Отзывы покупателей о Ноутбук HP Victus Gaming 16-r0012ua (9G9J1EA) Performance Blue / 16.1" IPS Full HD 144 Гц / Intel Core i5-13500H / RAM 32 ГБ / SSD 512 ГБ / nVidia GeForce RTX 4060, 8 ГБ

Получите + 400 бонусных ₴ за отзыв
  • Олена Підгородецька

Чудовий ноут

• Евгений Налётов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Очень стильный корпус , минусов за время пользования не нашел , ноут летает

• Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Дизайн цього ноутбука просто зачаровує. Його стильний, тонкий корпус синього кольору виглядає елегантно і сучасно. В цій моделі потужний процесор та відеокарта (TGP 120W) і достатній обсяг оперативної пам'яті, завдяки чому я можу легко виконувати навіть найвимогливіші завдання. Запуск програм, редагування відео чи робота в іграх - все це виконується швидко і без затримок. При запусках вимогливих ігор температури процесора та відеокарти становлять 70-78 градусів в режимі баланс (вентилятори працюють в той час відсотків на 60), при завантаженні на 100 відсотків вентилятори шумлять як дрон. Загалом, я дуже задоволений цим ноутбуком і рекомендую його всім, хто шукає надійний, продуктивний та стильний пристрій для роботи, навчання або розваг.

Достоинства:
    Потужний, стильний ноутбук
  • Ірина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Чудовий ноутбук, дуже потужний і при цьому гарна система охолодження, хоча і буває трохи гучна у продуктивних задачах, але під час простого та офісного користування дуже тиха і при цьому ноутбук холодний. Також, що важливо зазначити, TGP відеокарти 115W, тобто відмінності від тієї ж відеокарти, але 140W, невеликі, що добре, + дуже потужний процесор. Windows 11 стала добре, хоча людям з малим досвідом встановлення Windows + драйверів напевно буде важко, але як на мене все легко. Щодо кількості пам'яті SSD можу зазначити, що в ноутбуці присутня можливість встановлення додаткового SSD накопичувача формату M2 для тих кому недостатньо 512 Гб. Загалом ноутбук зібрано якісно. Рекомендую до покупки

Достоинства:
    Потужний процесор та відеокарта, гарне охолодження, висока герцовка
    Недостатки:
    Не виявлено
  • Максим Курчинский
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Гарний ноутбук. Достатньо потужний. Linux Mint став без жодних проблем. Всі драйвери працюють, нічого руками ставити не потрібно. Задоволений покупкою.

• Владислав

Відмінне співвідношення ціна/якість.
    Гарний дизайн, непогана система охолодження, висока продуктивність. Брав для роботи з графікою та обробки фотографій. Працює швидко. З Windows 11 в автоматі стали практично всі драйвера без зайвих маніпуляцій.

Достоинства:
    Непогана "начинка" з запасом на майбутнє.
    Недостатки:
    Поки не виявлено, але потрібно ставити Windows 11.
  • Всеволод Герасименко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Гарний і потужний ноутбук, але малувато ссд і слабкий звук. Немає драйверів для віндовс 10 на офіційному сайті, тому прийшлося ставити віндовс 11. Дуже намучився з тим, щоб взагалі поставити віндовс, прийшлося все форматувати, в тому числі і стандартні утиліти. Тільки з 4го разу зміг налаштувати комп'ютер по нормальному.

Достоинства:
    Гарний і потужний ноутбук, особливо з урахуванням ціни в 50тис, краще не знайти просто.
    Недостатки:
    Малувато ссд і слабкий звук. Немає драйверів для віндовс 10 на офіційному сайті, тому прийшлося ставити віндовс 11.
    • Михайло С

Не знаю, придбав точно такий ноутбук, 11 вінда нормально стала і утиліти ті, які окремим "диском" виділені залишив, все чудово працює, але я вінду ставив дуже багато разів на інших комп'ютерах, тому напевно через це у мене все вийшло з першого разу

• Наталія Рибак
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

Одна из достаточно хороших комплектация за данный бюджет

Достоинства:
    Топ комплектация за свои деньги
  • Владислав Шерстньов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Перше враження від товару дуже приємне, колір виглядає стильно, якість збірки дуже пристойна. Варто відмітити систему охолодження, реалізовано дуже добре.
    З нюансів, ваші відбитки будуть прикрашати його.

Достоинства:
    Хороша комплектація та можливість апгрейду
    Недостатки:
    Маркий корпус скоріше особливість ніж недолік
  • Сергей Гнатюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Все звісно літає, але драйвери є тільки на 11 вінду. Спочатку 10 поставив, а драйверів для неї на тачпад нема, як так взагалі. Прийшлось 11 ставити.

Достоинства:
    Краще залізо за ці гроші
    Недостатки:
    Нема драйверів на 10 віндовс
    • Олександр

Є там драйвера і на 10-ку, просто треба вручну ставити. Інша справа, що для процесорів з гібридною архітектурою ядер все одно треба 11 ставити

• Лана
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Дуже класний ноутбук , дитина задоволена, брала для школяра.
    Чудові акції на Розетці змушують купувати тільки тут)

Достоинства:
    Швидкий , міцний корпус. Дуже вдала модель, приємний на дотик. Клавіатура дуже зручна.
    Недостатки:
    Поки не виявлені.
  • Валерій Наумов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Непоганий геймерський гаджет із достойною батареєю та набором всього необхідного як для роботи, так і для дозвілля. На додачу ще й приємний зовнішній вигляд. Вдалося оформити в Оплату частинами, тому по кишені це не сильний удар.

Достоинства:
    Заліза вистачить надовго, якість виробу на висоті.
    Недостатки:
    SSD малувато, доведеться згодом апгрейдити.
  • Артем Чуйко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

класний ноут для геймінгу від надійного виробника, вже мав техніку від HP, такшо плавали-знаєм;)
    в ігрушках реально себе класно показує, з комфортом граю, що від нього в основному і треба було, охолодження паше і досить непогано, під час ігор в тому числі. сочна картинка, швидкий, стильний. крім того ще тонкий і легкий, що в принципі топ якщо треба кудись його взяти з собою
    короче кожну свою копієчку відпрацьовує;) а я кайфую

Достоинства:
    супер ноут
    Недостатки:
    нема
  • Ігор Пилипчук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Покупкою ноута задоволений. Треба ще задовольнитись покупкою нового рюкзака, у який влізе це добро)

Достоинства:
    Збільшені: екран, акумулятор, швидкодія. При цьому ціна все ще доступна, а перелік ігор, у які можна буде без пролем зіграти, зростатиме з кожним роком завдяки технологіям DLSS, FSR, XESS. А старі ігри без цих технологій сильнішого заліза і не вимагають) На додачу ще й солідний дизайн, пушка.
    Недостатки:
    SSD справді невеликий, але USB 3.2 достатньо швидкісний, щоб докупити зовнішній SSD та грати з нього. Втрати швидкодії при цьому будуть мінімальні, а через рік можна буде розібрати і апгрейднути.
  • Сергій Мироненко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

Ну доволі-таки непогано. Мені сподобалось. Ноут не тягнеться за рекордами, що може означати хороший запас на майбутнє з точки зору конструкції та витривалості батареї. Будемо подивитись.

Достоинства:
    Комбінація непоганого заліза з хорошим запасом на майбутнє. Приємний дизайн. Вдосталь оперативної пам'яті. Швидкісна матриця.
    Недостатки:
    Малувато SSD, сподіваюсь, додатковий роз'єм знайдеться, коли пройде рік гарантії.