Набор для нагревания табака IQOS 3 White (7622100816836)

Отзывы покупателей о Набор для нагревания табака IQOS 3 White (7622100816836) 10

Добрый день!где можно приобрести лезвие для айкоса 3.0, и действует ещё гарантия ,покупала у вас ему 1.5 месяца
Представитель компании
Елена, отдельно лезвие приобрести нельзя. Советуем обратиться в любой магазин IQOS или позвонить в колл-центр по номеру 4767 или 0 800 507 807 - вам помогут.
придбала пристрій на подарунок на розетці . у документах які прийшли немає відмітки про гарантію. який спосіб виправлення ситуаціі. я мешкаю у кривому розі.
Достоинства: чудовий пристрій
Недостатки: сигарета дуже швидко згорає- прилад відключається раніше потрібного, через1,5-2 хвилини.
Доброго дня, Ольга! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. З докладною інструкцією по отриманню або заповнення гарантійного талона Ви можете ознайомитись за посиланням . Також Ви можете звернутися до наших менеджерів за номером (044) 364-83-65, і вони допоможуть Вам у вирішенні даного питання.
Почну з того,що палю більше 20 років.Коли придбав цей пристрій,думав нісенітниця повна.Але після тижня куріння думка змінилась кардинально.Не має диму,запах мінімальний.Закурив через 2 тижні сигарету просту - горло пече,запах жах,в роті жах.Хоча палив доволі не дешеві собраніє.Для курців зі стажем раджу купити два пристрої,щоб під ранішню каву закурити 2 шт.Курці мене зрозуміють про ,що йдеться.Маю класичний айкос і цей дорожчий.Для мене різниця не суттєва.Висновок,якщо не можете кинути палити,хороша альтернатива.По ціні можете спокійно брати дешевший,але вирішувати Вам.
Достоинства: Не має диму,запаху як від сигарети,запаху на руках.
Недостатки: Немає.
В мене сталася така ситуація: купила пристрій, і вже на другий день стік почав погано тягнутись. Маю на увазі, не відчувався насичений смак, як спершу. Проте коли я віднесла в сервісний центр IQOS - все швидко вирішилось. Мені замінили тримач за 5 хвилин! Швидке вирішення моєї проблеми - кайф!
Достоинства: Клієнтоорієнтованість +++
Недостатки: Можуть траплятись баги в пристрої(
Ци діє знижка тут на розетці ,яку надав айкос?
Представитель компании
Доброго дня! На жаль, не діє
Почему нельзя купить в рассрочку от приват банка?
Иван Пивоваров
Можно позвонить в Розетку и уточнить у менеджера
Моя історія така: взяла у друга на декілька днів і… після цього вже до сигарет не повернулась) Як я їх раніше курила? Вони ж гидкі. IQOS рулить!
Достоинства: Справжній смак тютюну, але без горілого присмаку та сигаретного диму.
Недостатки: Розряджається(
Понравился девайс. Стильный, удобный. Но так и не удалось полностью отказаться от сигарет - пока миксую.
Достоинства: Нагревание вместо горения
Недостатки: Не накуриваешься полностью
Рада, что в моей жизни появился этот девайс. Он отлично заменил сигареты в моей жизни, возвращаться к ним совсем не хочется! Я взяла белый айкос, потому что он выглядит элегантнее всего и под него легче подобрать цветные аксессуары (а они уже в моем wish-list).
Достоинства: Оптимальная альтернатива сигаретам. Не воняет.
Недостатки: Нужно какое-то время, чтобы приспособиться к нему.
Пройдусь по порядку. Преимущества устройства: без дыма, без пепла, без запаха (почти). Сервис: по гарантии меняют что угодно. Покупал здесь, но обращаться можно и в Viber, и в колл-центр (стики вообще, по-моему, в каждом ларьке). Другие удобства: можно курить в машине (не впитывается запах), есть IQOS-friendly заведения, где также можно свободно использовать.
Достоинства: Удобство и функционал

Достоинства
Недостатки