Куртка Kariant Marsel 50 Синяя (48149342)

Отзывы покупателей о Куртка Kariant Marsel 50 Синяя (48149342) 47

Хорошая молодежная курточка. Купила сыну. На параметры рост-192, талия 90 подошел 54 размер (наш 48-50). Купили курточку не сразу, т.к не угадали с размером. Рекомендую. Таблица размеров Kari есть в приложении
Достоинства: Дешево
Недостатки: на такую цену товар
Представитель компании
Спасибо за отзыв! Приятных вам покупок!
Шановний представник виробника. На жаль не знаю хто Ви і чи маєте можливість передавати керівництву компанії більшу частину скарг покупців на НЕВІДПОВІДНІСТЬ РОЗМІРУ.
Покупця не цікавлять проблеми виробництва. Тим паче що виробник сам повинен шифрувати реальний розмір у безглузду таблицю розмірів. Ви самі хоч колись користувались цим "витвором китайської промисловості"? Кожен покупець знає який у нього розмір. Для чого це шифрування в таблиці? Що воно дає окрім незручності і втрати часу і грошей?
Ідея з набором манекенів від 42-го до 58-го розмірів в тому і заключається що виробнику треба приміряти на манекен ЛИШЕ ОДНУ КУРТКУ. Всі інші всеодно такі ж самі. Але покупець із 48 розміром знатиме що замовляти і не буде замовляти від 46 до 52 в надії що хоч один підійде. А він не підійде бо на манекен 48 розміру находить лише 56-й

Проте, якщо вас влаштовує, що ваш товар, замість того щоб продаватися місяцями гуляв між пунктами видачі товару і при цьому псувався, то творчих Вам наснаг :)
Гарного дня!
Достоинства: хороша якість
Недостатки: нерозуміння виробника
Представитель компании
Петро, доброго дня! Ми обов"язково передамо ваші ідеї та зауваження безпосередньо на виробництво. Дякуємо, що приділяєте цьому питанню так багато часу. Приємного вам дня!
Щодо розмірів. Купив собі розмір 52 моделі Tomas цієї ж фірми, добре сіла. При замовленні 52-го розміру, але моделі Marsel виявилась тісна. довелось здати. Це реальне знущання і з покупців і з продавців які змушені ганяти товар зі складу на склад. До того ж і сама фірма програє, бо втрачає темпи обороту на такій простій дії як правильна нумерація розміру. Чому на підприємстві не поставити десять манекенів різних розмірів і вказувати розмір згідно найменшому де сходиться блискавка? Це ж елементарно і всім вигідно. Хто має обхват 104см (розмір 52) і захоче більш вільну модель, то купить собі розмір 54. Які проблеми?
Добре що представник компанії відповідає, але погано що не вважає відгуки корисними. Можна і поставити людині лайк, за те що витратила час і щось написала, нехай навіть не дуже корисне.
Достоинства: гарна модель, якісний пошив
Недостатки: відсутність каптура (капішона), розмір куртки не відповідає заявленому.
Представитель компании
Петро, дякуємо вам за відгук! Цікава ідея щодо манекенів, але на підприємствах все працює трошечки по-іншому)
Наші моделі Томас і Марсель зовсім різні і по крою і по довжині виробу. Марсель трохи більш приталений і коротший, тому не кожен, хто носить розмір 52 в моделі Томаса, комфортно себе почуватиме в Марселі 52 розміру. АЛЕ для цього ми і робимо заміри по готовому виробу, вони представлені на сайті Розетка під кожною моделлю куртки окремо. Для кожної моделі куртки - своя таблиця замірів по готовому виробу, тому що вони всі різні по довжині, крою, різні матеріали.
Будь ласка, просимо вас звертати увагу на всю інформацію, яку надає виробник до твого товару під карткою товару, особливо на таблицю замірів вироба.
Я доволен.Забрал сегодня - отличное качество за свои деньги. Размер - соответствует заявленной размерной сетке. Нормальные молнии, ровные швы, нитки не торчат Твердые 5 звезд за исполнение. Правда переплатил)) В приложении пока оформлял покупку и расплачивался посредством гуглпэй, который не укр. банковскую карту здесь не смог почему-то задействовать, хотя в супермаркетах в реале я ею пользуюсь не один год и пока я блуждал и клоцал в приложении и на сайте, где-то тупанул с промокодом и... в итоге цена покупки полная)))
Достоинства: Быстро отправили, все аккуратно упаковано
Недостатки: Материал - электризующийся. С антистатиком придется стирать.
Представитель компании
Сергей, спасибо за отзыв! Приятных вам покупок!
#45194832
Подкладку внутри можно прошить вопрос решаемый.
Достоинства: По акции можно брать.
Недостатки: Рвется внутри подкладка по швам в первый же день
Представитель компании
Александр, спасибо за ваш отзыв! Примем ваше замечание в работу. Приятных вам покупок!
Куртка хороша, купував знайомому, зараз замовлю ще собі. Якщо розмір підійде при примірці.
Приємно що виробник реагує на відповіді. Значить люди працюють відповідально. Щоправда здивувала відповідь виробника, що розмір не по тілу :-O Мені куртка треба на моє тіло, все ж таки. І зручніше для покупця бачити не лише розмір в реальних сантиметрах, а і зріст, як це було прийнято в СРСР. Бо товстеньких коротунів та довгих "дистрофіків" ніхто не відміняв. Замовляти доставку лише для примірки і відмови - не найкраще рішення як для покупця який цю доставку оплачує, так і для продавця який втрачає част.
Достоинства: Красива модель, акційна ціна.
Недостатки: Розмір не відповідає
Представитель компании
Петро, доброго дня! Ми вказуємо довжину виробу, це допомагає орієнтуватись у виборі розміру. Також, ми вказуємо заміри по готовому виробу, бо це найточніша інформація про виріб, який дає виробник для клієнта. З цих данних кожен покупець може орієнтуватись в тому, як він хоче щоб виріб на ньому сидів: по тілу чи більш вільно.
Але якщо у ваас виникли питання щодо вибору розміру - ми завжли раді вам допомогти!
які гроші така і куртка
Недостатки: посередньо пошита кнопки неякісні
Потому, что ожидал лучшего качества пошива.
Кирилл Петренко
Подскажите почему такую оценку поставили?
Недостатки: Размер не соответствует заявленному.
Кирилл Петренко
А подскажите что не соотв.?
Представитель компании
Виктор, спасибо за ваш отзыв. В таблице размеров для этого изделия указаны замеры по готовому изделию, а не параметры тела. Просим вас учесть это при дальнейших заказах. Приятных вам покупок!
Достоинства
Недостатки