Отзывы покупателей о Менструальная чаша Intimina Ziggy Cup (7350075026140) 5

• Менструальная чаша Intimina Ziggy Cup (7350075026140) фото от покупателей 2
  • Менструальная чаша Intimina Ziggy Cup (7350075026140) фото от покупателей 3
  • Менструальная чаша Intimina Ziggy Cup (7350075026140) фото от покупателей 4

• Полищук Тамара

Решила попробовать прочитав много разной информации о менструальных чашах. Чаша стоит свою цену. Приятный мягкий материал из которого она изготовлена, удобный классный чехол. Помимо чистоты и удобства с этой чашей, очень порадовал комфорт во время секса, в критические дни это не всегда удобно, а здесь все очень чисто, нет дискомфорта. Я считаю такую покупкой очень оправданной.

Достоинства:
    удобная, с ней чисто и комфортно

Все отзывы

• Карпенко Дмитро

Придбав для нас з коханою дану чашу. Дуже переймався щодо якості після деяких відгуків. Реальність виявилася надзвичайною. Матеріал чаші фантастичний на дотик. Під час близькості чоловік взагалі не відчуває дискомфорту. Кохана теж задоволена.
    Бачив один відгук із розурваною чашею. Вирішив протестувати чашу на розрив(див фото), так я не докладав надбагато зулись, але все одно більше ніж можливі під час статевого акту. Шансів порвати чашу - нема. Щоб це зробити потрібно добряче напружитись руками, або використати щось гостре. Отже не рекомендую використовувати з чашею ножі, виделки, залізні крюки тощо :)
    Висновок: Чаша 100% мастхев для пар, що кохають один одного. Варта кожної копійки.

Достоинства:
    М'яка та ніжна текстура, абсолютно не відчувається чоловіком при використанні під час близькості. Висока якість.
    Недостатки:
    Для мене, як чоловіка відсутні :)
    • Менструальная чаша Intimina Ziggy Cup (7350075026140) фото от покупателей 2
    • Менструальная чаша Intimina Ziggy Cup (7350075026140) фото от покупателей 3
    • Менструальная чаша Intimina Ziggy Cup (7350075026140) фото от покупателей 4
  • Кристина Яновская

Чаша не плохая, но я пока не научилась ее правильно вставлять чтобы она не протекала.. материал очень приятный. Но у меня проблема что чаша не держится, хотя заводу как в инструкции за лобковую кость. Пока неоднозначно. Диск сложнее чаши в использовании

Достоинства:
    Приятный материал, можно заниматься сексом
    Недостатки:
    Не всегда у девушек получается вставить её без проблем. У меня она не держится. За два цикла так и не научилось пока ею пользоваться. Хотя обычная чаша держится нормально

Кристино! Не хвилюйтеся, таке часом трапляється! Ми всі дуже різні, і кожен досвід індивідуальний. Ви дивились відео про те, як користуватися? Пошукайте відео з назвою: "Менструальна чаша (диск) ZiggyCup"

• Diana Maximova

чаша порвалась припервом же её использовании, обидно что отдала такие деньги за неё((

• Менструальная чаша Intimina Ziggy Cup (7350075026140) фото от покупателей 1

Доброго дня, Діано! Дуже прикро, що так сталося.

І хоча, за законодавством України, менстуальні чашечки відносятся до Переліку товарів які не підлягають обміну, або поверненню, ми готові піти Вам назустріч.

Ви можете звернутися до офіційного представника та постачальника компанії INTIMINA з чеком і товаром. Ми спробуємо перевірити внаслідок чого трапилася ця неприємна подія: чи викликано це дефектом товару, чи розрив трапився внаслідок неналежного чи неакуратного використання. І якщо це заводський брак, ми обміняємо товар на новий.

Інформація про представника та постачальника компанії Ви можете знайти на етикетці, якщо продукція була придбана у офіційного партнера "Розетка" (тощо).

• Карпенко Дмитро

Дивлячись на характер пошкодження вашої чаші, можу сказати, що пошкождення було зроблено чимось гострим. Це 100% не вина виробника. Єдине що, можливо, Вам потрібно звернутися до нього з проханням написати у інструкції: "не использовать с колющими и режущими предметами". Це як деякі виробники мікрохвильових пічок пишуть, що не можна засовувати туди котів та інших домашніх тварин.
      На всякий впадок, особливо, якщо чаша вже в середині.

• галина

Давно пользуюсь, удобно и безопасно. Не вызывает дискомфорта.

Достоинства:
    Удобно и комфортно
    Недостатки:
    Не нашла
    • Представитель бренда Intimina

Доброго дня! Дякуємо, що обрали INTIMINA!