Отзывы покупателей о Трусики-подгузники Huggies Elite Soft Overnites 3 (6-11 кг) 92 шт (5029054568941) 155

• Трусики-подгузники Huggies Elite Soft Overnites 3 (6-11 кг) 92 шт (5029054568941) фото от покупателей 2
  • Трусики-подгузники Huggies Elite Soft Overnites 3 (6-11 кг) 92 шт (5029054568941) фото от покупателей 3
  • Трусики-подгузники Huggies Elite Soft Overnites 3 (6-11 кг) 92 шт (5029054568941) фото от покупателей 4
  • Трусики-подгузники Huggies Elite Soft Overnites 3 (6-11 кг) 92 шт (5029054568941) фото от покупателей 5
  • Трусики-подгузники Huggies Elite Soft Overnites 3 (6-11 кг) 92 шт (5029054568941) фото от покупателей 6
  • Трусики-подгузники Huggies Elite Soft Overnites 3 (6-11 кг) 92 шт (5029054568941) фото от покупателей 7
  • Трусики-подгузники Huggies Elite Soft Overnites 3 (6-11 кг) 92 шт (5029054568941) фото от покупателей 8
  • Трусики-подгузники Huggies Elite Soft Overnites 3 (6-11 кг) 92 шт (5029054568941) фото от покупателей 9
  • Трусики-подгузники Huggies Elite Soft Overnites 3 (6-11 кг) 92 шт (5029054568941) фото от покупателей 10
  • Трусики-подгузники Huggies Elite Soft Overnites 3 (6-11 кг) 92 шт (5029054568941) фото от покупателей 11
  • Трусики-подгузники Huggies Elite Soft Overnites 3 (6-11 кг) 92 шт (5029054568941) фото от покупателей 12
  • Трусики-подгузники Huggies Elite Soft Overnites 3 (6-11 кг) 92 шт (5029054568941) фото от покупателей 13
  • Трусики-подгузники Huggies Elite Soft Overnites 3 (6-11 кг) 92 шт (5029054568941) фото от покупателей 14
  • Трусики-подгузники Huggies Elite Soft Overnites 3 (6-11 кг) 92 шт (5029054568941) фото от покупателей 15
  • Трусики-подгузники Huggies Elite Soft Overnites 3 (6-11 кг) 92 шт (5029054568941) фото от покупателей 16
  • Трусики-подгузники Huggies Elite Soft Overnites 3 (6-11 кг) 92 шт (5029054568941) фото от покупателей 17
  • Трусики-подгузники Huggies Elite Soft Overnites 3 (6-11 кг) 92 шт (5029054568941) фото от покупателей 18
  • Трусики-подгузники Huggies Elite Soft Overnites 3 (6-11 кг) 92 шт (5029054568941) фото от покупателей 19

• Кристина Данилова
    • Количество в упаковке, шт: 23

Нам 6 мес. Отлично выдерживаем ночь в них (примерно с 20:00 до 7:30), если полежим дольше, то могут немного протекать

Достоинства:
    Хорошо удерживают влагу, мягкие
    Недостатки:
    Маломерят. Мы 8 кг и нам уже они плотные. Думаю переходить на след размер 4

Христино, доброго дня!
      Дякуємо Вам за відгук і за те, що обираєте продукцію ТМ Huggies!
      З усіх питань Ви завжди можете звернутися на гарячу лінію за номером телефону: 0-800-302-322.

• Анастасия Миргород
    • Количество в упаковке, шт: 23

Не протекают, ночь держат отлично, сели как раз (ребёнок 7кг) , на 11 явно не сядут,

Достоинства:
    Не протекают
    Недостатки:
    По шву плохо разрывать

Анастасія, доброго дня!

• Ольга Бондаренко
    • Количество в упаковке, шт: 23

При распаковке очень не приятный запах, плохо выветривается. Впитывает не быстро. Не протекают. Брала на пробу, больше заказывать не буду.

