Отзывы покупателей о Ноутбук HP Omen Gaming 16-wf0005ua (8F2D2EA) Shadow Black / Intel Core i5-13500HX / RAM 16 ГБ / SSD 1 ТБ / nVidia GeForce RTX 4060, 8 ГБ / Подсветка клавиатуры

5 отзывов Код:  394929384
Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Микола Ганек
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Після майже двох місяців використання можу сказати, що апарат є дійсно дуже хорошим. Корпус виявився досить якісним, і я не виявив ніяких недоліків, крім того, що на ньому легко залишаються відбитки рук та пальців. Дизайн відчутно стильний та стриманий, не має яскравих деталей, що вказували б на те, що це геймерський ноутбук; скоріше, він схожий на робочий.

  Щодо апаратної частини, все відповідає опису. Зазначу лише, що офіційно максимальний об'єм оперативної пам'яті - 16 ГБ, хоча на форумах я читав, що можна встановити навіть 64 ГБ, а процесор підтримує ще більше. Екран також дуже класний; якщо ви не знаєте, що таке частота оновлення 165 Гц, то це майже так само, як перейти з HDD на SSD, але тільки у випадку монітора.

  Проте декілька моментів все ж зіпсували враження. По-перше, товар не відповідає опису: на відміну від фотографій, на апараті, який я отримав, відсутня панель клавіш NumLock. Підсвітка клавіатури однотонна та суцільна зона. Також вимкнення поряд з клавішою Delete не заважало мені, навіть якщо я натискав її випадково; потрібно утримувати її декілька секунд.

  По-друге, динаміки розташовані з боків та спрямовані вниз. Хоча звук є, але порівняно з моїм попереднім досвідом з HP Pavilion Gaming, де динаміки розташовані вище клавіатури під екраном та спрямовані вгору, звук там виявився кращим на мою думку.

  Ну і порада від мене: одразу встановлюйте Windows 11, оскільки з 10-ю версією можуть виникнути проблеми з драйверами.

  Достоинства:
  Потужний, стриманий стиль, якісний екран та корпус
  Недостатки:
  Не відповідає опису - відсутня панель NumLock
  • Володимир Волошин

   Дивне розташування кнопки вмикання. Часто на неї попадаєте?

  • Микола Ганек

   Після декількох місяців користування хочу додати що ніяких нарікань немає. Якісь звуку виявилась насправді на дуже високому рівні. Ніяких проблем з потужними іграми та програмами для роботи не виникало. Що стосується клавіатури то я просто користуюсь додатковою блютуз клавітурою оскільки так мені комфортніше працювати.

 • Олександр Гайворонський
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Крутецький ноут, тепер сожалію шо не взяв ще дорожчу модель, але не тому що ця якась не така, а тому що ця змусила мене знов «увірувати в ноути».

 • Ірина Пилипенко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Сьогодні приїхав мій красень. Дизайн прекрасний, до нього приємно торкатись. В комплекті було все що потрібно. Ігри поставились легко. Уже й встигла пару каток в Лігу Легенд в режимі арам пограти. Дуже задоволена. Таке враження що навіть ігрові навички покращились.

  Достоинства:
  Цей красень тепер мій
 • Остап
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  В наших реаліях при виборі комп чи ноут надав перевагу ноуту.
  І поки задоволений своїм вибором.
  Ноут швидкий, всі ігри йдуть на ньому без проблем.
  З перегрівом головняка немає.
  Навіть заздалегідь куплену підставку ще не використовував.

  • Тарас

   Скажіть будь ласка які роз'єми є на лептопі ?
   В описі від розетки є HDMI чи це дійсно так ?

 • Петро
  Продавец: Rozetka

  Пишу приблизно з такого ж, це просто імба, а не ноут, йому треба тільки добавити оперативки і все, на найближчі 10 років у вас точно є робоча машинка для усього що буде актуально)

  Достоинства:
  Потужний, стильний дизайн, приємна клавіатура, екран на висоті, прекрасний звук, швидкий, надійний і з дуже крутою утилітою
  Недостатки:
  Інколи може розганятися до швидкостей Ф16, але якщо виключати турбо, то все ок