Отзывы покупателей о Генератор бензиновий Hyundai HHY 3050F 2.8/3 кВт AVR 212 см3

1 отзыв Код:  382893063
Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Денис Павленко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Получил 2 часа назад генератор. Привезли домой, залили масло в мотор, заправили бензин. Завели. Мотор работает - на розетках 0. Даже индикация моточасов не горит. Розетка продала не работающий генератор. Теперь куча головной боли. Купить новый товар и таскаться по сервисным центрам. Розетка - дно!

  Достоинства:
  Красивый на вид. Как декор вполне сойдет
  Недостатки:
  Абсолютно не работает
  • Представник постачальника

   Індикатор має кратність 1 година, тому показує відлік мотогодин від 1 години і більше, тобто коли напрацювання буде більше як 1 година індикація мотогодин почне відображатися. Для подачі напруги в розетки переведіть тумблер в режим "ON". Читайте УВАЖНО інструкцію з експлуатації генератора.

  • Денис Павленко

   Представник постачальника - не робіть дурня з покупця. Індикація мотогодин взагалі не світиться,хоч через годину хоч через 5. Взагалі табло не світиться. А тумблер вмикає лише подачу напруги на розетки. Табло індикації має світитися одразу після запуску мотору, незалежно від тумблера. Ви мали б це знати, так? Але подавати на розетки нічого. З обмотки генераціі приходе 0. То читайте УВАЖНО що пишуть і відповідайте по суті, а не аби ляпнуть. Іноді краще жувати, ніж аби шо писати. По суті - генератор з магазину поїхав на місцевий сервіс і буде обміняний на інший новий через них. Бо зв'язуватись з сервісом РОЗЕТКИ себе не поважати

  • Представник постачальника

   Попередня відповідь була дана виходячи з Вашого не точного опису проблеми та підпадала під самі часті питання споживачів, які не уважно читають інструкцію після чого і виникають питання: "чому не показує індикатор часу?", "чому немає напруги на розетках?". Для точної діагностики потрібно звернутись в сервісний центр (зазначені в гарантійній книжці), де детально встановлять та вирішать проблему. Вся силова техніка HYUNDAI має обов'язковий "вихідний контроль якості" з виробництва, але існує ще логістична складова 10 тис. км від виробництва до магазину РОЗЕТКА. Нам дуже прикро за не коректно працюючий пристрій. Ми зробимо все можливе щоб вирішити Ваше питання. Генератор має гарантію 2 роки.