Достоинства:
    Не протекают
    Недостатки:
    Едкий запах, который плохо выветривается

Доброго дня, Ольго!
      Дякуємо за Ваш відгук і за те, що обираєте продукцію ТМ Huggies!
      Запах, про який Ви повідомляєте може обумовлюватись процесом виробництва підгузника. Виготовлений та швидко упакований підгузник може мати залишковий ефект технічного запаху, який властивий усім гігієнічним виробам. Продукція ТМ Huggies виготовляється на заводі, який має міжнародний сертифікат якості ISO 9001. Рекомендуємо Вам відкрити упаковку та провітрити підгузники протягом 24 годин. Запах вивітриться, та Ви зможете без сумнівів використовувати продукцію Huggies, оскільки запах ніяким чином не впливає на якість підгузників.
      Для більш детальної консультації Ви можете звернутись на нашу гарячу лінію за номером телефону: 0-800-302-322.

• Татьяна Ющишена
    • Количество в упаковке, шт: 23

Чудові підгузники, не протікають усю ніч

Тетяна, доброго дня!

• Анжеліка Слободенюк
    • Количество в упаковке, шт: 23

Первое время покупала были идеальны. Всегда только хаггис, суммы заказов не менее 3000 тыс, последняя закупка разочаровала. Возможно такая упаковка, а может я вас оправдываю и качество снизилось, но, все трусики из #3 протекали, внутри влажные и не держали долго, как обычные трусики на пару часов. Не приятно, когда доверяешь компании, беспокоишься о коже детки, и внезапно такой "товар". Перешли на #4, ооочень надеюсь что сегодня они себе вернут доброе имя.

Достоинства:
    Для кожи детки лучший выбор
    Недостатки:
    Протексют, на пару часов, цена

Доброго дня, Анжеліко!
      Нам дуже шкода, що Ви розчаровані покупкою та дякуємо Вам за те, що Ви про це написали. Для нас дуже важлива Ваша думка про якість нашої продукції. Зверніться до нас на гарячу лінію за номером телефону: 0-800-302-322 для більш детальної консультації.

• Александра Остапчук
    • Количество в упаковке, шт: 23

Очень понравились. Малышу пол года и за это время мы пробовали достаточно памперсов. И просто "Pampers", и "Pampers Premium care", "Joy", "Libero Comfort", "Libero Touch", "Happy", но вот эти трусики — самые лучшие. Я очень довольна.

Достоинства:
    Мягенькие, хороший дизайн, есть индикатор влаги, хорошие и высокие бортики внутри, что не допускают протекания. И впитывающий шар от начала и до конца трусиков. Хорошая резинка.
    Недостатки:
    Дороговатые. Но в этом случае цена = качество
  • Кристіна
    • Количество в упаковке, шт: 23

Хороші трусики. Гарно тримають вологу, не промотають. Проте є великий мінус, а саме практично неможливо нормально розірвати по шву. Настільки міцно запаяний, що робиш надзусилля і рветься як завгодно але не по шву.

Достоинства:
    Гарно тримають вологу всю ніч. Не протікають.
    Недостатки:
    Неможливо розірвати по шву.

Христино, доброго дня!

• Екатерина Гусева
    • Количество в упаковке, шт: 23

Первый раз купила малышу на 2 месяца . Вес маленького уже был 6,400 крупный , первую ночь держали хорошо. Но только первую. Далее спустя 3-4 часа сна, протекают стабильно. Приходится сонному ребёнку посреди ночи менять одежду . Короче через месяц ещё больше стали протекать. Маломерят.

Достоинства:
    Не знаю.
    Недостатки:
    Толстые, такое чувство , что парят ребёнка . Протекают . Неудобно надевать.

Доброго дня, Катерино!

• Валерія Кожевнікова

Вони товстіші так як це ночні і там більше поглинаючої речовини. Вони не парять. Як би тонкі були то це не ночні а звичайні були би. Так в нас так само бувало,напевно ще від того залежить скільки дитина їсть і випорожнення,їх інтенсивність. Бувало добре всю ніч а бувало два і під ранок три рази міняли. Ніч на ніч не припадає.

• Софія Перхач

Софія, доброго дня!
      Дякуємо Вам за оцінку і за те, що обираєте продукцію ТМ Huggies!
      З усіх питань Ви завжди зможете звернутися на гарячу лінію за номером телефону: 0-800-302-322.

• Наталия Бартко
    • Количество в упаковке, шт: 23

Вистачає на всю ніч. Не протікають. Шкіра сухенька. Завжди їх беремо.

Наталія, доброго дня!