Отзывы покупателей о Маршрутизатор Keenetic Runner 4G (KN-2210)

24 отзыва Код:  319654606
  • Газизов Владислав
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купував 8 шт, поки працюють справно.

• Егор Татаренко

купили 8 штук російських маршрутизаторів

• Єгорові Татаренку

Покажи альтернативу нашего, украинского производителя, чтобы надежно, функционально и не за все деньги мира.

• Газізов Владислав

Я розумію Ваші претензії до обладнання російського походження (фактично ребрендинг Zyxel для міжнародного ринку), але ці маршрутизатори я купував ще в квітні 2023 року, на той момент в даній ціновій категорії я не знайшов альтернатив по надійній роботі та friendly-users функціоналу Keenetic OS, після більше ніж року роботи, сумарно 10 маршрутизаторів працюють стабільно, гарантійних випадків не було, на даний момент з'явилося більша кількість бюджетних альтернатив від TP-LINK, ASUS, MikroTik і тут вже особиста відповідальність кожного за власні рішення, що купувати, а що ні, мій коментар був націлений на підтвердження працездатності цього обладнання при вибірці в 8 одиниць, на даний момент 19 травня 2024 року я теж підтверджую, що за більш ніж річний період всі маршрутизатори працюють справно.

• Дмитро Набатов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Не праює з MIMO 2×2. Був здивований. Повертаю.

Достоинства:
    Кінетік
    Недостатки:
    Немає підтримки MIMO 2×2
    • Павло Косякевич

Цікаво. Вважаю, що ви плутаєте Мімо та категорії Кат4 та Кат6 із генерацією несучих частот. Так-от Мімо тут 100% працює. Моя зовнішня антена ловить вишку за 15 км і швидкість інтернету 98Мбіт. без технології МІМО аби 40 Мбіт було та і то на ближній вишці. Як варіант або ви погано підключали антени або ж переплутали із чимось іншим технологію МІМО.

• Дмитрий Дрегваль
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Плюсом є легкість встановлення і налаштування, резервування інтернету через декілька провайдерів, а також наявність Ethernet портів. Проте я б хотів звернути увагу на те, що ця модель не підтримує стандарт Wi-Fi 5, що може бути обмежувачем для користувачів, які хочуть отримати найшвидший бездротовий інтернет.

Достоинства:
    Лекгий у налаштуванні, наявність ethernet портів, є можоивість підключити зовнішню антену
    Недостатки:
    не підтримує wifi 5
    • Дмитро

Претензія до відсутності 5 гц абсолютно незрозуміла і необгрунтована: в характеристиках це чітко зазначено, та й вартість пристрою з урахуванням наявності вбудованого модему та виробника, м'яко кажучи, натякає, що це однодіаразонний пристрій

• Костя

Побачив недоліки відсутності wifi 5 коли підключив безпровідні навушники, швидкість впала значно. Але був старий роутер Tenda з WF5, працює норм. Тільки по кабелю макс 100Мб, коли напряму було 150, але то тільки вночі тому ок

• Данил Косенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Рекомендую переглянути товари інших компаній.
    1. Зв'язок нестабільний, постійно потрібно перезавантажувати роутер (хоча напистано що працює без проблем 24/7).
    2. Дуже багато непотрібних для звичайного користувача налаштувань.
    3. Максимальна швидкість інету 100 МБіт/с. Так це вказано в характеристиках

Достоинства:
    Є 4г, але не довелось затестити
    Недостатки:
    Рекомендую переглянути товари інших компаній.
    2. Дуже багато непотрібних для звичайно

Даниле, доброго дня,

якщо пристрій працює некоректно, зверніться будь ласка на службу технічної підтримки, надайте селф-тест для діагностики зроблений після виникнення проблеми і інженер підкаже як все коректно налаштувати. В разі гарантійного випадку, інженер зробить заключення і надасть інструкції як і куди звернутись по гарантії. Гарантія = 36+12 міс

• Андрій Никодюк

Це якийсь брак або обман. Користуюсь модемом вже 3роки. Найкращий модем в мому житті, і це не реклама. Ще хотів би спробувати асус сучасний модем (ще не довелося). Але тут напевно фальш бо нема аргументів з одного прибора... Не об'єктивно

• Дмитро

Щодо необхідності перезавантажень та нестабільності - це однозначно брак вашого конкретного пристрою, повірте.
      На lan-портах чітко зазначено, що 100 мбіт, в чому претензія? І, про всяк випадок, на 2,4 ГГц ви більше 80 теж, навряд чи, побачите, принаймні в місті, це специфіка теж стандарту, а не недолік роутера, про що більшість теж в курсі.

