натискати, це аналог ЛКМ. Можна і просто торкнутись 1 пальцем, це також ЛКМ. Але от щоб аналог ПКМ, треба саме торкатись (двома пальцями поряд), а не натискати. А якщо зачепити тачпад, у вас скоріш за все перемкнеться вікно або вилізе бокова панель з новинами((( Поки що в мене не виходить спеціально повторити ефекти випадкових дотиків до тачпада. При цьому немає фізичної кнопки вимикання тачпада. Вимкнути його можна на Fn+F11.

Ну і те, що випливає з довгого ходу клавіш та тачпаду-кнопки. Незахищеність перед пилом та водою. В ейчпі павіліон треба було постаратись, щоб вода попала в клавіатуру або ж пил заліз під клавішу. Тут - простіше. І все ж, юзабельно.

Матеріал корпуса матовий, після дотиків можуть залишатись мокрі плями, і це кажу не тому, погано протер руки після миття.

В цілому покупка дуже достойна. З часом я звикну до клави, вилікую вінду, вивчу жести тачпада і все буде добре. Рекомендую.

Достоинства:
    Процесор, діагональ, ціна, технічні характеристики, якість зборки, дизайн
    Недостатки:
    Високий хід клавіш, дивний тачпад, тугі порти, маркість
    • Нікіта

Підскажіть будь ласка, при роботі кулерів у вас виникає вібрація корпуса ?
      Тому що, взяли такий ноутбук і при роботі кулера чутно вібрацію у корпус, також лівий кулер коли запускається видає «щелчок».
      У вас немає такої проблеми ?
      Дякую за відповідь

• Богдан Гофман
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Гарний ноутбук, Win 11 стала без проблем, підтягнулися всі драйвера, GTA 5 на максималках - літає. Однозначно вартує своєї ціни

Достоинства:
    Досить потужне залізо
    Недостатки:
    Слабкуватий звук, мабуть 500 гб пам'яті малувато
  • Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Отличный ноутбук за эти деньги, очень шустрый и мощный.

Достоинства:
    Мощный
    Недостатки:
    Пластик можно было и лучше
    • Александр Долгих

Варто брати? Хочу для танків,пабга,фіфи 2023-24,батли,форзи4-5?

• Дмитро Бученко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Добрий день. Ноутбук отримав дуже швидко. Стильна та класична модель, досить швидкий та комфортний в користуванні! Якістю задоволений!

Достоинства:
    Швидкісний, на свою вартість є досить потужний!
    Недостатки:
    Кнопка вкл/викл розташована в незручно у місці!
  • Артём Бондарь
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купив ноутбук 06.10.23. По приїзду додому при ретельному огляді ноутбука мало того що він був сильно нагрітий, та побачив немаленький скол на корпусі, а також сильний скрип при відкритті екрана..

Недостатки:
    Скол на корпусі, скрип екрану. І це я навіть не користувався ним взагалі.
    • Василь Скребець

Ти реально не оглядав ноут при отриманні?Серьозно?

• Олексій Осипець
    Продавец: Rozetka

Нормальний варіант за свою ціну але є недоліки

Достоинства:
    Підсвітка клавіатури, ціна = комплектація
    Недостатки:
    Перестав працювати корректно wi-fi через 3 місяці, злівого боку пластик прогинається і скрипить коли беру на руки
  • Игорь
    Продавец: Rozetka

Хороший ноутбук для ігор і роботи.
    Має все, що потрібно: швидкий процесор, потужну відеокарту, великий екран і тривалий час роботи від батареї.
    Можна грати у свої улюблені ігри на високих налаштуваннях без проблем і насолоджуватися чудовою графікою і плавністю.
    Чудова яскравість і кольоровість екрану роблять зображення живим і реалістичним.
    Клавіатура має приємний хід і підсвічування, які допомагають мені контролювати гру і набирати текст.
    Стильний і сучасний дизайн корпусу виділяє цей ноутбук серед інших моделей. Рекомендую цей ноутбук всім, хто шукає оптимальне співвідношення ціни і якості для ігор і роботи.

Достоинства:
    На свою вартість швидкісний та досить потужний.
    Недостатки:
    Поки не виявлено.