Отзывы покупателей о Телевизор Kivi 40F500LB 8

4,0

• Виталий Смолянюк

В цілому більш менш нормальний.

Недостатки:
    Звучить як з бідона

Шановний Віталій.
      Дякуємо за відгук.
      В телевізорі використовується аудіосистема, розроблена спеціально для даної структури ТВ з урахуванням діагоналі. Ви пробували використовувати різні встановлені режими звучання або підлаштовувати звук в ручному режимі, обравши «Користувацький»? Також якість звуку залежить від джерела.
      Якщо у Вас залишилися питання про наш продукт, будь ласка, скористайтеся наступними каналами для зв'язку зі службою підтримки:
      Telegram: tg://resolve?domain=HelperKIVI_bot

• Константин Антонов

Пока все отлично. Цена-качество приятно удивило.

Достоинства:
    Отличный телевизор за эти деньги. Пульт, картинка, звук, комплектация, тщательно упакован.
    Недостатки:
    Пара небольших горячих пикселей по краям. Но их даже вблизи с трудом заметишь.

Шановний Костянтин.
      Дякуємо за відгук. Раді знати, що Вам сподобався наш продукт.
      Нові телевізори мають захисну плівку на екрані, на якій нанесено маркування. Часто користувачі плутають знаки маркування із «битими» пікселями. Необхідно переконатися, що точки на екрані не є маркуванням захисної плівки.
      Якщо у Вас залишилися питання, будь ласка, скористайтеся наступними каналами для зв'язку зі службою підтримки:
      Telegram: tg://resolve? Domain = HelperKIVI_bot

• Данил Лопушняк

Хороший аппарат за такую невысокую цену, рад, что купил именно его. Картинка отличная, звук достойный.

Достоинства:
    Картинка, внешний вид, звук.
  • Витос Сокол

ТВ КИВИ ЭТО ТАКАЯ БЯКА, ЧТО ВРАГУ НЕ ПОЖЕЛАЕШЬ

Доброго дня!
      Дякуємо за відгук. Нам шкода, що у Вас склалося таке враження про ТВ.
      Для того щоб ми могли допомогти у вирішенні питання, будь ласка, скористайтеся наступними каналами для зв’язку зі службою підтримки:
      Telegram: tg: // resolve? Domain = HelperKIVI_bot
      Viber: ссылка
      При зверненні вкажіть, модель ТВ, серійний номер і детально опишіть ситуацію. Технічні консультанти дадуть відповіді на питання і допоможуть у їх вирішенні.

• Олег Дробин

Странно, пришел, оплатил и забрал товар в пункте выдачи, а заказ 735683586 значится как отмененный.

Достоинства:
    Нормальный, дешевый TV
    Недостатки:
    косяки Розетки
  • Денис Ермолин

Хорошая, чёткая картинка, далеко не каждый телевизор может выдавать такое качество, по ощущениям во время просмотра что у тебя не киви, а самсунг какой то.

Достоинства:
    Отличное разрешение, тв без смарта, тюнер для кабельного встроен, что мне и нужно было, хорошая стоимость
    Недостатки:
    Не заметил, все отлично, доволен покупкой
  • Елена Сергеева

Это ужасный телевизор!!!!!!Такое барахло никому не советую

Достоинства:
    Нет,телевизор неяркий
    Недостатки:
    Намучаетесь с интернетом.Подключаеться к вайфаю когда хочет,а хочет нечасто...

Шановна Олена Сергіївна.
      Нам шкода, що у Вас склалося таке враження про роботу телевізору. Модель 40F500LB без Smart функцій, модуль Wi-Fi відсутній.
      В телевізорі є декілька режимів зображення та звуку і можливість налаштувати параметри вручну, обравши «Користувацький». Якість зображення також залежить від джерела. Чи пробували Ви запустити відео гарної якості з USB-накопичувача?
      Для того щоб ми могли допомогти із вирішенням питання з пультом, будь ласка, скористайтеся наступними каналами для зв'язку зі службою підтримки:
      Telegram: tg://resolve?domain=HelperKIVI_bot
      Viber: ссылка
      Технічні консультанти в онлайн-режимі зможуть відповісти на питання та допоможуть у їх вирішенні.

• Илья Марченко

Вот вы говорите, что тв плохой, а он хоть и без смарта, а к интернету нет-нет да и подключится)) Я такой маме купил, все работает отлично. Нужно учитывать, что качество изображения в эфирном ТВ и высококачественные видео в интернете имеют разницу.

• Александр Тынный

який WiFi? Читай інструкцію - без модуля WiFi!

• Лев Василенко

Давно выглядывал новинки от этого бренда чтоб именно без смарта, киви уже давно пользуются родитилей, поэтому и обратил внимание на эту модель) забрал к себе в избранные товары, буду выглядывать когда появиться