• Дмитрий Мирошниченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купував для віддаленого управління розумними розетками в гаражі. Із найважливіших критеріїв була можливість моніторингу стану мережі та підвищення віддалено, цей роутер справляється на всі 100%. Сигнал приймає краще ніж мобільний телефон, не завісає, крутий мобільний додаток і можливість управління.

Достоинства:
    Не завісає, потужності антени, мобільний додаток.
    Недостатки:
    Поки не виявлено
  • Владимир

Понятная настройка
    Брал для киевстар 4g

Достоинства:
    Начинка
    Недостатки:
    Питание 9 вольт
    • Вячеслав Кирий

Скажите пожалуйста, какая у Вас скорость на Киевстаре? У меня выше 28 не было!!! Я понимаю что здесь категория 4! Но скорость очень маленькая!!! Горит индикатор 4g!!!

• Павло Косякевич

Перевіряйте чи в вас остання прошивка (на попередній не завжди вдавалося налаштувати частоту). Далі в налаштуваннях обираєте потрібну частоту несучої. Для чого це? Бо в нас оператори для реклами що в них скрізь є покриття 4G роблять покриття 900МГц, де швидкість 4-5 Мбіт. В налаштуваннях знімаєте непотрібні галочки і налаштовуєте на 1800 або 2300 або 2600 МГц. Інколи ще потрібно купувати зовнішню антену, якщо вишка далі 4-5 км від вас.
      Цей роутер за потрібних умов в мене видає 95Мбіт на Лайфсел + МІМО антена. Київстар до 50 також розганяє.

• Антон
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

В комнате, где телефонного интернета еле хватает на телеграм, роутер позволяет смотреть видео с ютуба в 1440p. Тоесть приемом в моем случае я доволен полностью.
    Периодически теряет соединение, но не уверен, с чем это связано - с роутером или с сигналом. Из хорошего, есть настройка, которая позволяет настроить проверку пингом (или другую) и при пропадении его на определенное вами время, он сам переподключает его и не нужно ничего делать вручную.

Достоинства:
    в несколько раз усилил сигнал мобильного интернета
    Недостатки:
    дороговато. периодически теряет соединение, но не уверен, с чем это связано
  • Христина Літвінова

Рекомендую!

Достоинства:
    Зручний у користуванні
    Недостатки:
    Невиявлено
  • Артем
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Працює стабільно але швидкість бажає кращого.
    Тестував на 3х операторах, в різних містах, з стандартними антенами і з зовнішньою МІМО.
    На всіх тестах швидкість в порівнянні з iPhone 13 гірша в 3-4 рази (за умови якщо iPhone ловить звязок ЛТЕ).
    В випадках коли немає світла і всі базові станції поряд не працюють з допомогою анени виходить підєднуватися до станцій на відстані 9-14км. Швидкість 0.2-0.5 мбіта, на аудіо дзвінки вистачає. В цей же час iPhone зовсім не ловить ні ЛТЕ ні 3Г.

Достоинства:
    зручний інтерфейс, маленький, легкий
    Недостатки:
    погана швидкість мобільного інтернету
    • Павло Косякевич

тут вже як базова станція вам видає швидкість. В мене вона 3G, роутер 28/5 Мбіт на своїх антенах видає (на зовнійній антені біля 35 Мбіт). 4G поряд тільки band8 поблизу, швидкість слабенька, бо так налаштована базова та і ширина каналу 3 Мгц (тільки 5Мбіт швидкість, зате покриття пів району).
      Щойно прикрутив один кабель з моєї зовнішньої антени - швидкість 52/20 Мбіт. Якщо прикручу другий кабель, буде 100/30 (саме стільки дає мій домашній роутер на МіМо антені).
      Мені довелося встановити останню версію прошивки, "для розробника" (версія 4 альфа), інакше ніяк не вдавалося обрати ні частоту ні 3G/4G.
      Житомирська область, незагружена базова, роутер дає 100 Мбіт на Лайфсел.

