Отзывы покупателей о Ноутбук HP Laptop 17-cp0039ua (91L47EA) Natural Silver / 17.3” IPS Full HD / AMD Athlon Silver 3050U / RAM 8 ГБ / SSD 512 ГБ

• Андрій

Дуже гарний

Достоинства:
    Добрий ноутбук за ці гроші
  • Геннадій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноутбук найкращий з такими параметрами, за такі гроші. Легкий, швидкий,потужний, розмір екрана. Рекомендую до придбання іншим покупцям.

Достоинства:
    Ціна, якість.
    Недостатки:
    немає
  • Олена Кугай
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноутбук сподобався: потужний, швидкий, легкий в користувані та недорогий. Товар якісний. Усі необхідні для роботи функції виконує справно. Я задоволена повністю та рекомендую його іншим покупцям. Обслуговування в "Розетці" завжди на високому рівні. Дякую!

Достоинства:
    Ідеальне співвідношення ціни та якості
  • Александр Чистиченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Працює відмінно, велика матриця.

Достоинства:
    Нотбук чудовий, для своїх коштів на 5
    Недостатки:
    немає
  • Дмитро Малега

Для офісу достатньо

• Светлана Саламатина

Гарне обслуговування

Достоинства:
    Дуже гарне зображення
    Недостатки:
    немає
  • Сергей Парамонов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Замечательный ноутбук, однозначно стоит своих денег. Тонкий, лёгкий и стильный. Шустрый процессор справляется с большинством моих задач, большая диагональ позволяет комфортно просматривать видео, очень удобный и приятный тачпад.

Достоинства:
    Габариты, качество сборки, батарея, вес, удобный тачпад с поддержкой жестов, стоимость
    Недостатки:
    пока не обнаружил
  • Андрей Андрей
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купив вже декілька своїм співпрацівникам

Достоинства:
    добре працює
    Недостатки:
    не виявлено
  • Андрей Андрей

Ноут - супер! Купил еще один сотруднику

Достоинства:
    Идеальный
  • Ордынская Юлия
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Отличный ноутбук для работы. Быстро установили ОС. В работе шустрый. Фотошоп тянет легко. Цена /качество соответствует на 100 %

Достоинства:
    Цена. Диагональ экрана.
  • Майер Едгар
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноутбук на вигляд гарний, приємний на дотик. Гарно працює та тяне середні ігри (але не усі). Легкий, що дозволяє брати з собою в ліжко чи кудись в дорогу. Що не сподобалося - середній процессор та охолодження унизу (хоча це фікситься ніжками, ті що є в ноутбука дуже малі).

Достоинства:
    Легкий, приємний на дотик, виконує неважкі завдання.
    Недостатки:
    Середній процессор, охолодження унизу ноутбука і маленькі ніжками в ноутбука.
  • Ирина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Покупала ребенку для обучения, качественная сборка, экран на уровне, как для обучения, по параметрам отвечает, быстро работает. По цене доступный.

Достоинства:
    Цена, сборка, параметры
    Недостатки:
    Не нашла.
  • Татьяна Пузан
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудовий ноутбук за таку ціну та ще й з екраном 17,3. Хороший звук та зображення. Дуже довго тримає заряд батарея. Купувала для роботи і дуже ним задоволена.

Достоинства:
    Ціна, якість
    Недостатки:
    Відсутні
  • Віталій Ковальчук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Усім привіт. Потрібен був ноутбук для роботи в Word, Excel, перегляду фільмів, зберігання сімейних архівів. Oсновні критерії - IPS екран, автономність, бренд, місткий ссд диск. За таку ціну вважаю, що це дуже хороший варіант. Відновс 10 стала відразу без будь-яких додаткових маніпуляцій. Ноут зібраний якісно, виглядає класно. Чистий звук, хороший екран 17ʼ. Досить тонкий корпус.
    Рекомендую.
    Для задач, які будуть виконуватися на ноуті, потужності процесора вистачає з запасом. А для серйозної роботи маю ProBook з дискретною відеокартою.

Достоинства:
    Ціна, якість
    Недостатки:
    Відсутність слота для карти Micro SD
  • Татьяна Голофаева
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже хороший ноутбук,швидкий,довго тримає батарея!ОС потрібно ставити самим,але це просто.Зображення чудове.Покупкою дуже задоволена!

Достоинства:
    Всі
  • Скоромний Арсеній
    Продавец: Rozetka

цей ноутбук спершого погляду
    сподобався і я хочу його купити але не маю грошей і карточки