Отзывы покупателей о Робот-пылесос iRobot Braava Jet М6 Black (Jet М6 Black) 6

4,0

• Юрій Кіт
    • Цвет: Белый

Дійсно чудовий робот для вологого або сухого прибирання підлоги.

Перед першим повноцінним запуском рекомендую встановити насадку для сухого прибирання та зупустити режим навчання, для того щоб робот вивчив ваше планування кімнат. В ідеалі - це запустити таке навчання 2-3 рази. Після цього у вас з'явиться можливість встановити на карті межі кімнат та їх назви, що в свою чергу дозволить вам відправляти робота на прибирання будь якої кімнати окремо, або встановити чергу для прибирання окремих кімнат, або налаштувати розклад прибирання, що дуже зручно, так як вологе прибирання підлоги триває досить тривалий час.

Для прикладу, якщо робот пилосос iRobot Roomba i7 пилососить у мене вдома 50 квадратних метрів підлоги за одну годину, то робот iRobot Braava Jet M6 за півтора години встигає помити в районі 20 квадратних метрів підлоги. Але це стосується лише миття підлоги. Сухе прибирання виконує він приблизно з такою ж швидкістю як і робот пилосос. І доречі якщо у вас є робот пилосос цієї ж фірми то ви можете запускати їх однією кнопкою, спочатку робот пилосос пропилососить все приміщення і після нього одразу ж запуститься робот для миття підлоги.

У мене вдома у деяких кімнатах ламінат, а у інших плитка. Всюди миє однаково добре, проходить кожен куток, та дуже добре проходить під стінами (головне кілька раз провести навчання робота, щоб він добре орієнтувався в просторі).
    Також спостерігав що на плитці при вологому прибиранні робот інколи рухається повільніше, аніж на ламінаті, таке враження, наче він буксує моментами, мабуть надто слизька поверхня.

Після вологого прибирання залишаються ледь видні розводи на пілозі, але нічого критичного.

І останнє, цей робот може перетинати пороги висотою до 0.5см, але у вас може трапитись така ситуація що робот по якісь причині не захоче перетинати навіть нижчі пороги. Таке може трапитись, якщо поріг знаходиться між кімнатами з різним покриттям підлоги. Робот просто думає що це не поріг, а заїзд на коврик і не хоче туди заїжджати. Так от, щоб дати роботу зрозуміти що це поріг, вам потрібно в додатку у розділі "iRobot BETA" увімкнути опцію "Height-transition Thresholds for m6" і це дозволить вам на карті вашого приміщення вказати де у вас знаходяться пороги. Після цього, при наступному запуску робот спокійно буде перетинати цей поріг. (В майбутньому цей функціонал буде доступний стандартно, а поки що він працює в тестовому режимі)

Достоинства:
    Чудовий робот, Рекомендую!
  • Владимир Вакуленко
    • Цвет: Белый

Достоинства:
    1) Подключается к домашнему WiFi для реализации управления со смартфона. Находясь вне дома можно свободно запустить его в работу.
    2) Во время перемещений изучает и запоминает карту помещений. При переносе понимает, где находится.
    3) Может принимать команды голосом, типа "Шустрик, убери детскую".
    4) Умеет наклонять свой край, чтобы подлезть под шкаф.
    5) Стильный и симпатичный.
    6) Нравится коту ;)
    7) Умеет вести диалог с другими роботами "iRobot" (возможно не со всеми моделями), например с подметальщиком, чтобы делать уборку в команде.
    8) Программа на смартфоне отлично русифицирована, без всяких корявостей в переводе, и имеет массу настроек и функций.
    9) Сам находит базу для подзарядки.

Недостатки:
    1) Я нашёл только один недостаток. Пылесос не может ориентироваться в полной темноте. Жаль что производитель не предусмотрел какую-нибудь фару-светодиод.

Достоинства:
    Достоинства перечислил в комментарниях
    Недостатки:
    К сожалению не может работать в полной темноте

• ооо пкк-фарм

нет инструкции на украинском

Достоинства:
    не могу оценить
    Недостатки:
    нет иструкции по использованию на русском или украиском язике
    • Юрий

она на сайте есть

• Андрій

А чого ви російською пишете?
      інструкція є на розетці ссылка
      Та у додатку є всі інструкції хоч і на російскій але все зрозуміло як для дітей

• Владимир Вакуленко
    • Цвет: Белый

"программа русіфіцірована" це є плюсом для рашки.
    Чи є україномовна версія аплікації для смартфону?"
    Ну почему же. Мне вот было интересно наличие русского языка.
    Однако, я специально для вас проверил и у меня для вас плохие новости - производитель даже не подозревает про существование украинского языка или не считает нужным тратить на него свои усилия или считает что русского для Украины вполне достаточно. Но вы конечно можете, например, пользоваться английским, немецким, французским и прочими европейскими языками двумя вариантами китайского, японским и корейским. И вроде еще чтото похожее на тайский есть.

• Андрій
    • Цвет: Белый

Дуже жалкую що не купив на розетці зараз, бо купував дорожче.
    Але не жалкую, тому що це реально крутий робот, аналогів немає. Користуюсь пилососом Roomba 980 вже 3 роки. тому для миття обрав саме іRobot. Зараз вони працюють як єдина система прибирання. 980 Roоmba закінчує, Braava починає автоматично мити підлогу. А після оновлення. стало зовсім круто, тому що вони це роблять нє за графіком а після того я ми виходимо з дому))) пилососять миють, повертаєшся до дому і вже все чисто. Дуже дуже задоволені!

Достоинства:
    Дуже крутезна річ, реально миє,
    Недостатки:
    не виявив
  • Михаил Господинько
    • Цвет: Белый

Проработал два месяца, 678м2. Перестала работать форсунка. Очевидно не подходит вода из под крана. Забилась отложениями наверное.
    Из плюсов - построение карт и их редактор.Можно запомнить карты нескольких этажей или помещений.
    Из минусов плохо работает ночью. Запутыватся в проводах. Тряпка только одноразовая для влажной уборки. Многоразовая после третьей очистки трет с пробелами. Ну и конечно же вода, наверное нужно заправлять дистилятом. Заправлял из под крана, после механических фильтров. Результат....
    Короче такие деньги проще биороботу заплатить.Дешевле будет.
    П.С. купил потому, что робот для бассейна работает без нареканий уже пять лет летом нон стоп. Но увы, не стоило этого делать

Достоинства:
    Не успел оценить
    Недостатки:
    Сломался
    • Представитель поставщика

Добрый день Михаил
      Вы обращались в сервисный центр?
      Если нет, рекомендую обратится. У вас 24 месяца гарантии.

К слову заправлять нужно именно водой из по крана, дистиллятом заправлять не рекомендуется.

• Юрій Кіт

Сталась у мене така ж проблема, перестала працювати форсунка. При тому що воду також використовував хорошу. Почитавши іноземні форуми, зрозумів що це досить поширена проблема у даної моделі, але все не так страшно і можна легко виправити самому. Потрібно взяти зубну щітку із дрібною щетиною і легенько почистити форсунку нею, а після цього взяти звичайний пилосос, увімкнути на максимальну потужність і приставити трубку до форсунки на кілька секунд. У моєму випадку все спрацювало.