• Костя Сахневич

схожа ситуація, MIMO антена, вежа за 14км, пробував київстар, водафон та лайф. Всі 0.2-2Мб тільки київстар зміг показувати ~60Мб(але відвалювалось часто). Потім увімкнули іншу вежу, показувало 7км, але швидкість впала до 10Мб. Зараз же Увімкнули за 1.4км і швидкість вночі до 145, вдень від 20 до 95, 4G

• Вадим Васильевич
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Исправьте пожалуйста в описании, что питание роутера 9 вольт, а не 12. Для питания от аккумулятора 12 вольт я сделал на преобразователе.

Достоинства:
    Работает хорошо!
    Недостатки:
    Четвёртое поколение.
    • Микола

Роутер може працювати від 12 вольт, так як в ньому і так є перетворювач.
      15..16 вольт він точно витримає, це штатна напруга для більшості понижаючих DC-DC (звичайно, крім низьковольтних у яких вхідна напруга до 5 вольт).

В основному, понижати напругу потрібно тільки для роутерів які працюють від 5 вольт.

• Іван Орищук

Ввімкнув і працює

• Юрій

Скажіть скільки споживає електроенергії?

• Іван Орищук

Споживання електроенергії не заміряв

• РР

9В 0,85A

• Сергей Сергеевич
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

в другой бы не купил за эти деньги

Достоинства:
    возможность работы с сим картой
    Недостатки:
    продают залежалый товар, роутер который купил на розетке уже 1,5 года, соответственно гарантии осталось не 4 года, а 3,5. Завышенная цена, этих денег он явно не стоит
    • Заур Амиров

А как у него прием от сим карты? Лучше чем в телефоне?

• Костя Сахневич

можна написати саппорту або просто чек берегти гарантія по ньому буде. видно той що отримали увімкнули для перевірки чи ще чогось і відлік гарантії пішов, але чек головніший

• Станислав Пархоменко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Не первый кенетие покупаю, радует качеством. Возможность контроля с тел. ОС. Неожиданно хороший сигнал, старый роутер с антенной наружной под усилителем не справлялся.

Достоинства:
    Цена, мощность антенн, функционал.
  • Станислав Бабенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Замовив 26 травня. Оплатив покупку. Товар мав прибути 29. В особистому кабінеті статус просто завис. До служби підтримки достучатись неможливо. В магазині радять звертатися до служби підтримки. Коло замкнулося

• Антон Майнер
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Уникален роутер тем, что операторы видят его как телефон и не ограничивают время сесий. Мне это было критично так как майнинг ферме нужен постоянный интернет)

Достоинства:
    Стабильность
  • Владимир Трофименко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Это уже третий мой кинетик
    Юзаю его как 4g модем в паре с внешней антенной. Сигнал чёткий.

Достоинства:
    Внятная и интуитивно понятная настройка
    • Валентин Степанец

Яку зовнішню антену використовуєте?

• Леонид Наку
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Відмінний роутер з інтегрованим 4G – дуже подобається! Швидкість через 4G - відмінна, думаю потім підключу ще зовнішню антенну і взагалі літатиме!

Достоинства:
    Швидкість інтернету, компактність, дизайн.
    Недостатки:
    Поки що не помітив.
    • Владимир Трофименко

Скажите какой кабель к внешней антенне лучше использовать. Спасибо

Владимир, здравствуйте,

Вот тут алгоритм и рекоментдации .по подключению внешних антенн.

ссылка
      ссылка

• Оксана Федорова
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Товар получен, роутер работает, за городом использовать не планирую, нужен был маршрутизатор, работающий от сим карты. Т.к. дома стоит Keenetic air, который ни разу за пол года не подвел, решила остановить выбор на этом бренде. Пока довольна.

• Анатолій Прилепа

Замовив 7 червня, три рази відклали відправку, відмовився від товару

Достоинства:
    Не побачив
    Недостатки:
    Не побачив

Доброго дня! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.

• Александр Некрилов
    Продавец: Rozetka

Все заявленные характеристики выполняет, может работать от АКБ (через переходник под зарядку телефона 5 вольт минимум 1А) время работы от АКБ 6АЧ часов 10 точно дальше вспомнил что забыл переключить его на 220. Скорость зависит больше от оператора но в среднем у КС Лайфа Водафона 4-35 МБ (больше не было) в Киеве хуже около 2-8, но это связано с провайдером. Мощности антенн хватает до 10-12 км за городом (телефон едва ловит, а модем на 75 %). Брал для работы иногда поиграть (в танках тест прошел но я не игрок) с рабочими моментами и просмотра дистанционно видео с камер справляется без проблем одновременной раздачи на всю семью + телевизор (за городом), простое меню хотя несколько заполнено не нужными закладками для пользователя. В общем устройство на все 5 звезд за свои деньги.

