Куртка Kariant Tomas 50 Черная (71309260)

Написать отзыв _
По дате

Отзывы покупателей о Куртка Kariant Tomas 50 Черная (71309260) 6

#45279261
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Щодо розмірів. Купив собі 52, добре сіла. При замовленні 52-го розміру цієї ж фірми, але моделі Marsel виявилась тісна. довелось здати. Це реальне знущання і з покупців і з продавців які змушені ганяти товар зі складу на склад. До того ж і сама фірма програє, бо втрачає темпи обороту на такій простій дії як правильна нумерація розміру. Чому на підприємстві не поставити десять манекенів і вказувати розмір згідно найменшому де сходиться блискавка? Це ж елементарно і всім вигідно. Хто має обхват 100см (розмір 50) і захоче більш вільну модель, то купить собі 52. Які проблеми?
Добре що представник компанії відповідає, але погано що не вважає відгуки корисними. Можна і поставити людині лайк, за те що витратила час і щось написала, нехай навіть не дуже корисне.
Достоинства: хороша якість, акційна ціна, відповідність розміру куртки до розміру людини
Недостатки: внутрішні кишені без блискавок. При наклоні з кишені вміст випадає. Зазвичай у внутрішню кишеню кладуть щось цінне: документи, гроші, мобілку etc. А тут з цим складно. Кишені на різній висоті. Ліва внутрішня кишеня взагалі дуже низько зроблена.
Представитель компании
Петро, дякуємо вам за відгук!
Наші моделі Томас і Марсель зовсім різні і по крою і по довжині виробу. Марсель трохи більш приталений і коротший, тому не кожен, хто носить розмір 52 в моделі Томаса, комфортно себе почуватиме в Марселі 52 розміру. АЛЕ для цього ми і робимо заміри по готовому виробу, вони представлені на сайті Розетка під кожною моделлю куртки окремо. Для кожної моделі куртки - своя таблиця замірів по готовому виробу, тому що вони всі різні по довжині, крою, різні матеріали.
Будь ласка, просимо вас звертати увагу на всю інформацію, яку надає виробник до твого товару під карткою товару, особливо на таблицю замірів вироба.
Ми обов"язково передамо ваші ідеї та зауваження безпосередньо на виробництво. Дякуємо, що приділяєте цьому питанню так багато часу. Приємного вам дня!
#45256959
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Достоинства: Хорошая куртка в сочетании цена/качество
Недостатки: Внутренние карманы на имеют кнопки/зиппера - нужно быть внимательным, чтобы ничего не выпало
#44414725
Уже купил
86% пользователей считают этот отзыв полезным
#МійЛук
курточка хорошего качества теплая с уплотнителем толщина на ощупь думаю подойдет и для не больших морозов -5,швы ровные ничего не торчит, рост 165 и объем груди 96см, взял размер 50 немного свободна лучше брать 48 размер, также на швах курточки заметны какието полосы белые как будто прорисовано где шить это пожалуй минус.
Недостатки: на швах курточки заметны какието полосы белые как будто прорисовано где шить
#44391482
Уже купил
Скиньте пожалуйста размерную сетку
Витя Гринько
https://rozetka.com.ua/wear_info/#kariant - размерная сетка.
#44374076
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Хороша куртка
Достоинства: Ціна, якість
Недостатки: Поки не виявлено
#40847787
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Укажите размерную сетку
Представитель компании
https://rozetka.com.ua/wear_info/#kariant
обратите внимание, что замеры указаны по готовому изделию!
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Ваше имя и фамилия
Эл. почта или телефон
Эл. почта
Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами!