Отзывы покупателей о Маршрутизатор Keenetic Titan WIFI/Ethernet AX3200 ( KN-1811)

• Олексій Паращук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Прекрасний роутер, стабільно працює, легкий в налаштуваннях.

• Ігор

Дякую за Вашу працю

• Ірина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

По якості, серед роутерів найкращий варіант для швидкого і нерозривного вайфаю.

Достоинства:
    Це вже мій третій Keenetic, в зв'язку з дуже поганим інтернетом в сільській місцевості. Купувалося для меш системи із трех кенетиків. Поки що тільки позитивні відгуки, так як швидкість і з'єднання дуже гарні, поки що розривів не траплялося.
    Недостатки:
    Не знайшла.
    • Гость

Есть ли смысл брать такой комбайн в сільську місцевість з поганим інтернетом?

• Ірина Завалипіч

За період користування. після встановлення даного роутера, швидкість прийому, і відправки даних збільшилася в рази, також пропали постійні розриви прийому, передачі даних. Мене поки що все влаштовує, так як до цього інтернет постійно періодично зникав.

• Максим Карпенко
    Продавец: Rozetka

Купував не на розетці.. Але напишу відгук . Пройшло декілька років і завжди ставив останню прошивку... Десь місяць-два почалися незрозумілі речі. Пристрої усі підключені але без доступу до Інтернет... І все що мені потрібно зробити це на пристрої включити виключити вайфай чи підключення до Інтернет( якщо з'єднання по кабелю) і вуаля знову є інтернет. І це з рандомною частотою...

Достоинства:
    Працював чітко
    Недостатки:
    Як на мене зашвидко почалися проблеми
    • Гость

Этой модели "декілька років" ще нема. Её даже в 2022 кажется не было. Для чего вы пишете не правду?

• Олександр Романіка
    Продавец: Rozetka

06.10.22 купив собі Keenetic Ultra (KN-1810)
    пройшов рік і відпала частота 2,4 Гц
    відновдення не спасло
    біда в тому що весь розумний будинок побудований на 2,4 Гц
    роутер хороший, проте сигнал так собі прийшлось брати точку доступа, від якої тепер працює 2,4 гц
    проте не рекомендую кінетік!

Достоинства:
    швидкий, гарний квадратний білий коробок
    Недостатки:
    відпадає 2,4 Гц
    • Євгеній Стаднік

Підкажіть, яка площа будинку? Я також шукаю для будинку.

• Zur Mel

Попробуйте в настройках установить постоянный фиксированный канал wi fi 2,4 (лучше всего один из непересекающихся каналов 1, 6, 11) и 2,4 не будет отпадать.

• Олександр Романіка

проблему вирішив, питання було в usb ssd який використовував як DLNA сервер
      він створював перешкоди і з часом 2,4 Гц відвалювались
      дякую кінетік за підтримку