Достоинства:
    Надежный стабильный 2 года круглосуточно без сбоев. Очень понравилось отношение представителя Бренда в Украине (у них и брал) без всяких НО решили и устранили программную проблему (такое редкость). Уже 2 года он "живет" сам по себе без вмешательств обновляется и т.д
    Недостатки:
    2 года назад были проблемы с обновлением (приходилось танцевать с бубном не хотел видеть МЕШ с Бадди), но представитель бренда при моем звонке ему подключился и дистанционно убедился что проблемы именно с устройством (медленно около часа пытался обновиться) без проблем поменяли на другой на следующий день. Антены Вай-Фай слабоваты не более 30 метров по по прямой дальше сигнал не стабильный. Постоянно откручивается фиксатор антенн если их незначительно вертеть.
  • Василь Бурка
    Продавец: Rozetka

Купив для роботи через 4g. Швидкість через роутер 30-38 мб в секунду, тоді коли мій телефон показував через тест більше 100 мб. За ці гроші він як мінімум має працювати швидше.

Достоинства:
    Відсутні
    Недостатки:
    Дуже низька швидкість робити через 4G
    • Павло Косякевич

А ситуацію, коли в смартфоні піднімається генерація ви не враховували? А вона таки піднімається, якщо в вас в мвсті кілька базових станцій.
      Даний роутер має 4-ту категорію ЛТЕ і не вміє піднімати генерацію, а ваш Айфон генерує кілька потоків бендів. Якщо ви без антени знадвору, то 40 Мбіт тонормально, ІМХО.

В мене 4g модем Вавей в Кінетіку стоїть, зовнішня антена МіМо 2*18 підсилення і налаштування на розгружену базову втанцію, кабель 50 Ом. Швидкість 95/30, базова станція за 8 км.
      Все залежить від вільних базових станцій та налаштування приладів (антена/правильна/розгружена базова та вдалі бенди).
      Хоч пишуть 150 Мбіт для цього роутера, абе думаю все впиратиметься в 100 в моїх реаліях. А це для 4G нормально.

• Евгений Левнов
    Продавец: Rozetka

Пользуюсь этим роутером уже 5 месяцев. Доволен на все 100. Посоветовал ещё 2 людям и они тоже довольны на 100. Есть тех поддержка. Поддерживает обновления. И они действительно делают его стабильнее. Очень удобное и функциональное приложение для смартфонов. В паре с Mimo антенной работает шикарно в местности с практически отсутствующей моб. связью. Хороший модуль для сим карты.

Достоинства:
    Качество изделия и ПО
  • Владимир Сарафанюк

Пытаюсь связаться с розеткой для отмены заказа. № 749 335 847 от 23.10.22
    Но ни кто не отвечает! Бот работает ужасно! Служба поддержки не работает, от слова вообще!!!

Достоинства:
    Отсутствуют
    Недостатки:
    Розетка не отвечает
    • Юрій Лемберг

Я теж хотів відмінити, написав в телеграм і мені відписали через день сказавши шо товар уже відправлений :)

• Андрей Гордиенко
    Продавец: Rozetka

Модем cat.4 - агрегацию частот не поддерживает, лет 5 назад может этот роутер и был бы актуален, но не сегодня. Цена неоправданно высокая

Достоинства:
    Функциональность
    Недостатки:
    Модем cat.4
    • Игорь Зварич

А что по Вашему мнению актуально на сегодня в этом бюджете?

• Павло Косякевич

Для початку дреба глянути ціни на сучасні модеми 6-ї чи 9-ї категорій. Ще й такі, під якими ви б знову не прийшли і не почали писати казнащо. Там буде 2-3 сотні доларів цінник, і звичайним людям то точно не треба.
      Дивно, чим вам не вгодив роутер, що тримає по всьому будинку 50-100 мегабітний інтернет?

• Гость

А я принципиально взял именно 4 категорию, хотя, за эти же деньги можно взять микротик, хуавей и зте с шестой категорией. Чего взял именно четвертую кат? Да потому что агрегация включается при повышении нагрузки на трафик, а при перезоде на агрегацию частот наблюдается провал скорости. Мне нужем ровный трафик для ip камеры у гараж. Поэтому только кат 4