Отзывы покупателей о Робот-пылесос iRobot Roomba 976 (R976040) 4

4,0

• Захаров Тарас

Купив я Румбу за майже 500 уо перед Новим Роком, проте з першого ж дня страшно глючило ПО, жодного разу так і не зміг прибрати. Завіз в сервіс Розетки, подивилися. Оскільки апарат вживаний (а як же ще), то повернути/обміняти неможно; забрали на діагностику. На діагностиці він був 29 днів (ще один мінус в сервіс Розетки). Потім забрав (сказали що робот перепрошили). Пропарцював 5-6 днів і знову глюки: карту після прибирання намалювати не може (навіть на 3 кв.м.), зв'язок з базою знову нестабільний. Знову завіз на диагностику в сервіс Розетки. Думаю, знову буду місяць без пилососу... КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!

Достоинства:
    Прибирає непогано (коли не зламаний)
    Недостатки:
    Глючне, дуже глючне ПО (2й раз вже в сервісі...)
    • Сергей Валерьевич

А чого ви його до розетки возите? Є офіційний сервіс, вони приймають та швидко все роблять.

Розетка їх туди ж возить але скільки він в розетці до тих пір лежить, ніхто не знає.
      тільки напряму треба, це ж логічно.

• Захаров Тарас

Бо в офф сервіс дзвонив декілька днів, так і не додзвонився. Повіз в Розетку бо біля дому..

• Василь Зауличний

Бомбезна річ. Прибирає на всі 100. Немає проблем у нього ні з кабеляти ні з нами. Дає карту приміщення і вивчає його сам. Чистота за такі гроші просто супер

Достоинства:
    Якісний пластик. Чітка збірка. Якісне пакування і взаглі деталі у всьому. Піонери цього виду техніки тільки вразили ще більшою якістю. Ціна норм для такого девайма.
    Недостатки:
    Спочатку незрозумів чи іде зарядка бо індикатор на базі гасне після постановки на зарядку через 1 хв.
    • Захаров Тарас

Не дає він карту приміщення і нічого він не вивчає! Просто показує графічно звіт, куди зміг заїхати. І то в мене вже і звіти не надає..

• Костянтин Чередніченко

В мене 2 собаки та 1 кіт. Килимів немає. Робота запускаю через день щоб підтримувати чистоту. В деяких випадках закриваю двері в кімнаті щоб він прибрав лише одну кімнату. Віртуальні стіни в комплект не входять. Якщо в вас є килими, раджу доплатити і купити 980 модель.

Достоинства:
    чудово збирає шерсть, дуже легко чистити, не боїться сходів (не падає з них)
    Недостатки:
    не миючий, потрібно докупати щось з серії Braava
  • Александр Матюха

Очень нравится. Забыли что такое уборка)))

Достоинства:
    Незаметный