Отзывы покупателей о Ноутбук HP Victus Gaming 16-r0010ua (9E5C5EA) Performance Blue / 16.1" IPS Full HD 144 Гц / Intel Core i5-13500H / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ / nVidia GeForce RTX 3050, 6 ГБ + Комплект проводной Piko 4 в 1 GX100 USB в подарок!

7 отзывов Код:  419107332
Получите + 400 бонусных ₴ за отзыв
  • Роман Задерецький

Дуже крутий ноутбук

• Вадим Маркевич
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Доволі непогана ціна, особливо враховуючи, що зараз йде із комплектом Piko 4 в 1 GX100 USB (миша, клава, вуха і килим). Не Рейзер, звісно, але і я невибагливий, не вередую з цього приводу і мені ці девайси підійшли.

Достоинства:
    Ноут збалансований, видає хорошу швидкодію у КС 2, дозволяє без проблем працювати у Фотошопі, а також гратися нейромережею Stable Diffusion (хай і прописуючи medvram у батнику). Вебка видала несподівано добру якість, на зумколі привітали з обновкою)
    Недостатки:
    У ноутбука поки не знайшов, а-от куди діти клавіатуру із подарункового набору, поки не знаю) Хоча можливо знадобиться, коли докуплю монітор.
  • Діма
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Останнім аргументом для покупки став подарунок. Загалом задоволений своїм вибором.
    Екран яскравий, гарна кольоропередача. Ноутбук потужний, легко виконує поставлені задачі.
    Добре підходить для дозвілля, тепер не треба перечитувати специіфкацію ігор перед встановленням, знаю що майже все потягне.

• Володимир Іллєнко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

шикарна пропозиція за свої гроші!!! тобто отримуєте не тільки ноут а цілий ігровий комплект)) потужний, стильний, висока продуктивність - вражає, причому максимально позитивні емоції, бо тепер з комфортом граю в ігри )) швидка, плавна робота, картина - бомба, для очей просто рай... підсвітка і звук на вищому рівні... по ночам зручно грати і працювати бо клавіші добре видно) якість подарунків у комплекті теж топова!!! задоволений на всі 10000%

Достоинства:
    ноутбук шикарний за свою ціну, всі характеристики на висоті, в іграх себе класно показує, у комплекті ще й подарунок йшов))
    Недостатки:
    нема
  • Олег Комар
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Я справжній геймер та для мене це знахідка. Потужний процесор, велика кількість оперативної пам'яті. Також важливо відзначити вбудовану графіку, яка забезпечує відмінну якість графіки під час геймплею. До того ж , ще хочу відзначити , що в подарунок до ноута йде непоганий подарунок)

Достоинства:
    Якісний дисплей, приємний подарунок.
    Недостатки:
    Не знайшов
  • Микола Бондарь
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудовий вибір для геймерів та тих, хто шукає високоякісний та надійний пристрій для роботи та розваг. Його потужність, продуктивність та стильний дизайн роблять його відмінним партнером для будь-яких завдань.

Достоинства:
    Потужний, приїхав швидко та без пошкоджень
  • Михайло ЗОЗУЛИНЕЦЬ
    Продавец: Rozetka

Раджу добре подумати перед тим як купувати щось на розетці. Вперше спробував і вже жалкую. Замовив ноутбук , оплатив його скориставшись оплатою частиною. Коли компʼютер прийшов, виявилося що тріснутий екран. Відразу його повернув, але розетка відмовилася повертати кошти без проведення діагностики на їхньому сервісі, хоча на компʼютер навіть не встигли встановити ОС. Уже пройшло майже два тижні. Ні ноутбука ні грошей. На підтримці і в магазині розводять руками, нічого не знають, товар на діагностиці, потрібно чекати