Отзывы покупателей о Набор для нагревания табака IQOS 3 White (7622100816836) 12

• Трофим Варава

Сам не разбераюсь но жене очень понравился, сразу перешла с обычных сигарет на iqos.Заказал на подарок 30 декабря,пришёл 31 очень оперативно сработала розетка большое спасибо.

Достоинства:
    Компактный.
    Недостатки:
    Есть небольшой нюанс, пару раз незаряжала зарядка просто стоит мигает и всё. Вытянул с розетки и шнур из блока заново все поставил пока заряжает дальше посмотрим.
  • Пенькова Алена
    • Кира Новикова

что случилось?

• Елена Кострыкина

Добрый день!где можно приобрести лезвие для айкоса 3.0, и действует ещё гарантия ,покупала у вас ему 1.5 месяца

• Представитель компании

Елена, отдельно лезвие приобрести нельзя. Советуем обратиться в любой магазин IQOS или позвонить в колл-центр по номеру 4767 или 0 800 507 807 - вам помогут.

• Андрейко ольга

придбала пристрій на подарунок на розетці . у документах які прийшли немає відмітки про гарантію. який спосіб виправлення ситуаціі. я мешкаю у кривому розі.

Достоинства:
    чудовий пристрій
    Недостатки:
    сигарета дуже швидко згорає- прилад відключається раніше потрібного, через1,5-2 хвилини.

Доброго дня, Ольга! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. З докладною інструкцією по отриманню або заповнення гарантійного талона Ви можете ознайомитись за посиланням . Також Ви можете звернутися до наших менеджерів за номером (044) 364-83-65, і вони допоможуть Вам у вирішенні даного питання.

• віктор

Почну з того,що палю більше 20 років.Коли придбав цей пристрій,думав нісенітниця повна.Але після тижня куріння думка змінилась кардинально.Не має диму,запах мінімальний.Закурив через 2 тижні сигарету просту - горло пече,запах жах,в роті жах.Хоча палив доволі не дешеві собраніє.Для курців зі стажем раджу купити два пристрої,щоб під ранішню каву закурити 2 шт.Курці мене зрозуміють про ,що йдеться.Маю класичний айкос і цей дорожчий.Для мене різниця не суттєва.Висновок,якщо не можете кинути палити,хороша альтернатива.По ціні можете спокійно брати дешевший,але вирішувати Вам.

Достоинства:
    Не має диму,запаху як від сигарети,запаху на руках.
    Недостатки:
    Немає.
    • Дядя Вася

Вы походу нормальные сигареты не курили. То что продают у нас в киосках это и сигаретами сложно назвать. Нужно делать самокрутки и покупать качественный табак. От курения должно исходить наслаждение и нереальный аромат.

• Раїса Павлівна

В мене сталася така ситуація: купила пристрій, і вже на другий день стік почав погано тягнутись. Маю на увазі, не відчувався насичений смак, як спершу. Проте коли я віднесла в сервісний центр IQOS - все швидко вирішилось. Мені замінили тримач за 5 хвилин! Швидке вирішення моєї проблеми - кайф!

Достоинства:
    Клієнтоорієнтованість +++
    Недостатки:
    Можуть траплятись баги в пристрої(
  • віктор

Ци діє знижка тут на розетці ,яку надав айкос?

• Представитель компании

Доброго дня! На жаль, не діє

• Сергей Роша

Почему нельзя купить в рассрочку от приват банка?

• Иван Пивоваров

Можно позвонить в Розетку и уточнить у менеджера

• Nadia Malygina

Моя історія така: взяла у друга на декілька днів і… після цього вже до сигарет не повернулась) Як я їх раніше курила? Вони ж гидкі. IQOS рулить!

Достоинства:
    Справжній смак тютюну, але без горілого присмаку та сигаретного диму.
    Недостатки:
    Розряджається(
  • Андрей Точкин

Понравился девайс. Стильный, удобный. Но так и не удалось полностью отказаться от сигарет - пока миксую.

Достоинства:
    Нагревание вместо горения
    Недостатки:
    Не накуриваешься полностью