Отзывы покупателей о Ноутбук HP Omen Gaming 16-wf0007ua (9G9J6EA) Shadow Black / 16.1" IPS Full HD 165 Гц / Intel Core i5-13500HX / RAM 32 ГБ / SSD 1 ТБ / nVidia GeForce RTX 4060, 8 ГБ

8 отзывов Код:  404326962
  • Михайло Рябченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Шукав собі ноутбук для ігор. Для мене важливо, щоб ноут не глючив, швидко вмикався і мав хороший акумулятор.
    Відмінна продуктивність та потужна графіка.
    Всі хто шукав ноутбук з хорошими та перевіреними характеристиками , то я можу рекомендувати даний товар.

Достоинства:
    Потужний, якісна графіка, не висне
    Недостатки:
    Не було виявлено
  • Іванович
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Брав сину на подарунок, любить грати та трохи зависає за ноутом як і всі діти.
    Цілком задоволений. Потужний процесор, чудова картинка, швидко грузить, батарея чудово тримає.
    Перший місяць- все ок, далі буде.

Недостатки:
    Поки без зауважень
  • Микола Бойко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Я працюю майже постійно, цей ноутбук - це просто була моя мрія. Заробив грошенят і нарешті він вже у мене. Такий потужний, швидко розібрався з усіма програмами. Можу брати з собою у відрядження , бо компактний та легкий.

Достоинства:
    Відповідає своїм характеристикам
    Недостатки:
    Не виявлено і сподіваюсь, що їх не буде
  • Олена
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже хороший товар, ми задоволені покупкою.
    В гарному та робочому стані, брали для шкільного навчання.

Достоинства:
    Компактний, не важкий, стильний. Товар відповідає своїм функціям.
    Недостатки:
    Не знайшли поки.
  • Егор Василенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Вражений його продуктивністю та функціональністю. Високоякісний дисплей забезпечує чітке та насичене зображення, що дозволяє працювати з великим комфортом. Швидкий процесор та великий обсяг оперативної пам'яті роблять ноутбук ефективним для виконання різноманітних завдань. Акумулятор тримає добре, що для мене також не менш цінно. Загалом , я задоволений покупкою. Претензій не маю ні до товара, ні до продавця.

Достоинства:
    Товар відповідає характеристикам
    Недостатки:
    Поки не виявлено
  • Тягун Станіслав
    Продавец: Rozetka

Пройшло десь пів року користування таким пристроєм.
    Все працює на вищому рівні. Після старенького Asus з Intel pentium це небо і земля.
    Експериментальним шляхом поставив Far Cry 6, щоб випробувати на потужності. Не глючив, все тягнув, але грівся, вигоріла фарба на сітці вентилятора. Але пристрій брався не для ігор, тому для потреб роботи з нотними редакторами він цілком підійде.

Достоинства:
    Дуже потужний, непоганий звук, гарний дизайн, швидко працює
    Недостатки:
    Відсутня клавіатура калькулятора, це додало певний дискомфорт, на важких іграх дико гріється, але не глючить
  • Марк Мішин
    Продавец: Rozetka

Ну таке, чесно кажучи. Купив цей ноут, потім повернув і замінив на rog zephyrus.

Достоинства:
    Лаконічний дизайн, потужний.
    Недостатки:
    Посередній дісплей, відсутність grb підсвітки, пластикова "гуляюча" кришка, відбитки пальців на кришці, вага майже 2.5 кг, роз'єм зарядки позаду, кнопка живлення поряд с іншими клавішами.
  • Ростислав Олаэру
    Продавец: Rozetka

Ноутбук бомба за свою ціну

Достоинства:
    Потужний, тихий, строгий дизайн